22 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

22 Kasım 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye Fifa'da 25. Sıraya Geriledi Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (Fifa) Kasım Ayı Dünya Klasmanını Açıklarken, Türkiye, Sıralamada 4 Basamak Birden Gerileyerek 25. Sıraya Düştü...
Türk Eğitim-sen Ankara'ya Yürüyüş Başlattı Türk Eğitim-sen Eğitim Sistemindeki Sorunlara Dikkat Çekmek İçin Ankara'ya Yürüyüş Başlattı. Türkiye Genelinde 106 Şubenin Başkanları Tarafından G..
Fenerbahçe'nin Rakibi Palermo İstanbul'a Geldi Fenerbahçe'nin UEFA Kupası (H) Grubundaki Rakibi Palermo İstanbul'a Geldi.
Doğu Bölgelerinde Yaşayanların Aidiyet Sorunu Masaya Yatırıldı Tesev'in Düzenlediği Siyasal Partiler Perspektifinden Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da "Sosyal ve Ekonomik Öncelikler" Panelinde Böl..
Saraybahçe Belediyesi Meclis Salonu Yenilendi Saraybahçe Belediyesinin Meclis Salonunun 23 Kasım Perşembe Günü Hizmete Gireceği Bildirildi.
Olli Rehn: Türkiye 6 Aralık'a Kadar Limanları Açmazsa 21 Eylül 2005 Tarihli Karşı Deklarasyon Dikkate Alınacak Brüksel - AB Komisyonu'nun Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Türkiye'nin Lim..
İzmir: İzmir'de Yerel Yönetimler - İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası ve Klasik Türk Müziği Korosu, 24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle, Özel Konserler Düzenliyor. 23 Kasım Perşembe ..
İstanbul: Appıah, Palermo Maçı ve Hakkında Çıkan Transfer Haberlerini Değerlendirdi Fenerbahçe'nin Ganalı Yıldızı Stephen Appiah, Sarı-lacivertli Takımda Mutlu Olduğunu Belirterek, Hakkında Ç..
İstanbul: Palermo İstanbul'da UEFA Kupası'nda Perşembe Günü Fenerbahçe ile Karşılaşacak Olan İtalya'nın Palermo Takımı, Öğle Saatlerinde Özel Bir Uçakla İstanbul'a Geldi.
Ankara: 2007 Yılı Bütçe Müzakereleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, "2007 Yılı Program Bütçesi Rakamlarına Göre Sosyal Güvenlik Kurumu'nun Geliri 71 Milyar 949 Milyon, G..
İstanbul: Türk Eğitim -Sen Şube Başkanları ve Temsilcileri İankara'ya Yürüyor Türk Eğitim -Sen'in 108 Şube Başkanı ve İl Temsilcileri, Eğitim ve Eğitimcinin Sorunlarına Dikkat Çekmek İçin Ank..
Tekirdağ: Çorlu Belediyesi 55 Hektar Orman Kiraladı Çorlu Belediyesi, Mesire Yeri Olarak Düzenlediği Eseçe Piknik Alanını da Kapsayan 55 Hektarlık Ormanı, Vize Orman İşletme Müdürlüğü'nden 3 ..
Hilla: Irak'ta Bombalı Saldırı Irak'ta Bugün Bağdat'ın Güneyindeki Bombalı Saldırıda 7 Iraklı Güvenlik Görevlisi Öldü.
Tokyo: Japonya'da 5.5 Büyüklüğünde Deprem Japonya'nın Kuzeyinde Richter Ölçeğine Göre 5.5 Büyüklüğünde Bir Deprem Meydana Geldi.
Gözaltında 'Kötü Muamele' İddiası Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, Görevli Bir Polisi Darp Ettiği Gerekçesiyle Gözaltına Alınarak Polis Merkezi'ne Götürülen Sinan İstegün, Kötü Mauamele Görd..
Yıldızeli Belediye Başkanı Bıçaklandı Sivas'ın Yıldızeli İlçesi Belediye Başkanı AKP'li Mustafa Arda, İlçe Meydanında Bıçaklı Saldırıya Uğrayarak Yaralandı.
Dişlerimiz Alarm Veriyor Türkiye'de Yılda Kişi Başına 100 Gram Diş Macunu Tüketildiği, Evlerin Yüzde 30'unda İse, Hala Diş Macunu Bile Olmadığı Belirlendi. 5 Yaşındaki Çocukları Yüzde 68'inde..
Önce ve Sadece Gecce'de! Şahan Gökbakar'dan Ayrıldığını Doğrulayan Doğa Rutkay, Konuyla İlgili Olarak Önce ve Sadece Gecce.com'a Konuşacağını Açıkladı. İşte Doğa'nın Açıklamaları:
Bugünkü Posta Gazetesi'nde Yılda Bir Kez Yayınlanan 'İstanbul Best Places 2007' Dergisinin Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor. Dergimizle İlgili Detaylar Bugünkü Posta Gazetesinin İkinci Sayfası..
