12 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

12 Haziran 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Türk Müteahhitleri Birliği Toplantısı...(2) Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun yeniden toplanarak yeni bir hesaplamaya gitmesi gerektiği yönündeki istekle..
Filistin'de meclis ateşe verildi Batı Şeria'nın Ramallah kentinde, El Fetih'e bağlı silahlı bir grup, hükümet binasının ardından meclisi de ateşe verdi. Bölgedeki basın mensupları, El Aksa Şe..
Gül, Ortaklık Konseyi'nin Toplantısına Katıldı Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Türkiye ile AB arasında en önemli karar organı olan Ortaklık Konseyi'nin toplantısına kat..
Ankara: Türk Müteahhitleri Birliği Toplantısı...(1) Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, ek ödenek isteyen müteahhitlere, "Zırnık alamazsınız" karşılığını verdi. Devletin yaptırdığı işlerin karşılığ..
Atina: Atina'da 20 Gün Önce Kaybolan 16 Yaşındaki Kız Bulundu 20 gün önce kayıplara karışan 16 yaşındaki Gürcistanlı genç kız, Atina'nın Pire bölgesinde Mısırlı bir göçmen tarafından sokakta ..
El Fetih Üyeleri, Hamas Milletvekilini Kaçırdı Batı Şeria'daki Ramallah'ta, parlamento ve bakanlık binalarını basarak ateşe veren El Fetih'a bağlı silahlı grubun, Hamas yönetiminden bir mille..
Atina: Ab Dışişleri Bakanları Toplantısı Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyannis, Yunanistan'ın Türkiye'ye ilişkin politikasının müzakere süreci boyunca değişmeyeceğini ve Türkiye'ye her ..
On Numara çekildi Milli Piyango İdaresi'nce düzenlenen On Numara oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı. 201. haftanın kazanan numaraları; 3, 10, 11, 13, 17, 32, 33, 38, 42, 48, 49, 54, 56, 60,..
El Fetih Yanlıları, Meclisi Ateşe Verdi Batı Şeria'nın Ramallah kentinde, El Fetih'e bağlı silahlı bir grup, hükümet binasının ardından meclisi de ateşe verdi.
10 Bilen 1 Kişi, 119 Bin 767 Ytl İkramiye Kazandı Milli Piyango İdaresi'nce düzenlenen 10 Numara Oyunu'nun bu haftaki çekilişinde, 10 bilen 1 kişi, 119 bin 767 YTL 75 YKr ikramiye kazandı. 2..
İmamoğlu'nda Orman Yangını Çıktı Adana'nın İmamoğlu ilçesinde anız yakma sonucu çıkan orman yangınında, ilk belirlemelere göre 50 hektar alan zarar gördü.
Dışişleri Bakanı Ve Başbakan Yardımcısı Gül Lüksemburg'da Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Türkiye ile AB arasında en önemli karar organı olan Ortaklık Konseyi'nin topla..
Çorum: Çorum Anadolu İletişim Meslek Lisesi Öğrencisinden Yök'e Dava Çorum Anadolu İletişim Meslek Lisesi mezunu bir öğrenci, Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) katsayı hesaplamalarında haksızlığa uğ..
Kubad Talabani: "Bazı Komşularımız İçişlerimize Müdahale Ediyor" Irak Kürdistan Yurtseverler Birliği (IKYB) ve ''Irak Kürdistan bölgesel hükümetinin ABD temsilcisi'' olarak kendini tanıtan K..
Sakarya: Sakarya Erkek Yetiştirme Yurdu'ndan Kaçan Çocuklardan 5'i Yurda Geri Döndü Sakarya Erkek Yetiştirme Yurdu'nda yapılan denetimlerde kaçtıkları anlaşılan 15 çocuktan 5'inin yurda geri ..
Adana: Adana'da Orman Yangını Adana'nın İmamoğlu İlçesi Üçtepe Köyü civarında anız yakma nedeniyle çıkan orman yangınında yaklaşık 50-60 hektarlık kızılçam ormanın yandığı bildirildi.
Lüksemburg: Ab Dışişleri Bakanları Toplantısı AB Dönem Başkanı Avusturya'nın Dışişleri Bakanı Ursula Plassnik, 8 ay süren tarama sürecinin ardından bilim ve araştırma konusunda Türkiye ile mü..
Ramallah: El Fetih Militanları, Kabine Binasını Ateşe Verdi Filistin'in Ramallah kentinde El Fetih militanları, Filistin Kabine binasını ateşe verdi.
Avustralya: 3 Japonya: 1 Dünya Kupası F grubu maçında Japonya ile Avustralya karşı karşıya geldi. İlk yarı Japonya'nın 1-0'lık üstünlüğü ile bitti. İkinci yarıda oyuna giren Cahill 2 gol atar..
Çekler'den ABD'ye farklı tarife: 3-0 18'inci Dünya Kupası E Grubu maçında Amerika Birleşik Devletleri ile Çek Cumhuriyeti karşı karşıya geldi. Çek Cumhuriyeti, Jan Koller'in 5'inci dakikada s..
Abd: 0 - Çek Cumhuriyeti: 3 18. Dünya Kupası finallerinde, (E) Grubu'nun ilk maçında Çek Cumhuriyeti, ABD'yi 3-0 yendi.
Unakıtan: "Asgari Ücrette Yıllık Hedeflere Bakmak Lazım" Maliye Bakanı Kemal Unakıtan Asgari Ücretlerle İlgili, Yıllık Olarak Hesaplanması Gereken Bir Konu Olduğunu Belirterek,"Bir Ayda İki A..
Van: Van Belediyesi'nden Yeni Su Deposu İnşaatı Van Belediye Başkanlığı'nın, bazı semtlerde yaşanan içme suyu gidermek için Yalım Erez Mahallesi'nde yaptırılacağı su deposunun temeli törenle ..
Filistin'de El Fetih İle Hamas Arasındaki Gerginlik Artıyor Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, kendisine bağlı El Fetih ile iktidardaki Hamas arasındaki çatışmaların artması üzerine güven..
Bağdat'ta Yola Yerleştirilen Bomba Patladı: 10 Ölü Irak'ın başkenti Bağdat'ta, yola yerleştirilen bombanın patlaması sonucu 10 kişi öldü.
Irak'ta Yine Bombalı Araçla Saldırı: 5 Ölü Şiddet olaylarının dinmediği Irak'ta, bu akşam bombalı araçla düzenlenen saldırıda 5 kişi öldü.
Samsun: Gazi Belediye Başkanı Kaldırım'dan Oda Ziyareti Samsun'un Gazi Belediyesi Başkanı Süleyman Kaldırım, Samsun Elektrik Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Odası'nı ziyaret ederek, od..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10