29 Eylül 2006 Cuma Günü Haberleri

29 Eylül 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kafalarımız Uyuşmuyor Nıcole Rıchıe, Parıs Hılton ile Barışmasının Mümkün Olmadığını Açıkladı. Tyra Banks'in Programına Katılan Rıchıe; "Parıs ile 3 Yıldır Konuşmuyoruz, Kafalarımız Uyuşmuyor..
Ankara: Başbakan Erdoğan, ABD'ye Gitti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD ile Üzerinde Mutabık Kalınan Ortak Vizyon Belgesi Çerçevesinde İşbirliğinin Somut Neticelerini Almaya Başladıklarını ..
Dubai: El Kaide, ABD'nin Başarısız Olduğunu İleri Sürdü El Kaide'nin 2 Numaralı Adamı Ayman El Zevahiri Yayınladığı Bir Bildiri ile ABD Başkanı George W. Bush'un El Kaide'ye Karşı Savaşında B..
Vakko'nun Davetlileri İstanbul'da Türk Modasının Önde Gelen Markalarından Vakko'nun, New Yorklu Genç Moda Tasarımcısı Zac Posen ile Gerçekleştirdiği İşbirliğinin Kutlanacağı Davete Katılmak ..
Dışişleri Bakanlığı'ndan Gümrük Birliği Açıklaması Türkiye'nin Gümrük Birliği ile İlgili Olarak, Kıbrıs Rum Yönetimine Yönelik Politikasında Herhangi Bir Değişiklik Bulunmadığı ve Rum Yöneti..
Sofya: BM Kararının Ardından Bulgaristan Hükümeti, Lübnan'da Konuşlandırılacak Birleşmiş Milletler (BM) Barış Gücüne 160 Kişilik Deniz Kuvveti Gönderme Kararı Aldı.
Deniz Son Noktayı Koydu Son Günlerde Sürekli Konuşulan Top Modellik Kavgasına Deniz Akkaya da Karıştı.
Başbakan Erdoğan ABD'ye Gitti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı George W. Bush ile "Terörle Mücadele Başta Olmak Üzere İkili ve Bölgesel Konularda Görüş Alış-verişinde Bulunacakları..
Şahin: "Elektrikle İlgili Bir Zam Hazırlığı Yok" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Hükümetimizin Vatandaşın Konutta Kullandığı ya da Sanayicimizin Üretimde Kullandığı E..
Cenevre: BM İnsan Hakları Komisyonu, İsrail'i Gazze'de Toplu Cezalandırma ile Suçladı Birleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Komisyonu, İsrail'in Gazze'de Toplu Cezalandırma Sebebiyle Suçlu O..
Bangkok: Bangkok Film Festivali Başladı 4. Bangkok Film Festivali Bugün Yapılan Basın Toplantısı ile Başladı. 11 Ekim'den İtibaren Gösterime Başlayacak Olan Festivalde 2 Türk Filmi Gösterilec..
Erdoğan: "Zammı Yapmaktan Yana Olmadığımızı Söyledim" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Elektrik Ticaret A.ş'nin (Tetaş), Dağıtımdan Sorumlu Türkiye Elektrik Dağıtım A.ş'ye (Tedaş) Verd..
New York: İsrail'in Lübnan'daki BM Karargahını Güdümlü Füze ile Vurduğu Ortaya Çıktı Birleşmiş Milletler (BM), İsrail'in Lübnan'a Saldırıları Sırasında Lübnan'daki BM Karargahını Vurduğu Bomb..
Erdoğan ABD'ye Hareket Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD ve İngiltere Ziyaretlerini Gerçekleştirmek Üzere Ankara Esenboğa Havaalanı'ndan Hareket Etti. Ziyaretleri Hakkında Bilgi Veren ..
Nilay'ın Zor Anları Kayseri'de Bir Açılışa Katılan Seksi Manken Nilay Dorsa Frikik Vermemek İçin Yoğun Çaba Sarfetti.
Başbakan Erdoğan ABD'ye Gitti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD'ye Gitti. Erdoğan, Özel Uçak "Ana" ile Saat 21.50'de Esenboğa Havalimanından ABD'ye Hareket Etti.
Talat: "AP'nin Kararları, Sorundan Ne Kadar Uzak Olduğunun Göstergesi" KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) Türkiye ile İlgili Son Raporunun, AP'nin Kıbrıs Sorunu..
Başbakan Erdoğan, Ulusa Seslendi Başbakan Erdoğan, Televizyonlarda Ulusa Seslendi. Erdoğan, 'Ulusa Sesleniş'' Konuşmasında Vatandaşların Ramazan Ayını Kutlayarak, Bu Ayın Türkiye'ye, İslam Dü..
Huzur Hastanesi'ne Yapılan Silahlı Saldırı ile İlgili Soruşturma Tamamlandı Huzur Hastanesi'nin Sahibi Harun Karabıçak'ın Öldürülmesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Başhekimi Özg..
Merkel 5 Ekim'de Türkiye'de Almanya Başbakanı Angela Merkel, 5 Ekim'de Türkiye'ye Geliyor. Şansölye Olarak İlk Kez Türkiye'ye Gelen Merkel'in Temaslarında, AB-türkiye ve Orta Doğu'daki Gelişm..
Erivan: Fransa Cumhurbaşkanı Chirac, 2 Günlük Gezi İçin Ermenistan'a Geldi Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, 2 Günlük Gezi Amacıyla Ermenistan'ın Başkenti Erivan'a Geldi.
Tiflis: Rusya-gürcistan Krizi Gürcistan Güvenlik Güçleri Tarafından Gerçekleştirilen Bir Operasyon Sonucu Gürcistan Devletine Karşı Casusluk Faaliyetlerinde Bulunan Rusya Genel Kurmay Başkan..
