13 Mayıs 2006 Cumartesi Günü Haberleri

13 Mayıs 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Aras Cargo'dan KOBİ'lere destek İSTANBUL - Aras Cargo, KOBİ'lere ekstra avantajlar sağlayacak "Aras KOBİ Puantum Card" uygulamasını başlatıyor. Aras Cargo tarafından yapılan açıklamaya göre, ..
Erzincan'da zaman ayarlı bomba patladı: 3 çocuk öldü, 1 çocuk ağır yaralı ERZİNCAN - Erzincan Ulalar beldesindeki patlamada ölü sayısı 3'e yükseldi. Ağır yaralı olarak Erzurum'a sevkedilen Me..
YÖK Başkanı Teziç, Kosova'da ödül aldı PRİZREN - T.C. Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Teziç ve beraberindeki heyetin dört günlük Kosova ziyareti çerçevesinde dün Kosova ..
DSP'li Sezer: Terör belası yeniden tepemizde dolaşıyor SAMSUN - Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, Türk-Kürt bölücülüğünün yeniden sahnelenmek istendiğini, bu oyunlara PKK t..
Erzincan'da zaman ayarlı bomba çocukları vurdu: Ölü sayısı 3'e yükseldi, 1 çocuk ağır yaralandı ERZİNCAN - Erzincan Ulalar beldesindeki patlamada ölü sayısı 3'e yükseldi. Ağır yaralı olarak E..
Bakan Yıldırım: Havacılık sektörüne 1 milyar dolarlık yatırım yaptık ÇANAKKALE - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, sağladıkları güven ve istikrar ortamı sayesinde yatırımları artık özel sektö..
Bolu'daki zehirlenmeden hastaneye başvuranların sayısı 133'e çıktı BOLU - Bolu'da önceki gün meydana gelen gıda zehirlenmesinde hastanelere başvuran öğrencilerin sayısı 133'e yükseldi. Köroğ..
"Nema"da son ödeme için başvurular 15 Mayıs'ta başlıyor ANKARA - Ziraat Bankası 10. Taksit Nema Ödemelerinde, kurum ve işyeri başvurularını 15 Mayıs'tan itibaren kabul etmeye başlayacak. Bu, ..
Türkiye Finans?tan Gaziantepli sanayicilere 30 milyon YTL'lik kredi İSTANBUL - KOBİ'lerin uluslararası rekabette yaşadıkları sorunlarda yol gösterici olmak ve girişimcilere yeni açılımlar sun..
Şırnak'ta teröristlerle çatışma: 4 asker şehit oldu, 1 terörist ölü ele geçirildi ŞIRNAK - Şırnak'ta güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada 4 asker şehit ol..
Bakan Çiçek: Rumların baklavayı sahiplenme çabası, "kültür kapkaççılığı" GAZİANTEP - Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Rumların baklavayı sahiplenme çabasını, 'kültür kapkaççılığı' olarak nitelendir..
Şener: Döviz ve bankacılık sektöründeki hareketlilik, ekonomik istikrarı gösteriyor KAHRAMANMARAŞ - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, "Döviz ve bankacılık sektöründeki ha..
MÜSİAD heyeti, yarın Fas'a gidecek İSTANBUL - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Türkiye'nin dış ülkelere tanıtımı ve ticaretin geliştirilmesi amacıyla, yarın Fas'a bir heyet g..
Akbank'tan Assan Alüminyum'a 40 milyon dolar kredi İSTANBUL - Akbank, Assan Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye 40 milyon dolar tutarında kredi sağladı. Akbank tarafından yapılan açıklamada, ..
Tüzmen: Her şeye rağmen İstanbul'u moda ve fuar merkezi yapacağız ANKARA/BALİ ADASI - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, son günlerde her gün yeni bir iftirayla karşı karşıya kaldığını kaydetti. Tü..
Şırnakta teröristlerle çatışma: 4 asker şehit oldu, 1 terörist ölü ele geçirildi ŞIRNAK - Şırnak'ta güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada 4 asker şehit old..
THY, 2 milyon dolara malolan yeni CIP Sarayı'nı tanıttı İSTANBUL - Türk Hava Yolları (THY), Osmanlı saray mimari ve dizaynını örnek alarak 2 milyon dolara yaptırdığı yeni CIP Salonu'nu basın ..
Gül: Kuvvetli bir şekilde bu ekonomik programa devam edeceğiz İZMİR - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, enflasyon ve faizlerin daha da düşeceğini söyledi. İzmir'de iş dün..
Erdoğan D-8 Zirvesi'nde: D-8'in faaliyetleri aşamalı olarak artırılsın BALİ - D-8 Bali Zirvesi'nde konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, girişimin faaliyetlerinin aşamalı olarak artmasını ve..
Erzincan'da patlama: 2 çocuk öldü, 2 yaralı ERZİNCAN - Erzincan'ın Ulalar Beldesi'nde bugün öğle saatlerinden meydana gelen patlamada 2 çocuk öldü, 2 kişi de yaralandı. Ulalar Beldesi'nde bir..
13 şirketten ilk çeyrek bilançosu / Finansbank'ın karı 159 milyon YTL, Denizbank'ın 56 milyon YTL oldu İSTANBUL - İMKB'deki 13 şirket daha 2006 yılı ilk çeyrek bilançolarını açıkladı. Söz kon..
Onur Air 14 yaşında/ Şirket, 2006'da 6.1 mlyon yolcu taşımayı hedefliyor İSTANBUL - Filosundaki 1 adet Airbus A-320 tipi uçakla ilk uçuşunu 14 Mayıs 1992'de KKTC Ercan Havaalanı'na gerçekleşt..
Coca Cola İçecek, Kazakistan'daki iştirakinin alacağı krediye garantör oldu İSTANBUL - Coca-Cola İçecek A.Ş.Efes Sınai Yatırım holding A.Ş.'nin iştiraki Kazakistan'da yerleşik Coca-Cola Almat..
Denizbank, kredi sağlamak için 20 bankadan oluşan konsorsiyuma yetki verdi İSTANBUL - Denizbank A.Ş, 500 milyon kredi sağlamak için 20 bankadan oluşan konsorsiyuma yetki verdi. Banka'nın bors..
POAŞ, 15 yıllık LPG Dağıtıcı Lisansı aldı İSTANBUL - Petrol Ofisi A.Ş, 15 yıllık "LPG Dağıtıcı Lisansı" aldı. Şirketin borsaya gönderdiği açıklamada şöyle denildi: "Şirketimiz, Enerji Piyasas..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9