13 Mart 2006 Pazartesi Günü Haberleri

13 Mart 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sezer, TMSF bankalarının devlete olan borçlarına öncelik veren yasayı onayladı ANKARA- Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, TMSF'ye devredilen bankaların devlet ve sosyal güvenlik kuruluşlarına ..
Anayasa Mahkemesi'nden, "doktorlara zorunlu hizmet yasasına" vize/ Yurtdışında okuyanlara muafiyet hükmü iptal ANKARA - Anayasa Mahkemesi, doktorlara zorunlu hizmeti öngören yasanın ''pratisy..
Türkiye'nin ilk Havadan Erken İhbar ve Kontrol Uçağı, TAI tesislerinde ANKARA - Türkiye'de son yıllardaki en büyük savunma sanayi projelerinden olan "Barış Kartalı" programı çerçevesinde, ilk..
THY, Belgrad'a tarifeli uçuşlarına başladı İSTANBUL - Türk Hava Yolları, uçuş ağına ekleyeceği hatlar arasında yer alan Belgrad tarifeli uçuşlarına başladı. THY'den yapılan açıklamaya gö..
İthal hekim, Başbakan'ın fantezisi DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın hekim ithal etmesini eleştirdi. Sezer bu öneriyi 'Başbakanın fantezisi' olarak nitelendirirk..
Peri bacaları tahrip oluyor Nevşehir'in Göreme İlçesi Belediye Başkanı Fevzi Günal, peri bacalarının yeterli şekilde korunamadığını belirtti
Edremit'te kaçak çocuk operasyonu Balıkesir'in Edremit İlçesi'nde polis, çeşitli suçlardan yakalanarak mahkeme kararıyla yetiştirme yurduna verilen, ancak yurttan kaçan çocukları bulmak için..
Fulda, lastik saklama hizmetini sürekli hale getirdi İSTANBUL - Fulda, 3 yıl önce başlattığı sürücülere lastik saklama hizmeti uygulamasını sürekli hale getirdi. Fulda'dan yapılan açıklamaya..
Diyanet'te şarbon paniği Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Eskişehir yolunda bulunan merkez binasında şarbon paniği yaşandı.
Müzeler, 'halk gününde' ücretsiz gezilecek ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanlığı, vatandaşların müze ve ören yerlerinden daha fazla yararlanmalarını sağlamak amacıyla 'Halk Günü' uygulaması baş..
Türk bilimadamı, araştırmasına 'paralı ortak' arıyor Kanserde yüzde 100 teşhis için 200 bin dolara ihtiyacı var
Diyanet'te şarbon paniği Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Eskişehir yolunda bulunan merkez binasında şarbon paniği yaşandı. Bugün öğleden sonra gelen bir zarf içinde beyaz bir toz çıkması üzeri..
1. Uluslararası Öger Antalya Maratonu 19 Mart'ta yapılacak ANTALYA - "Antalya" markasının uluslararası arenada hak ettiği yeri alması için çalışan ÖGER TOURS, Antalya'da uluslararası bir mara..
Neotech, ZyXEL ürünlerinin dağıtımını yapacak İSTANBUL - Neotech, modem ve iletişim ağlarında dünyanın önde gelen markalarından ZyXEL ürünlerinin dağıtıcılığını yapmak üzere bir anlaşma imzal..
VOB, günü 33 milyon YTL'lik işlem hacmiyle tamamladı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 32 milyon 963 bin 439 YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alınıp ..
Başbakan Meclis iradesine ipotek koyuyor Sosyaldemokrat Halk partisi (SHP) Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Ahmet Güryüz Ketenci, Başbakan Erdroğan'ın 'Seçim barajı 2- 3 dönem daha k..
Büyükçekmece Mezarlığı'nın 4'te 1'i kaydı Büyükçekmece Mezarlığı'nda dolgu toprak üzerine yapılan bine yakın mezar, toprak kayması nedeniyle sürüklendi. Mezarlığa 1 kilometre ötede Beylikdüz..
Sakka'nın avukatına 'El Kaide'ye yardım yataklık' davası İstanbul'da 15 ve 20 Kasım 2003 tarihinde meydana gelen bombalı saldırılara ilişkin olarak İstanbul 10'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nde g..
'Bakan Unakıtan hakkında üçüncü gensoruyu veriyoruz' CHP Tokat Milletvekili Orhan Diren, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan hakkında üçüncü gensoruyu yarın vereceklerini söyledi. Diren, 'Oğlu yetm..
Tekstilden sonra turizmciler de KDV indirimi için Başbakan'a çıkıyor ANKARA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, turizm sektörünün temsilcileriyle Çarşamba günü Başbakanlık'ta biraraya gelecek. T..
Şu anda Türkiye-AB evliliğine hazır değiliz Yunanistan'da yayımlanan Apoyevmatini gazetesine konuşan Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni, 'Şu anda Türkiye ile AB arasında bir evliliğe..
SES'ten makamda türban tepkisi UŞAK'ta Fatih Mahallesi İbrahim Keycek Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezi Baştabip Vekili Pratisyen Dr. Fatma Nur Bozok'un, başında türbanla mesaide ..
Bayrak davasında televizyonlardan görüntüler istendi Mersin'de 20 Mart 2005 tarihindeki Nevruz kutlamaları ardından Türk Bayrağı'nı yakma girişiminde bulunduğu öne sürülen 6 kişinin yargılan..
Salı günü (14 Mart 2006) için geçerli MB döviz kurları ANKARA - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 14 Mart 2006 tarihi için gösterge niteliğindeki döviz kurlarını açıkladı. Buna göre, dolar al..
Cumhurbaşkanı Sezer ile Irak Cumhurbaşkanı Talabani'ye Nevruz daveti Demokratik Toplum Partisi (DTP) tarafından organize edilen bu yılki Nevruz kutlamalarına Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer..
Lahey'deki hücresinde ölü bulunan Miloşeviç yanlış ilaç almış Cenazesinin Belgrad'da gömülmesi için Sırp yönetimine talepte bulunuldu
Canlı bomba HADEP il başkanın kardeşi Van Belediyesi'ne ait trafik aracına düzenlenen ve kendisiyle birlikte 3 kişinin ölümü 19 kişinin yaralanmasına yol açan terör örgütü PKK’nın ‘Canlı bomb..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10