10 Mart 2006 Cuma Günü Haberleri

10 Mart 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sovyet ajanı telekızla aşk yaşayan İngiliz Savaş Bakanı öldü Soğuk Savaş döneminde Sovyetler adına casusluk yapan bir telekızla ilişkiye girerek, İngiltere tarihinin en büyük skandallarından..
Atlı dayanıklılık yarışları yarın başlıyor Binicilik Federasyonu tarafından düzenlenen Atlı Dayanıklılık Yarışması, yarın İstanbul'da başlayacak. Sarıyer Tulya Kurtulan Atlı Spor Kulübü'nde 2..
Tüzmen: ABD'ye ihracatta 6 eyalet hedef olarak seçildi İSTANBUL - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, ABD ile ticareti geliştirme stratejisi kapsamında ABD'nin 52 eyaletinden GSMH büyüklükleri ve dı..
VOB, günü 40.4 milyon YTL'lik işlem hacmiyle tamamladı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 40 milyon 389 bin 240 YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alını..
Kamu Personeli Seçme Sınav ve başvuru tarihleri belli oldu ANKARA - 2006 yılı Kamu Personeli Seçme Sınav ve başvuru tarihleri belli oldu. ÖSYM'nin yaptığı açıklamaya göre, bu sene ilk kez..
Turkcell Ar-Ge merkezi açıldı/ Yıldırım: Hükümetimiz Ar-Ge'ye çok önem veriyor İSTANBUL - Turkcell Ar-Ge merkezi açıldı. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, hükümetin Ar-Ge'ye çok önem verdiğin..
Dışişleri: Japonya ile yapılan hibe sözleşmesinden "rüşvet" maddesi çıkarıldı ANKARA - Dışişleri Bakanlığı, Japonya'nın müze kurulması için Türkiye'ye yaptığı hibeyle ilgili sözleşmedeki "rüş..
ICG: Kıbrıs'ta çözümün önündeki en büyük engel Rumlar ve Papadapulos BRÜKSEL - 'Kıbrıs Çıkmazı: Bundan Sonrası' başlıklı bir rapor yayımlayan Merkezi Brüksel'de bulunan Uluslararası Kriz Grub..
'Ekonomi politikalarını kişiler değil, hükümet belirler' Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Aydın Ticaret Odası (AYTO) ile Ticaret Borsası'nın davetlisi ..
Bursa'da,"Çağrı" operasyonunda tutuklanan Jandarma Alay Komutanı Albay Aydın Yeşil, tahliye oldu BURSA - Bursa'da, 3 kişinin öldürülmesiyle başlayan "Çağrı" operasyonunda tutuklanan Jandarma ..
İMKB, haftanın son gününde de kan kaybetti/ Endeks, 341 puan gevşedi: 42522/ Döviz ve faiz arttı İSTANBUL - Borsa, moralsiz bir hafta geçirdi. Sert düşüşlerin ardından dün toparlanma çabası v..
Şemdinli Araştırma Komisyonu Başkanı Sıvacıoğlu kendini savundu / "Tutanağı gördermememiz suç olurdu" ANKARA - TBMM Şemdinli Araştırma Komisyonu Başkanı Musa Sıvacıoğlu, "Komisyonumuzca sav..
TAYAD'lılardan tecrit protestosu İzmir'de, Tutuklu ve Hükümlü Aileleri Yardımlaşma Derneği (TAYAD) üyesi yaklaşık 20 kişilik bir grup, Gebze'de ölüm orucu ekibindeyken, kaldırıldığı Gebze De..
Serdengeçti, Başbakan Erdoğan'a veda ziyaretinde bulundu ANKARA - Merkez Bankası Başkanı Süreyya Serdengeçti, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a veda ziyaretinde bulundu. Görev süresi 13 Mar..
Kocaeli'nde kapasite kullanımı, 2005'in son çeyreğinde geriledi KOCAELİ - Türkiye sanayiisinin bacası konumundaki Kocaeli'nde kapasite kullanımı geçen yılın son çeyreğinde geriledi. Söz konus..
Pazartesi günü (13 Mart 2006) için geçerli MB döviz kurları ANKARA - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 13 Mart 2006 tarihi için gösterge niteliğindeki döviz kurlarını açıkladı. Buna göre, dol..
BDDK'dan "Türk Bankacılık Sektörü Konut Kredileri Raporu" ANKARA - BDDK Strateji Geliştirme Dairesince hazırlanan "Türk Bankacılık Sektörü Konut Kredileri Raporu" isimli çalışma raporu intern..
DTP'den Siirt Emniyet Müdürlüğüne suç duyurusu DTP Siirt İl örgütü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle hazırladıkları Kürtçe afişleri toplayan Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı sivil polisler hak..
Muş'ta okullar bir gün tatil Eriyen kar suları sele dönüştü, nehirleri taşırdı
Salihli'de esrar operasyonu Manisa'da 'Rüzgar-4' operasyonunda tutuklanan 22 sanık arasında bulunan K.K.'nın Salihli'deki eniştesi ve üç kardeşine emanet bıraktığı 9 kilo 176 gram kubar esra..
22 cesede ulaşıldı, 15 kayıp aranıyor Kelkit kıyısında ağıtlar yükselirken, ölüm otobüsü sudan çıkarıldı
Böyle bir savcının olmasından utanç duyuyorum Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Emin Şirin, Konya'da parti temsilciliğini ziyaret ederek, Kara Kuvvetleri Komu..
VakıfBank, Banque Du Bosphore'deki payının devrini tamamladı İSTANBUL - VakıfBank, Banque Du Bosphore'deki payının Axa Compagnie Financiere De Paris'e devrini tamamladı. Türkiye Vakıflar Bank..
Dışişleri: Ermenistan'ın EUROCONTROL üyeliği yeni bir durum değil ANKARA - Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Namık Tan, Türkiye'nin, Ermenistan'ın EUROCONTROL üyeliğine, Avrupa Hava Sahası'nda uygu..
Tarım Bakanlığı'ndan "2.Kuş Gribi" dalgası uyarısı / Eker: Nisan-Mayıs ayları tehlikeli ANKARA - Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, ilkbaharda güneyden kuzeye göç dalgasının beklend..
Vestel, Türkiye'de üretilen ilk dizüstü bilgisayarı CeBIT'te tanıttı İSTANBUL - Vestel, Türkiye'nin ilk dizüstü bilgisayar (laptop) fabrikasında ürettiği prototip ürünleri CeBIT Almanya'da tü..
Tüzmen: Türk sanayisinin kapasitesini Amerikan firmalarına göstermek istiyoruz İSTANBUL - Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, "Temel amacımız; Türk firmalarını ve ürünlerini ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10