Tişört İlgi Odağı Oldu Manken Çağla Şikel ile İki Yıldır Bir Dargın Bir Barışık Aşk Yaşayan Emre Altuğ Nişantaşı Valikonağı Caddesi'nde Tek Başına Dolaşıyordu.
Yunus Yıldırım'ı Dili Yaktı Geçen Yıl Listede Bulunan Cem Papila ile İngilizce Öğrenmesi için Yapılan Uyarıları Dikkate Almayan Yunus Yıldırım, Fifa Listesinden Çıkarıldı.
İstanbul: Şirinevler'de Toprak Kayması: 3 Yaralı Şirinevler'de İnşaat Halindeki Binanın Hafriyat Çalışmaları Sırasında Toprak Kayması Meydana Geldi. Toprak Altında Kalan 3 İşçiyi İtfaiye Kurt..
Başbakan Erdoğan, Ulusa Seslendi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yenilenen Eğitim Sisteminin En Önemli Hedefinin; Ülkenin Ufkunu Açacak, Geleceğini Aydınlatacak Bireyler Yetiştirmek Olduğunu ..
Gölbaşı'nda Elektrik Kesintisi Ankara'nın Gölbaşı İlçesinde Şiddetli Yağış ve Fırtına Nedeniyle Elektrik Kesintisi Yaşandı.
Rojaye: Balkanlarda Ramazan Bayrampaşa Belediyesi Tarafından Düzenlenen Balkanlarda Ramazan Programı Karadağ'ın Rojaye Kentinde Devam Ediyor.
Milas'taki "Beyaz Gölge" Operasyonu'nda 8 Tutuklama Muğla'nın Milas İlçesinde Düzenlenen "Beyaz Gölge" Adı Verilen Operasyonda, Sahte Evrak Düzenleyerek Devleti Zarara Uğrattıkları İddiası i..
Washıngton: Kazakistan Cumhurbaşkanı Nazarbayev Beyaz Saray'da Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev, ABD Başkanı George W. Bush ile Enerji ve İnsan Hakları Konularını Görüşmek Üzere..
BM: "BM Noktası, Çok Hassas Bir Füzeyle Vuruldu" Birleşmiş Milletler (BM) Teşkilatı, Temmuzda Güney Lübnan'da Bir BM Kontrol Noktasını Vuran ve 4 BM Gözlemcisinin Ölümüne Neden Olan İsrail F..
İstanbul: Tff, 2007 Yılı FIFA Hakem Listesini FIFA'ya Gönderdi Türkiye Futbol Federasyonu (Tff), 2007 Yılı FIFA Hakem Listesi'ni FIFA'ya Gönderdi.
Van: Van'dan Kısa Kısa Van'da, Bakır Kabloları Çalmaya Çalışan 3 Kişi Polisten Kaçamayacağını Anlayınca Kabloları Araçta Atarak Kaçtı.
2007 Fifa Hakem Listesi Açıklandı Futbol Federasyonu, 2007 Fifa Hakem Listesini Açıkladı. Geçen Yıl Listede Bulunan Yunus Yıldırım ve Cem Papila'nın Yerine Listeye Bülent Yıldırım ve Kuddusi ..
Yurtta Hava Tahmini Yurdun Kuzey, İç ve Batı Kesimlerinde Sağanak ve Gökgürültülü Sağanak Şeklinde Görülecek Yağışların; Marmara, Kuzey ve Kıyı Ege, Batı Karadeniz Kıyılarıyla Bolu ve Düzce Ç..
Çanakkale"de Kent Merkezine 1.5 Saatte 29 Kilogram Yağış Düştü Çanakkale"de Etkili Olan Sağanak Yağış,yaşamı Olumsuz Etkiledi.sabah Saatlerinde Başlayan Yağmur Nedeniyle Kentin Alçak Kesimler..
İzmir"de Rekor Yağış İzmir Meteoroloji Bölge Müdürü Ekrem Alaçam, 24 Saat İçinde İzmir"de Metrekareye 140 Kilogram Yağış Düştüğünü Belirterek Bu Miktarın Rekor Düzeyinde Olduğunu Söyledi. Ala..
Ankara"da Elektrik Kesintisi Uygulanacak Noktalar Şebeke Hatlarında Bakım, Onarım Çalışması Nedeniyle 1-2 ve 3 Ekim"de Ankara"nın Bazı Yerlerinde Elektrik Kesintisi Uygulanacak. Başkent Elekt..
Ablası Başbakan'a Ulaştı, Küçük Mustafa'nın Duyması İçin Umut Doğdu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize Ziyareti Sırasında Yanına Ulaşan ve Kulakları Doğuştan Duymayan 6 Yaşındaki Kardeşi İ..
İstanbul'da Sağnak Yağış İstanbul'da Dün Başlayan Sağnak Yağmur Etkisini Devam Ettiriyor. Sağnak Yağmur Nedeniyle Tıkanan Logarlar Caddelerde Suların Birikmesine Neden Oldu. Su Birikintisi Ol..
Beşiktaş, Kayseri Erciyesspor Maçının Hazırlıklarına Ara Vermeden Başladı UEFA Kupası'nda, Cska Sofya Takımı ile Deplasmanda 2-2 Berabere Kalarak, Bir Üst Tura Yükselen Beşiktaş, Kayseri Erci..
Tff, 2007 Yılı FIFA Hakem Listesini FIFA'ya Gönderdi Türkiye Futbol Federasyonu, 2007 Yılı FIFA Hakem Listesini FIFA'ya Gönderdi. Merkez Hakem Kurulu Tarafından Hazırlanan ve Futbol Federasyo..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10