11 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

11 Mart 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
2005'teki 221 çete operasyonunda 670 kişi tutuklandı Emniyet Genel Müdürlüğü verileri Türkiye'de son dönemde çete olarak bilinen organize suç şebekelerine yönelik operasyonların büyük hız kaz..
Gümüşhane’de kuş gribi şüphesi Gümüşhane’de, 3 tavukları ölen 6 kişilik F. ailesi, kuş gribi şüphesiyle Gümüşhane Devlet Hastanesi'nde kontrolden geçirildi. Hastalık belirtileri taşımayan ail..
Başbakan Erdoğan: Yolsuzlukla mücadele sürecinde tahsil ettiğimiz para 10 milyar doları aşmıştır ANKARA - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yolsuzlukların finans sektör..
Başbakan Erdoğan: Bizim bu yolsuzlukla mücadele sürecinde tahsil ettiğimiz para 10 milyar doları aşmıştır ANKARA - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yolsuzlukların fina..
ATO Başkanı Aygün: Kredi Kartları Yasası, bankalar lehine yanlış yorumlanıyor, yanlış uygulanıyor ANKARA - Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, kredi kartları yasasıyla sorunlu kre..
İstanbul'un Avrupa Yakası'nda su kesintisi yapılacak İSTANBUL - İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki bazı yerlere, Beylikdüzü Terfi Merkezi çıkışında yapılacak bağlantı çalışmaları nedeniyle 13 M..
Bakan Güler: Türkiye aleyhine fazla bir ödeme söz konusu değildir ANKARA - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, "Doğalgaz alım-satım anlaşmaları uzun dönemli, özel hukuk hükümlerine ..
Unakıtan: Sağlık Bakanlığı'na bağlı hastanelerin dava ve takipteki toplam alacak tutarı 4 milyon 619 bin 656 YTL ANKARA - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Sağlık Bakanlığı'na bağlı hastanelerin ..
Orlando Magic'de seri sonu: 102-73 NBA'de bu sabaha karşı yapılan maçta Hidayet Türkoğlu'nun takımı Orlando Magic, sahasında Cleveland Cavaliers'ı 102-73 yenerek 6 maçlık yenilgi serisine son..
Şiddetli lodos nedeniyle Gökçeada-Kabatepe ve Bozcaada-Geyikli arasında araba vapuru seferleri yapılamıyor ÇANAKKALE - Kuzey Ege'de etkili olan lodos nedeniyle Gökçeada-Kabatepe ve Bozcaada-..
Bakan Çelik: Türkiye'de her 48 öğrenciye 1 bilgisayar düşüyor ANKARA - Türkiye'de her 48 öğrenciye 1 bilgisayar düştüğü bildirildi. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, DYP Hatay Milletvekili..
Başbakan Erdoğan'dan, Ortadoğu Gazetesi ve yazarına dava ANKARA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ortadoğu Gazetesi'nde yayımlanan bir yazı nedeniyle, gazete ve yazıyı kaleme alan Savaş Çolak'..
OSD İhracat ve Yan Sanayi Başarı Ödülleri sahiplerini buldu İSTANBUL - Otomotiv Sanayii Derneği'nin 32. Olağan Genel Kurulu, İstanbul'da yapıldı. Genel kurulda yapılan seçim sonucu yeni yönet..
Bursa'daki "Çağrı Operasyonu" kapsamında gözaltına alınan 1 emniyet amiri ve 2 polis memuru tutuklandı BURSA - Bursa Emniyet Müdürlüğü'nce düzenlenen "Çağrı Operasyonu" kapsamında gözaltına ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10