8 Temmuz 2006 Cumartesi Günü Haberleri

8 Temmuz 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hammadde fiyatlarına zam gelince hurda kıymete bindi Dolar ve petrol fiyatlarındaki hızlı yükseliş sebebiyle hammadde fiyatlarının artması işsizlere yaradı. Yılbaşından bu yana demir, bakır, ..
Türk Telekom, Turkcell’in eski genel müdürü ile temasta Türk Telekom’un, Mehmet Ekinalan’dan boşalan genel müdürlük koltuğu için Turkcell eski Genel Müdürü Muzaffer Akpınar’ı yakın takibe ald..
Türkiye, yüksek döviz rezervi sayesinde dalgalanmayı atlattı Piyasalarda mayıs başında başlayan dalgalanma karşısında alınan tedbirler uluslararası ekonomi otoritelerinden de tam not aldı.
Hisarcıklıoğlu: Borsadaki manipülasyonlar normal ÇANAKKALE - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, borsadaki manipülasyonların normal olduğunu, ekonomide ya..
Kuzey Kore’nin füzesi petrolü vurdu Petrol fiyatları son dönemde artışını sürdürerek dün tarihi rekora ulaştı. ABD hafif petrolünün varil fiyatı, dün gün içinde önceki güne göre 63 sent değer..
‘Keriz silkeleyerek’ kazandıkları 1,5 milyon doları Avrupa’ya kaçırmışlar İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) yapılan manipülasyonun ortaya çıkarılması için çalışmalar sürdürülüyor. ..
SPK’dan 7 kişi için suç duyurusu Kristal Kola hisse senedinde 9 Ekim-13 Aralık 2002 döneminde gözlenen fiyat ve miktar hareketleri sebebiyle 7 kişi hakkında suç duyurusunda bulunulacak.
İki borsacı, yatırımcıdan habersiz işlem yaptı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda haksız kazanç operasyonu gittikçe derinleşirken bazı aracı kurumlarda suiistimallerin yaşandığı ortaya çık..
Hacda öncelik başvurup gidemeyenlerde Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, hac organizasyonunda kimseye imtiyaz ve ayrımcılık tanınmadığını söyledi.
Alman öğretmen derse başörtülü girebilecek Almanya’nın Baden-Württemberg eyaletinin koyduğu başörtüsü yasağına itiraz eden Doris G. adlı Müslüman bir öğretmen, Stuttgart İdare Mahkemesi’nde a..
Özel hastanelerden bakanlığa uyarı: Farkı vatandaştan alırız Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) Genel Başkanı Dr. Muharrem Usta, Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanan T..
Hastanede ‘boş yatak yok’ mazeretine son Sağlık Bakanlığı, zaman zaman boş yatak olmadığı gerekçesi ile hastane kapısından geri çevrilen veya başka hastanelere sevk edilen hastaların geri çev..
Marketin buzdolabı iki çocuğa mezar oldu Artvin’de 2 çocuk, daha önce market olarak kullanılan bir işyerindeki buzdolabının içinde ölü bulundu.
Atabeyler’in ajandasına kriminal inceleme Atabeyler grubuna yönelik operasyon sonrası ele geçirilen ajandalara kriminal inceleme yapılıyor.
Polis katilleri, şartlı salıverme yasasıyla cezaevinden çıkmış Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Ahmet Yıldırım’ın şehit olduğu silahlı saldırıyı gerçekleştiren DHK..
‘Müzedeki tarihî gümüş sürahinin kırık parçası uhuyla yapıştırıldı’ Uşak Arkeoloji Müzesi’nde yaşanan hırsızlık olayından sonra eser sayımının yapılması için görevlendirilen inceleme komisyon..
Kasabın hesabında 2 milyon YTL çıktı Polisin, karapara aklayan çıkar amaçlı suç örgütüne yönelik düzenlediği ‘Bozuk Para Operasyonu’ kapsamında tutuklanan Erol Evcil ve Nilüfer Turizm’in sahi..
Bakan Şahin: Yargı mensupları sadece kararlarıyla konuşmalıdır ANKARA - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Nuri Ok'un hükümetin yargı üzerin..
Giresun: Yaylada Seyyar Akaryakıt İstasyonu Giresun'un Espiye İlçesi'ne bağlı 2100 rakımlı Çakıl Yaylası esnafı, akaryakıt istasyonları gibi sürücülere her türlü hizmet veriyor.
Ankara: Bakan Şahin'den Başsavcı Ok'un Açıklamalarına Cevap Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Nuri Ok'un hükümetin yargı üzerine etki ettiğ..
Ankara: Hür Kürt Grubu Toplantısı Leyla Zana ve ekibinin başını çektiği Demokratik Toplum Partisi (DTP) ve diğer Kürt siyasi oluşumlarının alternatifi olarak ortaya çıkan Hür Kürtler Grubu, p..
Diyarbakır: "Suç Ve Suçluluk Araştırma" Raporu Açıklandı AK Parti Diyarbakır Milletvekili ve Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Başkanı Aziz Akgül, "Suç ve Suçluluk Araştırma" raporunu açıkladı. Ara..
Hür Kürtler Grubu, partileşiyor /Eski Bakanlar'dan Şerafettin Elçi önderliğindeki grup Ankara'da toplandı ANKARA - Leyla Zana ve ekibinin başını çektiği Demokratik Toplum Partisi (DTP) ve diğ..
Erzurum: Erzurum'da Kapkaççı 2 Kişi Yakalandı Erzurum'da çeşitli hastanelerde kapkaççılık olayına karışan 2 kişi yakalandı.
İstanbul: İsrail'in Filistin Topraklarındaki Saldırıları Çeşitli demokratik kitle örgütlerine üye yaklaşık 500 kişilik bir grup, İsrail Başkonsolosluğu'na yürüyerek, İsrail'in Filistin'i işga..
Loei: Tayland'da 'Hayalet' Festivali Tayland'ın doğusunda bulunan Loei Şehri'nde her yıl geleneksel olarak kutlanan 'Hayalet Festivali', bu sene de büyük coşkuyla kutlandı.
Gazze: İsrail'in Filistin Topraklarındaki Saldırıları Gazze'nin doğusunda, İsrail tanklarının açtığı ateş sonucu 1 Filistinli öldü. Bu olayla birlikte, Gazze'nin içlerine doğru ilerleyen İsra..
Danıştay saldırısını azmettirdiği iddiası ile tutuklu imam Salih Kunter tahliye oldu ANKARA - Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet Gazetesi?ne bombalı saldırı düzenleyen Alparslan Arslan?ı azmett..
Yıldırım: Klonlanmış cep telefonlarının konuşmaya kapatılması durduruldu KARAMAN - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, klonlanmış cep telefonlarının konuşmaya kapatılmasının durdurulduğunu söyl..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10