3 Haziran 2006 Cumartesi Günü Haberleri

3 Haziran 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sayısal Loto Çekildi Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişi yapıldı.
Van: Van'da Turistlere Yapılan Çirkin Saldırının Ardından Van'ın Muradiye İlçesi'nde, İsviçreli bir bayan turistin erkek arkadaşını darp ettikleri ve kendisine de tecavüz ederek para ve değer..
Aydın: Dyp Kuşadası İlçe Binasında Yangın Doğru Yol Partisi (DYP) Kuşadası İlçe binasında yangın çıktı. Yangın, kısa sürede söndürülmesine rağmen ilçe başkanının makam odasının bulunduğu bölü..
Basra: Basra'daki Patlama Irak'ın Basra şehrindeki bombalı saldırıda ölenlerin sayısı resmi kaynaklar tarafından 24 olarak açıklanırken; El Cezire Televizyonu, olayda 31 kişinin hayatını kayb..
İstanbul: Suudi Ataşe Boğularak Can Verdi Şile'nin Sofular Köyü'ndeki plajda denize giren Suudi Arabistan uyruklu 3 kişiden 1'inin boğularak hayatını kaybettiği bildirilirken, diğer 2 kişinin..
Hakkari: Yıldırım Düşmesi Sonucu Hakkari Elektriksiz Kaldı Hakkari'de aniden başlayan ve kısa süren yağmur yağışı sonrası düşen yıldırım, şehir merkezini elektriksiz bıraktı.
İstanbul: "gürcistan Kültür Günleri" Etkinlikleri Gürcistan Kültür ve Spor Bakanı Giorgi Gabaşvili, İstanbul'da Gürcistan Kültür Günleri etkinlikleri kapsamında Kültür ve Turizm Bakanı Atilla..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10