6 Temmuz 2006 Perşembe Günü Haberleri

6 Temmuz 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Aso 2005 Yılı Başarı Ödül Töreni...(3) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bugün en yüksek istihdam vergilerinin iş aleminin üzerinde bulunduğunu b..
İstanbul: İstanbul'da Yerel Yönetimler İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı Veteriner ve Mezbahalar Müdürlüğü, gıda sektöründe faaliyet gösteren işletme çalışanlarına hijyen..
Ankara: Tarım Bakanlığı'ndan Kene Açıklaması Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, "kanatlı itlafları nedeniyle tavukların kene popülasyonunu" artırdığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirterek..
Ankara: Türk Yıldızları, Erzurum'da Gösteri Uçuşu Yapacak Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi, "Türk Yıldızları", Erzurum'da bir gösteri uçuşu gerçekleştirecek.
Ordu: Karadeniz Bölgesi'ndeki Belediyelerin En Büyük Derdi Altyapı Orta ve Doğu Karadeniz bölgelerindeki belediyelerin en önemli sorununu, içme suyu ve kanalizasyon konuları oluşturuyor.
Kayseri: Nalçik Heyeti Kayseri'de Kayseri'nin kardeş şehri olan Rusya'nın Kabardin-Balkar Özerk Cumhuriyeti'nin başkenti Nalçik'ten gelen 13 kişilik heyet, Vali Osman Güneş'i ziyaret etti. Va..
Afyonkarahisar: İtfaiyeye "Özür" Ziyareti Afyonkarahisar'da geçen yıl meydana gelen bir yangının ardından itfaiye ekiplerine fiili ve sözlü saldırıda bulunan bir vatandaş, İtfaiye Müdürlüğü'n..
Eskişehir: Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de, bir markete girip hırsızlığa teşebbüs ettikleri iddia edilen 2 kişiden biri tutuklandı.
Ankara: Dtp Yöneticileri Hakkında "Bildiri" Davası Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Demokratik Toplum Partisi (DTP) yöneticileri Ahmet Türk ve Aysel Tuğluk hakkında, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü..
Lefkoşa: Rum Askeri Helikopterinin Düşmesi Kıbrıs Rum kesiminde dün düşen Rum Milli Muhafız Ordusu'na (RMMO) ait Rus yapımı MI 35 tipi helikopterin düşmesiyle ilgili araştırmalar sürüyor.
Cenevre: İsrail'in Filistin Topraklarındaki Saldırıları Birleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Konseyi, İsrail'in Gazze Şeridi'nde gerçekleştirdiği askeri harekatı kınadı ve bölgeye acil olar..
Türk-rus İşadamları Kayseri'de Biraraya Geliyor -türk Ve Rus İşadamları, Kayseri'de Biraraya Gelerek İş Ve Yatırım Olanaklarını Ele Alacak.
Ab'ye Destek Yüzde 43'e Düştü -ab'nin İstatistik Organı Eurobarometer'in Nisan Ayında 1000'in Üzerinde Kişiyle Yaptığı Ankete Göre Türkiye Kamuoyunda Ab'ye Olan Destek Bir Önceki 6 Aya Göre Y..
Evcil Ve Kayapalı'nın Tutuklanması... - 29 Kişinin Tutuklandığı Operasyon Kapsamında 12 Kişi Daha Gözaltına Alındı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığının koordinesinde B..
Tüketici krerileri toplamda 42 milyar YTL'yi aştı ANKARA - Mevduat bankalarının verdiği tüketici kredilerinin toplamı, bir haftada yaklaşık 445 milyon 34 bin YTL artarak 30 Haziran itibariyle..
Tekofaks kulaklık pazarına girdi İSTANBUL - Panasonic markasının Türkiye'deki temsilciliğini yürüten Tekofaks, Panasonic ve alt markası Technics'in kulaklıklarını müzik tutkunları ile buluştu..
Vestel'in Avrupa TV pazarında payı yüzde 26'ya ulaştı MANİSA - Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Ömer Yüngül, Avrupa TV pazarında Vestel'in payının yüzde 26'lara ulaştığını söyledi. ..
ASO, vergi ve ihracatta rekortmen üyelerine plaket verdi/ Vergide Türk traktör, ihracatta Erdemir ANKARA - Ankara Sanayi Odası (ASO), 2005 yılında vergi ve ihracatta ilk 22'ye giren üyelerine..
Hisarcıklıoğlu: Üzerimizdeki yüklerin asgariye indirilmesini bekliyoruz ANKARA - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, bugün en yüksek istihdam vergilerinin ..
Ankara: Aso 2005 Yılı Başarı Ödülleri Töreni...(4) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ekonomide yaşanan dalgalanmanın ardından hükümet olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını, Merkez Bankası'nın da..
Bm İnsan Hakları Konseyi Filistin'e Heyet Gönderiyor BM İnsan Hakları Konseyi, İsrail'in yaptığı insan hakları ihlalleri iddialarıyla ilgili olarak rapor hazırlamak üzere Filistin toprakları..
Mutlu: ''İşlemediğim Bir Suçun Cezasını Çekiyorum'' Olimpiyat ve Dünya şampiyonu milli halterci Halil Mutlu, doping maddesinin vücuduna nasıl ve ne şekilde girdiğini anlamadığını kaydederek,..
Bursa: Bursa'da Kaçak At Kesimi Bursa'nın Mustafakemalpaşa İlçesi'nde kaçak at kesildi.
Borsa 2. Seansa 35.118,35 Puandan Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi 2. seansa, önceki kapanışa göre 78,69 puanartarak 35.118,35 puandan başladı.
Zico Resmen Fenerbahçe'de Fenerbahçe Kulübü, ''Zico'' lakaplı Brezilyalı teknik direktör Arthur Antunes Coimbra ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Trabzonspor Takım Kaptanı Fatih Tekke, Ameliyat Oldu Trabzonspor'un Takım Kaptanı Fatih Tekke'nin Almanya'da fıtık ameliyatı olduğu bildirildi.
Brüksel: İran'a Sunulan Uluslararası Teşvikler Paketi İran'ın, uranyum zenginleştirme faaliyetlerini durdurması karşılığında kendisine sunulan uluslararası teşvik paketine, Avrupalı yetkilile..
Serenius: "Tren Kazasını Önlemek İçin Çalışıyoruz" Ab Dönem Başkanı Finlandiya’nın Ankara Büyükelçisi Selenius, Ek Protokol Nedeniyle Krizin Önlenmesi İçin Çaba Gösterdiklerini Söyledi. Seren..
İstanbul: Fenerbahçe'nin Yeni Teknik Direktörü Zıco Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Arthur Zico, sarı-lacivertli kulüple resmi sözleşme imzaladı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10