9 Temmuz 2006 Pazar Günü Haberleri

9 Temmuz 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Denizli: Denizli'de Piknik Alanında Ceset Bulundu Denizli'de, piknik alanında vatandaşlar tarafından bir erkek cesedi bulundu.
Tahran: İran'ın Nükleer Programı İran Dışişleri Bakanı Menuçehr Muttaki, uranyum zenginleştirme faaliyetlerini durdurmaları karşılığında kendilerine sunulan uluslararsı teşvik paketine cevab..
CHP'li Özyürek: Gelecek seçim, cumhuriyet açısından çok önemli GÖKÇEBEY - CHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özyürek, "Seçim, sandık göründü, laik, demokratik cumhuriyet açısından bu seçimle..
Gözler, Bayan Blair'in Savunmasında Kktc’de Mülk Alan İngiliz Çifti Hakkında Rumlarca İngiltere’de Açılan Davaya İlişkin Temyiz Duruşması, Bu Hafta Londra’daki Yüksek Mahkeme’de Yapılacak. Su..
Bolu'da otobüs devrildi: 3 ölü, 40 yaralı BOLU - Bolu'da bir yolcu otobüsün devrildi. Kazada 3 kişi öldü, 40 kişi yaralandı. Ankara'dan İstanbul istikametine giden Faik Yanık idaresindeki 65..
Ankara: Shp'den Arınç Tepkisi SHP Genel Saymanı Memet Yula, Tunceli'de, TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın da katıldığı bir programda, ilköğretim çocuklarına türban giydirilmesini eleştirerek, "Bu ..
Rusya ilk kez by-pass edildi Rusya'da gelecek hafta sonunda yapılacak olan G-8 liderleri zirvesinin ana temasını enerji oluşturacak. BTC boru hattının resmi açılışından iki gün sonra gerçekle..
Şanlıurfa'da mikrokredi hedefi, 2 yılda 500 kadına ulaşmak ŞANLIURFA - Sosyal belediyecilik anlayışına büyük önem verdiklerini belirten Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Mikro..
Gaziantep'te Sanko'nun paketleme şirketinde yangın çıktı, 2 kişi öldü GAZİANTEP - Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) 3. bölgede bulunan Sanko Holding'e ait paketleme endüstrisinde faali..
"Birden fazla hac gereksiz" Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, hacca birden fazla gitmenin gereksiz olduğuna işaret ederken, "Hac ibadetini insan ömründe 1 kez, varsa eşiyle birlikte yapm..
Seçmenin %42'si parti değiştirecek ATO'nun yaptığı "Çarşının Nabzı-2 Sosyal Görünüm" anketinin sonuçlarına göre seçmenlerin yüzde 42'si gelecek seçimde 2002 yılında oy verdiği parti dışında b..
ABD ile nükleer işbirliği Türkiye ile ABD arasında 26 Temmuz 2000 tarihinde imzalanan ''Nükleer Enerjinin Barışçıl Kullanımına İlişkin İşbirliği Anlaşması'' ve ekindeki mutabakat zaptı, Bakan..
Irak'ın koşuları Tahran'da toplandı/ Bakan Gül: Irak halkının yanındayız TAHRAN - Irak'a Komşu Ülkeler 9. Dışişleri Bakanları Toplantısı, İran'ın başkenti Tahran'da dün akşam başladı. Stratej..
Orman Bakanlığı, 20 yangın söndürme helikopteri daha almak için çalışmalara başladı SAKARYA - Orman yangınlarına karşı daha etkin ve hızlı bir müdahale sistemi oluşturmayı hedeflediklerini be..
Ankara: Ato'nu "Çarşının Nabzı-2 Sosyal Görünüm" Anketinden "Erken Seçim Olmasın" Çıktı Ankara Ticaret Odası (ATO), üyeleriyle gerçekleştirdiği "Çarşının Nabzı" anketinin ikinci bölümünü açık..
Samsun: Samsun'da Hırsızlık Olayları Samsun'da meydana gelen 5 ayrı hırsızlık olayında kimliği belirsiz hırsız veya hırsızlar, girdikleri evlerden bilgisayar, ziynet eşyası ve para çaldı.
Almanya’da Üçüncülük Sevinci - Almanya’nın Portekizi 3-1 Yenerek Dünya Üçüncüsü Olmasının Ardından Sokaklara Dökülen Almanlar, Birbirinden Renkli Görüntüler Yarattılar.
'Malya' ve 'Akbaş' da tescilli yerli hayvan ırklarına katıldı ANKARA - Yerli hayvan ırk ve hatlarının tescili hakkındaki tebliğe iki yeni isim daha eklendi. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nca R..
Pierre Cardin markalı halıları Gaziantep'te Naksan üretecek GAZİANTEP - Pierre Cardin ile anlaşma imzaladıklarını belirten Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu, "3 ay sonra ü..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10