25 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

25 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
THY yaz tarifesine yarın geçiyor Türk Hava Yolları (THY), yarından itibaren yaz tarifesini uygulamaya başlayacak. Tarifede, iç ve dış hatların birçoğunda sefer artışı planlanarak uçuş seçenek..
Otobüs firmaları da fiyat indirdi Tüm Otobüsçüler ve İşletmeciler Federasyonu (TOFED) Genel Başkanı Ahmet Yalamanoğlu, bazı otobüs firmalarının da yasal haklarını kullanarak bilet fiyatlarınd..
ATO: Gümrük Birliği Türkiye'ye çok büyük yara açtı Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, gümrük birliğinin Türkiye'ye çok büyük yara açtığını öne sürerek, "Hiçbir AB ülkesi önce güm..
Almanya'da başı kesilen kadın toprağa verildi Almanya'nın Hamburg kentinde yaşayan şizofreni hastası 40 yaşındaki Atilla Sepici'nin, 3 gün önce kafasını gövdesinden keserek öldürdüğü eşi Fatm..
Başbakan Erdoğan: Biz kuvvet komutanımızı çağırıp belli konular hakkında görüşemeyecek miyiz? İSTANBUL - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'la y..
Muş'ta operasyon Muş'ta, güvenlik güçlerinin terör örgütüne yönelik düzenlediği operasyonda, 11 teröristin silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildiği bildirildi.
Karayalçın: Cumhurbaşkanı'nı meclis değil halk seçsin ANTALYA - Sosyaldemokrat Halk Partisi (SHP) Genel Başkanı Murat Karayalçın, gittiği her yerde, ''Ne olacak bu solun hali?'' sorusunu duym..
MHP'li Şandır: İktidar Türkiye'yi çok ağır bir kaos ortamına sürüklüyor ANKARA - MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şandır, Türkiye'nin hızla demokrasi dışı çözümlere davetiye çıkaranların ..
Bakan Koç: Başbakanımızın dediği gibi, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak BATMAN - Batman'da, Kültür Sitesi'nin temel atma törenine katılan Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Başbakan Er..
Başbakanlık: Merkez Bankası yönetimi hakkındaki kararname, Cumhurbaşkanlığı tarafından onanmamıştır ANKARA - Başbakanlık, Merkez Bankası yönetimi hakkındaki Bakanlar Kurulu Kararnamesi'nin, C..
Diyarbakırspor taraftarlarına 9 yıl hapis cezası istemiyle dava açıldı DİYARBAKIR - Diyarbakırspor-Konyaspor maçında olay çıkardıkları gerekçesiyle 4'ü tutuklu 9 taraftar için 9 yıl hapis cez..
Kamu-Sen'den Sosyal Güvenlik Yasa Tasarısı'na tepki ANKARA - Türkiye Kamu-Sen, hükümetin reform süsüyle kamuoyuna sunduğu Sosyal Güvenlik ve Genel Sağlık Sigortası Yasa Tasarısı'ndan en büyük..
Liselilerin ‘laf atma’ kavgası Antalya'da farklı liselerde okuyan öğrenciler arasında kız öğrencilere laf atma konusunda çıkan kavgada’ 3'ü bıçakla olmak üzere 7 öğrenci yaralandı. Okul önler..
Yurtta hava durumu/ Yurdun büyük bir bölümü yağışlı havanın etkisinde kalacak İSTANBUL - Tahminlere göre, bugün yurdun büyük bir bölümü yağışlı havanın etkisinde kalacak. Sağanak ve gökgürült..
Bakan Tüzmen: DTÖ, tekstil ve konfeksiyon sektöründe üretici ülkelerin hassasiyetlerini dikkate almalı MARAKEŞ - Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, tekstil ve konfeksiyoncula..
Hazine, gelecek hafta tahvil ihalesi düzenleyecek ANKARA - Hazine Mart ayının son ihalesini 28 Mart tarihinde yapacak. Hazine'den yapılan açıklamaya göre, 5 Yıl(1757 gün) vadeli YTL cinsi sab..
Gelir vergisi beyan süresi uzatıldı ANKARA - Gelir vergisi mükelleflerinin, 2005 yılına ait yıllık gelir vergisi beyannamelerinin verilme süresi, 29 Mart 2006 Çarşamba akşamına kadar uzatıldı..
Konut finansmanı tercihi tüketiciye bırakılıyor ANKARA - Mortgage tasarısında, yasa çıkmadan önce kredi alanların da otomatik olarak sisteme girmelerini öngören düzenlemede değişikliğe gidile..
Hazine, önümüzdeki hafta 254,1 milyon dolar dış borç servisi yapacak ANKARA - Hazine, önümüzdeki hafta 254,1 milyon dolar dış borç geri ödemesi yapacak. Hazine Müsteşarlığı tarafından h..
Yaz saati uygulamasına bu gece geçiliyor/ Saatler 1 saat ileri alınacak İSTANBUL - Yaz saati (ileri saat) uygulaması, bu gece saat 01:00, saatlerin bir saat ileri alınmasıyla başlatılacak. Ya..
Galatasaray, başkanını bugün seçiyor İSTANBUL - Galatasaray Kulübü'nde bugün seçim heyecanı yaşanacak. Beş başkan adayının yarışacağı sarı-kırmızılı kulübün seçimli olağan genel kurul toplant..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10