8 Temmuz 2006 Cumartesi Günü Haberleri

8 Temmuz 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Toplantısı Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda Sarı-lacivertli yönetim, erkek basketbol takımına sponsor olacak Ülker Grubu'yla yapıl..
Gaziantep: Gaziantepspor'da Yeni Sezon Hazırlıkları Turkcell Süper Ligi'ne iyi bir başlangıç yapmak isteyen Gaziantepspor, yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor.
Ankara: Yenimahalle'de Su Kesintisi Yenimahalle'de, pompa istasyonundaki giriş ve çıkış bağlantı çalışmaları nedeniyle 10 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00'dan itibaren 24 saat süreyle su kesi..
Gül: İsrail operasyonları durdurmalı Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, İsrail Filistin gerginliğinin sadece Orta Doğu'yu değil tüm dünyayı olumsuz etkilediğini söyleyerek İsrail'den operasyonlar..
Balıkesir: Güneydoğu Gazisi Engelli Vatandaştan Protesto Yürüyüşü Güneydoğu'da askerliğini yaparken hain bir kurşunla ayağından sakat kalan Bursalı gazi, şehit ailelerine, gazi ve özürlülere ..
Tahran: Dışişleri Bakanı Gül'ün Tahran Temasları Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, 'Irak'a Komşu Ülkeler Dışişleri Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere İran'ın başkenti ..
Kuşum ötmüyor ne yapayım? Tüketiciyi Koruma Derneği'ne, köpek ve kuş sahiplerinden ilginç şikayetler geliyor. Bunlar arasında, "Kuşum ötmüyor ne yapabilirim? Kuşum etrafı pisletiyor ne yapabi..
5 YTL için arkadaşını bıçakladı Gaziantep'te bir çocuk, 5 YTL alacağını vermediğini iddia ederek arkadaşını bıçakla yaraladı.
'Işık hızıyla' tıraş İngiliz Times gazetesi, Kalkan'ın turistler için oldukça güzel bir tatil alanı olduğunu belirtti. Yazıda, turistlerin Türkiye'de mutlaka bir berbere giderek ışık hızıyla ..
Irak'ta 400'e yakın tutuklu serbest bırakıldı Irak'ta Amerikalıların denetimindeki cezaevlerinden 368 tutuklunun serbest bırakıldığı bildirildi. Irak Adalet Bakanı Yardımcısı Buşo İbrahim, tu..
El Kadı'dan ilanlı savunma BM tarafından El Kaide'nin finansörlerinden birisi olarak ilan edilen Yasin El Kadı, büyük boy gazete ilanlarıyla kendini savundu. Kadı, "dünyanın hiçbir yerinde, y..
Muğla: Muğla'da Temiz Koylara "Mavi Bayrak" Çekiliyor Muğla'nın Bodrum yarımadasında temizliği ölçümlerle kanıtlanmış koylara "Mavi Bayrak" çekilmeye başlandı.
'Halk gelecekten umutsuz' ATO'nun yaptığı, "Çarşının Nabzı-1 Ekonomik Görünüm" anketine göre her 100 kişiden 38'inin ülkenin geleceğinden umutsuz olduğu ortaya çıktı. Ankara Ticaret Odası'nın..
ABD’den 30 peşmergeye pilot eğitimi Kuzey Irak’taki Kürt gruplar ABD’nin onay vermesi üzerine 70 bin kişilik peşmerge ordusu içinden 5 bin kişilik özel birlik oluşturacak. Seçilen 30 kişi de ..
İstanbul: Bm Genel Sekreter Yardımcısı'ndan Ab Desteği Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreter Yardımcısı ve UNICEF Başkan Yardımcısı Kul Guatam, "Türkiye er ya da geç AB'ye girecektir" dedi.
Beyt Lahya: İsrail'in Filistin Topraklarındaki Saldırıları Hamas militanları, İsrail Beyt Lahya'dan çekildikten birkaç saat sonra zafer ilan etti.
Ankara: Ankara'da "Kardak" Operasyonu Ankara'da, silah ve bıçak tehdidiyle vatandaşları gasp ettikleri iddiasıyla 5 kişi yakalandı.
Çorum: Çorum'da Yerel Yönetimler Çorum Belediyesi'ndeki rüşvet iddialarıyla ilgili olarak, aralarında Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Kılıç ve Belediye Meclis Üyeleri'nin de bulunduğu 5 ki..
Batman: Yeşil Kart Operasyonunda 16 Gözaltı Batman'da gerçekleştirilen yeşil kart operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı.
İstanbul: Eyüp'te Narkotik Operasyonu Eyüp'te, "Karadeniz" adı altında gerçekleştirilen operasyonda; 381 kilo baz morfin, 26 kilo eroin ele geçirildi. Olayda 14 kişi gözaltına alındı.
Türkiye, İsrail ve Filistin'i bir kez daha şiddete son vermeye davet etti ANKARA - Türkiye, İsrail ve Filistin'i bir kez daha şiddete son vermeye davet etti. Dışişleri Bakanlığı Enformasy..
Manisa: Vestel Manisaspor Manisa'da Vestel Manisaspor, 12 günlük kamp için gittiği Kızılcahamam'dan dönerek, çalışmalarını Tarık Almış Spor Tesisleri'nde sürdürmeye başladı.
Osmaniye: Türkiye 3. Futbol Ligi Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta mücadele edecek olan Osmaniyespor, kadrosunu yeniledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10