18 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

18 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Daçka, Kolej'i bitirdi: 64-59 Türkiye Basketbol Ligi'nde yapılan maçta Darüşşafaka, Büyük Kolej'i 64-59 yendi.
ABD’nin Adana Konsolosluğu’na siyah çelenk KÜRESEL Barış ve Adalet Koalisyonu (BAK), ABD’nin Adana Konsolosluğu’na siyah çelenk bırakıp, İncirlik Beldesi girişinde İncirlik Üssü’nün kapatılma..
Edirne'de sel tehlikesi/ İpsala ilçesinde 700 ev tahliye edilmeye çalışılıyor EDİRNE - Bulgaristan'ın baraj kapaklarını açması Edirne şehir merkezinden sonra İpsala ilçesini de tehdit etmeye ..
Bakan Babacan: 17 Aralık öncesi ve sonrasında hiçbir konuda hiçbir taviz vermedik ÇORUM - Türkiye'nin AB üyelik sürecinde 17 Aralık tarihinden önce ve sonra hiçbir konuda taviz vermediğini sö..
CHP'den Unakıtan hakkında soru önergesi ANKARA - CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan hakkında TBMM Başkanlığı'na soru önergesi ..
Arçelik en çok hatırlanan marka oldu/ Sabancı ikinci, Koç üçüncü İSTANBUL - ACNielsen'in Marka Araştırması'na göre, Arçelik, en çok hatırlanan, akla ilk gelen, en yakın hissedilen markalar ka..
İDO, Harem-Karaköy hattında vapur seferlerine başlıyor İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş. (İDO), Harem-Karaköy hattında 20 Mart Pazartesi..
Demir Döküm, IFC'den 25 milyon euro kredi sağladı İSTANBUL - Türk Demir Döküm Fabrikaları A.Ş, 25 milyon euro tutarında kredi sağladı. Demir Döküm tarafından boraya gönderilen açıklamada şöyl..
MÜSİAD Başkanı Bolat: Reel sektör önündeki engeller kaldırılmalı KONYA - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Ömer Bolat, ülkenin kalkınması, ihracat seviyesinin ar..
Bakan Güler: Türkiye'yi enerji köprüsü yapacağız KAHİRE - Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, "Türkiye'yi Ortadoğu ve Asya ile Avrupa arasında bir enerji köprüsü yapacağız" dedi. Ba..
Irak operasyonunu protesto ettiler KÜRESEL Barış ve Adalet Koalisyonu (BAK), ABD’nin Adana Konsolosluğu’na siyah çelenk bırakıp, İncirlik Beldesi girişinde İncirlik Üssü’nün kapatılması için ..
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 91. yıldönümü etkinlikleri sürüyor ÇANAKKALE - 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi'nin 91. yıldönümü etkinlikleri, sabah Cumhuriyet Meydanı'nda sağanak yağış alt..
Türkiye Japonya'dan daha zengin olabilir Danışmanlık şirketi PwC'nin tahminlerine göre, 2050 yılında dünyanın 12'nci büyük ekonomisi olacak Türkiye, yıllık ortalama yüzde 5,6 yerine yüzde 7 b..
Demir Döküm, 25 milyon euroluk kredi sağladı İSTANBUL - Türk Demir Döküm Fabrikaları A.Ş, 25 milyon euro tutarında kredi sağladı. Şirketten boraya gönderilen açıklamada şöyle denildi: "Şirket..
SPK, Akbank'ın fon ihracını kayda aldı İSTANBUL - SPK, Akbank'ın fon ihracını kayda aldı. SPK Haftalık Bülteni'ne göre, Banka, 25 milyon YTL tutarında 2.5 milyar adet B Tipi Dengeli Yabancı M..
Bakan Eker: 2.5 milyon kanatlı hayvan itlaf edildi ELAZIĞ - Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, kuş gribiyle ilgili Türkiye'nin başarılı bir sınav verdiğini belirterek, "Bunu dünyada..
Tekstil Bankası, Kavacık Şubesini açıyor İSTANBUL - Tekstil Bankası A.Ş.'nin Kavacık Şubesi 20 Mart'ta faaliyetine başlayacak. Şirketten borsaya gönderilen açıklamada, "Tekstil Bankası A.Ş.- ..
Ağar: Biz "kapkaçı" bir ayda bitiririz İZMİR - Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, "Biz kapkaçı, iktidara geldikten bir ay sonra bitiririz. Yzmir'e 45 günde bir emniyet müdürün..
ATO Uzakdoğu mallarına savaş açtı Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Türkiye'nin Uzakdoğu'dan ithal edilen kalitesiz malların hücumuna uğradığını, bu ürünlerin girişine dair bütü..
ANAVATAN’ın anketinden AKP çıktı ANAVATAN’ın yaptırdığı ankette de AKP yüzde 30.2 ile ilk parti çıktı. CHP’nin yüzde 14.7 ile ikinci olduğu ankette, MHP yüzde 7.8, ANAVATAN yüzde 7.1, DYP yüz..
Kocaeli Çetesi'nin lideri Özcan tutuklandı İzmit'te geçen hafta otomobilinin içinde silahlı saldırıya uğrayan ve saldırganlara ateşle karşılık verdiği belirlenen Hadi Özcan tutuklandı.
4 firma hisse senedi ihracı için SPK'ya başvurdu İSTANBUL - Dör firma hisse senedi için SPK'ya başvurdu. SPK Haftalık Bülteni'ne göre, Saray Halı 10 milyon 176 bin 294 YTL bedelli, Çemtaş Çel..
2 firma sermaye tavanını yükseltmek için SPK'ya başvurdu İSTANBUL - Arena Bilgisayar ve Finansbank, kayıtlı sermaye tavanını yükseltmek için SPK'ya başvurdu. SPK Haftalık Bülteni'nde yer ala..
Özelleştirmeden geçen yıl 2.1 milyar doları aşkın gelir sağlandı ANKARA - Özelleştirmelerden geçen yıl 2 milyar 140 milyon dolar gelir elde edildiği, son 5 yılın toplam özelleştirme gelirinin..
ATO Başkanı Aygün: Türkiye sağlıksız ürün ve kalitesiz malların çöplüğü haline geldi ANKARA - Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Türkiye'nin Uzakdoğu'dan ithal edilen kalitesiz m..
Erdoğan: Türkiye bugün dünyada medeniyetler arası ittifakın eş başkanı konumuna geldi ÇANAKKALE - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çanakkale Savaşı'nda yokluk içinde verilen mücadeleden, gelece..
Özelleştirmeden geçen yıl 2.1 milyar dolar gelir sağlandı ANKARA - Özelleştirmelerden geçen yıl 2 milyar 140 milyon dolar gelir elde edildiği, son 5 yılın toplam özelleştirme gelirinin 7 mily..
Bakan Aksu: 2003'ten bu yana toplam bin 350 terörist ele geçirildi ANKARA - İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, 2004-2005 yılında güvenlik güçlerinin başarılı çalışmaları neticesinde, Türkiye ge..
49 şirket daha 2005 yılı bilançosunu açıkladı/ Şirketlerin 26'sı kar, 23'ü zarar etti İSTANBUL - İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gören 49 şirket daha 2005 yılına ait bilançolarını..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10