7 Temmuz 2006 Cuma Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep Mitinginde Konuşuyor

7 Temmuz 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Vergi Borçluları Açıklanacak Her bir vergi dairesine 125 bin YTL ve daha fazla borcu bulunan mükelleflerin listeleri, 17 Temmuz-17 Ağustos günleri arasında vergi dairelerinde ilan edi..
Cumhurbaşkanı Sezer'den Ali Dibo İncelemesi - Cumhurbaşkanı Sezer'e Bağlı Devlet Denetleme Kurumu'nun, Kamu İhale Kurumu'nda Başlattığı İnceleme Akp'ye Yöneltilen Ali Dibo Düzeni İddiaları İl..
Mersin: Mersin'de Filistin'e Destek Gösterisi Mersin'de, cuma namazı çıkışı Filistin'e destek gösterisi yapıldı. İsrail ve ABD'ye lanet yağdıran kalabalık, bu ülkelerin bayraklarını yaktı.
Kayseri: Türk Polisinden Örnek Davranış Kayseri'de Mimarsinan Parkı'nda bulunan ve kaybolduğu anlaşılan oğlak, vatandaşlar tarafından polise teslim edildi. Uzun süre aç kaldığı tahmin edilen ..
Adana: Filistin'de Ölenler İçin Gıyabi Cenaze Namazı Adana'da, cuma namazı sonrası İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarını protesto eden yüzlerce kişi, saldırılarda ölen Filistinliler için..
Kocaeli: Gebze'de Trajikomik İnek Kurtarma Operasyonu Kocaeli'nin Gebze İlçesi Dilovası Beldesi'nde, kuyuya düşen bir inek kurtarılmaya çalışılırken telef oldu. İtfaiye ekipleri, kuyuya düşen..
Samsun: Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'da yediği mantardan zehirlenen bir kişi hastanelik oldu.
4 Kişilik Bir Ailenin Açlık Sınırı 533 Ytl'ye Düştü Türk Harb-İş, geçen ay, 4 kişilik bir ailenin açlık sınırının 533.27 YTL'ye indiğini, yoksulluk sınırının ise 1686.12 YTL'ye yükseldiğini ..
El Baradeı: "Türkiye'ye Destek Vermeye Hazırız" Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (UAEK) Başkanı Muhammed El Baradei, Türkiye'nin, Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu'nun güvenlik standartları..
Lefkoşa: Talat-papadopulos Görüşmesi Möller'in İkametgahında Gerçekleşecek KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Rum Yönetimi Başkanı Tasos Papadopulos'un, yarın Birleşmiş Milletler (BM)Gen..
Bm Genel Sekreter Yardımcısı Gautam İstanbul'da - Gautam: - ''töre Cinayetlerine Karşı Genelge Beni Çok Mutlu Etti'' Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreter Yardımcısı ve UNICEF Başkan Yardım..
Kahire: Mısır'daki İsrail Protestosu Mısır'ın başkenti Kahire'de, İsrail'in Gazze Şeridi'nde yönelik yaptığı operasyon Cuma namazı çıkışında protesto edildi.
Başbakanlık, yolsuzlukla mücadele için "süper kurul" oluşturuyor ANKARA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yolsuzlukla mücadele konusunda, Başbakanlık bünyesinde "süper kurul" oluşturulması k..
CHP, aralarında Cüneyd Zapsu'nun da bulunduğu 8 kişi hakkında suç duyurusunda bulunuyor ANKARA - CHP, aralarında Yasin El Kadı'nın da bulunduğu 8 kişi hakkında, ''terörü finanse ettiği ve ka..
El Baradei: Nükleer enerji beraberinde belli riskleri de getirir ANKARA - Uluslararası Atom Enerji Ajansı Başkanı Dr. Muhammed El Baradei, nükleer enerjinin beraberinde belli riskleri getird..
Maliye, 125 bin YTL ve daha fazla vergi borcu olanları açıklayacak ANKARA - Her bir vergi dairesine 125 bin YTL ve daha fazla borcu bulunan mükelleflerin listeleri, 17 Temmuz-17 Ağustos günl..
Hampetrol yeni rekorunu kırdı: 75.65 dolar/ İran ve AB anlaşamazsa çıkış daha da hızlanabilir LONDRA/NEW YORK - Uluslararası piyasalarda hampetrol fiyatları 75.65 dolara kadar çıkarak rekor t..
Turkcell Süper Ligi'nde 2006-2007 Sezonu İlk Yarı Fikstürü Turkcell Süper Ligi'nde 2006-2007 sezonu fikstürü İstanbul'da çekildi.
Petrolde yeni rekor Uluslararası piyasalarda ham petrolün varil fiyatı yeni bir rekor kırdı. ABD'de petrol tüketiminin arttığının açıklanması üzerine ABD hafif petrolünün varil fiyatı düne gö..
Kocaeli: Gebze'de Kaçırma Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde, evli ve 3 çocuk babası bir kişinin, yine evli ve 3 çocuk annesi kadını, yanındaki kızıyla birlikte kaçırdığı iddia edildi.
Fenerbahçe'de Anelka Bilmecesi Sürüyor - 100. Yılda Takımın Başına Zico'yu Getiren Fenerbahçe'de, Teknik Direktör Sorunu Ortadan Kalkarken, Şimdi De Anelka Sorunu Ön Plana Çıktı.
Papadopulos: Bm Gözetiminde Görüşmelere Hazırız - Rum Yönetimi Lideri Tassos Papadopulos, Bm Genel Sekreteri’nin Siyasi İşler Sorumlusu İbrahim Gambari’yle Bugün Rum Cumhurbaşkanl..
Kilis: Kilis'te Esrar Operasyonu Kilis'te bir eve düzenlenen operasyonda, 550 gram kubar esrar ele geçirildi.
Kilis: Kilis'te Motosiklet Kazaları: 3 Yaralı Kilis'te meydana gelen 2 ayrı motosiklet kazasında, 3 kişi yaralandı.
Ankara: Dünya Bankası'ndan Kredi Hazine, Dünya Bankası'ndan sağlanan 2 parçalı Program Amaçlı Kamu Sektörü Kalkınma Politikası Kredisi'nden 500 milyon dolar tutarındaki ilkinin vadesinin 10 y..
Bağdat: Irak'ta Sünni Camilere Yönelik Saldırılar Irak'ta 4 ayrı Sünni camiye yönelik saldırıda en az 9 kişi hayatını kaybederken, yaklaşık 10 kişi de yaralandı.
Musul: Irak'ta Camilere Yönelik Saldırılar Irak'ın kuzeybatısında, bir camiye bomba yüklü araçla yapılan saldırıda en az 7 kişi hayatını kaybederken, 46 kişi de yaralandı.
Lig fikstürü çekildi Turkcell Süper Liginde 2006-2007 sezonu maçlarının fikstürü İstanbul'da çekildi. Ataköy Olimpiyatevinde, Futbol Federasyonu yetkilileri ve kulüp temsilcilerinin katılımıy..
Danıştay'ın Eti Alüminyum kararı uygulansın Kamu İktisadi Teşekkülü Geliştirme Vakfı (KİGEM) Başkanı Mümtaz Soysal, Eti Alüminyum Fabrikası'nın özelleştirilmesiyle ilgili Danıştay'ın aldığı ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10