Tüm Ülkeden Tepki Geldi Ülkemizde de Yayınlanan "Seınfeld" Adlı Dizide "Cosmo Kramer" Rolünü Canlandıran ABD'li Aktör Mıchael Rıchards'ın Kaliforniya'daki Şovu Sırasında Bir İzleyiciye Irkçı ..
Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'in Araçlarının Kurşunlanması Davası: Sanığa 11yıl Milli Futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'in Araçlarını Kurşunlayan ve Tehdit Ederek Haraç İstedi..
Alman Popstar'da Türk Kızı Finalde Alman Pro7 Kanalında Yayınlanan 'Popstar' Yarışmasında Türk Kızı Bahar Kızıl Finale Kaldı. Toplam 6 Kişinin Yarışacağı Yarın Akşamki Finalde Bahar'a Büyük Ş..
7 Tarım Ürününe Destekleme Primi Çiftçi Kayıt Sistemine (Çks) Kayıtlı Çiftçilere, 2006 Yılı Ürünü Kütlü Pamuk için 29 Ykr, Yağlık Ayçiçeği için 20 Ykr, Soya Fasulyesi, Kanola ve Aspir için 22..
Şener: SPK Kararnamesi Köşk'te Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Abdüllatif Şener, Sermaye Piyasası Kurulu'ndaki Boşalan İki Üyelik için Kararnamenin Cumhurbaşkanlığı'na Gönderildiğini Söy..
İslami IMF Önerisi Uluslararası İş Forumu (Ibf) Başkanı Erol Yarar, Uluslararası Sermayenin "Mütehakkim" Tavrından Kurtulmak için İslam Ülkeleri Arasında IMF Benzeri Bir Yapılanmaya İhtiyaç O..
Sandığa Giden Hollanda'da Müslüman'a Nazi Benzetmesi Türk Kökenli 3 Milletvekili Adayının, Sözde Ermeni Soykırımını Kabul Etmedikleri için Seçim Listelerinden Çıkarılması Olayının Gölgesinde..
Türkiye'nin 'İşgal'ine Karşı K.irak'a NATO Gücü Teklifi Amerikalı İki Eski Üst Düzey Yetkili, Türkiye'nin Kuzey Irak'ı İşgal Etmesi İhtimalini Ortadan Kaldırmak için Bu Bölgeye..
Konut Fiyatları Yüzde 20 Geriledi Anadolu Yapım Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkanı ve Adana Müteahhitler Birliği Başkanı İsmail Babacan, Son 4,5 Ayda Konut Fiyatlarının Yüzde 20, Demir F..
"Ortadoğu'yu Laik Elit Bu Hale Getirdi" Irak Başbakan Yardımcısı Berham Salih, Ortadoğu'yu Kaos Ortamına Laik Elitin Sürüklediğini Söyledi.
Gizli İşsizler Son İki Yılda Yüzde 100 Arttı İktisatçı Mustafa Sönmez, Sayılmayan İşsizlerin Sayısının Resmi İşsizlere Yaklaştığını Belirterek, İşsizlik Oranının da Yüzde 9.1 Değil, Yüzde 16...
Albayrak: Doğan'a ve Oyunculara Güvenimiz Tam Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Bordo-Mavili Oyunculara ve Teknik Direktör Ziya Doğan"a Güvenlerinin Tam Olduğunu Söyledi. Albayrak, Bo..
Dişlerimiz Alarm Veriyor İşsizlik, Enflasyon ve Gelir Düşüklüğü Dişleri de Vuruyor
Kulüpler Birliği Yarın Toplanıyor Kulüpler Birliği Vakfı, Yeni Dönem Başkanını Seçmek için Yarın Ankara"da Toplanıyor. Balgat"ta Bulunan Genel Merkez Binasında Yapılacak Olağan Genel Kurulda,..
Emekli Öğretmen Soba Kurbanı Oldu Nevşehir'de Emekli Öğretmen 63 Yaşındaki Durmuş Feralan, Sobadan Çıkan Karbonmonoksit Gazından Zehirlenerek Öldü. Yarı Baygın Olarak Bulunan Eşi, 57 Yaşındak..
Kaçak Elektrik Kontrolü Bahanesiyle Bilezik Gasp Ettiler Adana'da Tedaş'ın Kaçak Elektrik Kontrol Görevlisi Olarak Kendilerine Tanıtan Biri Maskeli 2 Kişi, Tabancayla Tehdit Ettikleri 2 Kadın..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10