15 Mart 2006 Çarşamba Günü Haberleri

15 Mart 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ÖSYM'den yeni uygulama / Sınav kartını kaybeden, sınav merkezinden kartını çıkarabilecek ANKARA - ÖSYM'nin yeni uygulamasıyla, ÖSS'de sınava giriş ve kimlik belgesini sınava kısa bir süre kal..
Hollanda'ya yerleşen yabancılara sınav zorunluluğu yürürlüğe girdi AMSTERDAM - Hollanda'ya, aile birleşimi çerçevesinde sürekli yerleşmek üzere aralarında Türkiye'nin de bulunduğu çeşitli ülk..
Turizmciler de vergi indirimi istedi / Hisarcıklıoğlu: Başbakan'a sektörün sıkıntılarını anlattık ANKARA - Tekstilcilerden sonra turizm sektörü temsilcileri de Başbakan Erdoğan'a çıktı. TOBB ..
'Unakıtan'ı dava edeceğim' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, helikopterle havadan incelediği Meriç Nehri taşkınından zarar gören felaket bölgesine askeri araçla gitti. Baykal, Maliye Bakanı Ke..
Canaydın adayları toplantıya çağırdı Galatasaray Kulübü Olağanüstü Divan Kurulu Toplantısı'nda, 25 Mart'taki seçimlerde tekrar başkanlığa adaylığını koyan Özhan Canaydın, kulübün ihtiyaçların..
Dışişleri, Nehir taşkınları konusunda Bulgaristan'ı uyardı ANKARA - Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Namık Tan, Edirne'de meydana gelen nehir taşkınları konusunda Bulgaristan makamları nezdinde he..
Baykal: 'Edirne kendi kaderine teslim edilmiş' gibi bir görüntü var EDİRNE - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, "Edirne'de yaşanan bu olaya doğal afet demek mümkün deği..
Mumcu iktidara yüklendi: Geçen üç yılın sonucu tam bir hayal kırıklığı ANKARA - Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, "Aradan geçen üç yılın ortaya koyduğu gerçek ne yazık ki tam bir ha..
Töre ve Namus Cinayetlerini Araştırma Komisyonu raporu TBMM'de/ Arınç: Sonuçlar büyük bir trajedi ANKARA - TBMM'de töre ve namus cinayetlerini araştırmak için kurulan Araştırma Komisyonu, rap..
İKÖ'nün Bakanlar Yürütme Komitesi toplantısı Cidde'de başladı CİDDE - İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) Genel Sekreteri Ekmelettin İhsanoğlu'nun başkanlık ettiği ve örgüt bünyesinde ilk kez bir a..
TMSF, yarın Yayın Ses ve Işık Ekipmanları'nın ikinci ihalesini düzenleyecek İSTANBUL - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), yarın Yayın Ses ve Işık Ekipmanları'nın ikinci ihalesini düzenley..
Meriç ve Arda Nehirleri'nin yarattığı taşkın Edirne'de hayatı felç etti EDİRNE - Edirne'de yağışların ardından, Bulgaristan'ın Arda Nehri üzerindeki barajlardan aşırı miktarda suyu nehir yata..
İÜ'de Ermeni Konferansı/ Rektör Parlak: Biz bu topraklarda Ermeniler'le birlikte yaşadık İSTANBUL - İstanbul Üniversitesi (İ.Ü.) Rektörü Prof. Dr. Mesut Parlak, "Biz bu topraklarda, herhangi ..
Afyon'da 4 ayrı yere molotofkokteyli atıldı AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'da 4 ayrı yere fitili ateşlenmemiş molotofkokteyli atıldı. Alınan bilgiye göre, 2. Dumlupınar Caddesi üzerinde bulu..
TFF'nin kaynak ve harcamalarını Deloitte denetleyecek İSTANBUL - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), bağımsız denetleme kuruluşu olan Deloitte Denetim SMM A.Ş ile sözleşme imzaladı. Federa..
Kayseri'de kuş gribi Kayseri'nin Talas İlçesi Cebir Köyü'nde kuş gribi görülmesi üzerine 325 tavut itlaf edilirken, köy karantinaya alındı
Bakan Babacan, Cumhurbaşkanı Sezer'le görüştü ANKARA - Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Devlet Bakanı Ali Babacan'ı kabul etti. Çankaya Köşkü'nde saat 15.30'da başlayıp yaklaşık 1 saat 15 da..
Töre ve Namus Cinayetlerini Araştırma Komisyonu raporu TBMM'ye sunuldu/ Arınç: Sonuçlar büyük bir trajedi ANKARA - TBMM'de töre ve namus cinayetlerini araştırmak için kurulan Araştırma Komisy..
Şemdinli açıklamasına maaş kesme cezası Van Tarım İl Müdürlüğü'nde memur olan Murat Karakuş ile Semra Altındağ'a Şemdinli olaylarına ilişkin yapılan basın açıklamasına katıldıkları gerekçesi..
Hakimi yoran iddianame Kapıkule'de free-shop davasında 45 sayfalık iddianame 2.5 saatte okundu
Kamu-Sen Genel Başkanı Akyıldız'dan Başbakan Erdoğan'a eleştiri 'Başkalarına 'Siyasi mevta' demeyin, siz siyasi mevta olursunuz'
VOB, günü 29.7 milyon YTL'lik işlem hacmiyle tamamladı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 29 milyon 708 bin 357 YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alını..
Borsa, 43500 üstünde tutunamadı/ Endeks, gün sonunda 330 puan arttı: 43237/ Döviz ve faiz gevşedi, parite 120.60'ta İSTANBUL - İMKB, toparlanma çabasında başladığı günde 43500 puanın üstünde ..
Kudret Sabancı ile Esra Akkaya tek celsede boşandı Yönetmen Sabancı, Aliye dizisinin oyuncusu Sanem Çelik'le yakalanmıştı
İngiltere'de ilaç testi için denek olan 6 kişi şimdi yaşam mücadelesi veriyor 2 bin sterlin karşılığında denek olmayı kabul ettiler Ölüm döşeğindeki deneğin kız arkadaşı: Sevgilim 'fil adam'..
BankEuropa'dan "Anapara Ertelemeli Konut Kredisi" İSTANBUL - Konut kredilerinde uzman ana kuruluşu Millennium BCP?nin bir uygulamasını daha Türkiye?ye getiren BankEuropa, Avrupa Birliği ülkel..
200 milyon dolar sokağa atıldı G.Saray Kulübü başkan adaylarından Alp Yalman, içinde bulunulan durumun kendisini de çok üzdüğünü söyledi. Stat işinin hemen bitirilmesi gerektiğini ve Ali Sam..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10