5 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri

5 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB'den Barroso: AB'nin de, Türkiye'nin de sorumluluklarını yerine getirmesi gerek STRASBOURG - Türkiye ile AB arasındaki tam üyelik müzakerelerinin devam etmesinden memnuniyet duyduğunu belir..
Annan'ın yardımcısı Gambari, Atina'da Bakoyanni ile görüştü/ Görüşmeler yarın Kıbrıs'ta devam edecek ATİNA/LEFKOŞA - Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni, BM Genel Sekreteri Kofi Annan'..
Hızlı trende temel 8 Temmuz'da atılıyor/ İstanbul-Konya arası 3 saat 30 dakikaya inecek ANKARA - Ankara-Konya Hızlı Tren Projesi'nin temeli, 8 Temmuzda Konya'da atılacak. Proje tamamlandığınd..
Oğuz Satıcı Yeniden Tim Başkanı Flaş...oğuz Satıcı 293 Oyun 203'ünü Alarak Bir Kez Daha Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Seçildi. ...
Orhangazi Emniyet Müdürü Özkan, Terfi Etti... Orhangazi Emniyet Müdürü Mustafa Özkan, terfi etti.
Borsa'da maniplasyona İzmir'den de 4 gözaltı İstanbul polisinin İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda maniplasyon yapanlara yönelik operasyonu kapsamında İzmir'de de 4 kişi gözaltına alındı. ..
Türkiye, Easyjet’e onay verdi Londra İstanbul arasında 29 Haziran’da seferlere başlayacağını açıklayan ancak Türkiye yetkililerinden gereken izin alınamadığı için seferlerini iptal etmek zoru..
Kapanış Saatlerinde Dolar 1,6000, Avro 2,0330 Ytl Oldu İstanbul serbest piyasada kapanış saatlerinde doların satış fiyatı 1,6000, avronun satış fiyatı 2,0330 YTL oldu.
Dedeman'dan Gebze'ye Yeni Otel... Dedeman Hotels Resort International'in Gebze'de yaptırdığı otelin önümüzdeki yıl hizmete açılacağı bildirildi.
Borsa günlük %3 düştü İMKB Ulusal 100 Endeksi, 2. seansta 370,18 puan azalarak 35.385,02 puandan kapandı. Hisse senetleri 2. seansta ortalama yüzde 1,04 değer kaybetti. İlk seanstaki 726,03 p..
Konya'da Vaaz : Düğünde Dans, Yataktaki Zinanın Ayakta Yapılmış Halidir - Konya'nın Merkez Meram İlçesi'ndeki Alavadı Sarnıç Camii İmamı Ali Osman Türkmen'in, Geçen Haftaki Cuma Vaazında, ''d..
VOB'da bugünün işlem hacmi 70.5 milyon YTL oldu İZMİR - Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası'nda (VOB) bugünkü toplam işlem hacmi 70 milyon 463 bin YTL oldu. Vadeli İşlemler Piyasası'nda işlemler ..
Gambari'nin Kıbrıs programı açıklandı Kıbrıs'ta taraflarla temaslarda bulunmak amacıyla yarın adaya gelecek BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı İbrahim Gambari..
Real Madrid Capello ile anlaştı İspanya'nın Real Madrid Kulübü başkanlığına seçilen Ramon Calderon, İtalyan teknik direktör Fabio Capello ile anlaştıklarını açıkladı. İngiltere'nin Sky Sports..
Kene, Samsun'da Bir Can Daha Aldı - Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı Şüphesi İle Tedavi Gören 53 Yaşındaki Bayram Saçıntı, Bu..
İstanbul Gündemi - 4 İstanbul- Türk Tabipler Birliği "Vaka Başı Ödeme Sistemi"ni Eleştirdi
Vanhanen: "Türkiye'nin Gelecekteki Üyeliği Ab'yi Güçlendirir" Avrupa Birliği dönem başkanı Finlandiya'nın Başbakanı Matti Vanhanen, ''Türkiye'nin gelecekteki AB üyeliğinin birliği güçlendire..
Borsa 35.385,02 Puandan Kapandı İMKB Ulusal 100 Endeksi, 2. seansta 370,18 puan azalarak 35.385,02 puandan kapandı.
Laricani Ve Solana, 11 Temmuzda Görüşecek İran Ulusal Güvenlik Yüksek Konseyi (UYGK) Genel Sekreteri Ali Laricani ile AB'nin Ortak Dış Politika ve Güvenlik Yüksek Temsilcisi Javier Solana'nı..
Klonlanmış Cep Telefonları Cuma Günü Susacak Mobil İletişim Sistemleri ve Araçları İşadamları Derneği (MOBİSAD) Genel Başkanı Murat Dursun, klonlanmış cep telefonlarının kapatılması işlemine..
Emniyette Terfi Töreni... İstanbul'da görev yapan ve bir üst rütbeye terfi eden 46 emniyet müdürü ile emniyet müdürlüğüne yükselen 22 emniyet amiri ve emniyet amiri olan 64 başkomiser için ..
İstanbul Ticaret Borsası... - Dana Etinin Kilosu 9,50 Ytl'den Satıldı İstanbul Ticaret Borsası'nda dana etinin kilosu ortalama 9,50 YTL'den satıldı.
İstanbul Avrupa yakasında 7-9 Temmuz tarihleri arası bazı semtlerde elektrik kesintisi yaşanacak İSTANBUL - Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Bak..
Piyasalarda hava tekrar soğudu / İMKB, 1096 puan düştü: 35385 / Döviz ve faizde yükseliş hızlandı İSTANBUL - Piyasalarda hava tekrar soğumaya başladı. İMKB dün aldıklarını bugün tekrar geri v..
Göcek Tüneli açılıyor Muğla-Fethiye karayolu arasında bulunan 926 metre uzunluğunda ve 12 metre genişliğindeki Göcek Tüneli, yarın hizmete açılacak
Kene, Samsun'da bir can daha aldı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı şüphesi ile tedavi gören 53 yaşındaki Bayram Saçıntı, bug..
Yöneylem Araştırması Ve Endüstri Mühendisliği Ulusal Kongresi Gaziantep Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Türkay Dereli, toplum olarak yenilenmek gerektiğini, ..
Gökhan Demirkol Serbest Bırakıldı - Gökhan Demirkol Altıncı Duruşmada Serbest Bırakıldı. ...
Serbest Piyasa Döviz Kurları (2 Ankara'da Serbest Piyasada Dolar Düne Göre Bugün Yüzde 2.6 Artarak 1.5950, Euro Yüzde 2.0 Değer Kazanarak 2.0300, Sterlin İse Yüzde 2.1'lik Artışla 2.9320 Ytl'..
Merkez Bankası Döviz Kurları Merkez Bankası'nın 5 Temmuz 2006 Tarihinde Açıkladığı Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurları Şöyle:
Anavatan lideri Mumcu'dan ekonomide asıl faturanın sonbaharda çıkacağı iddiası ANKARA - Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, ekonomide asıl faturanın sonbaharda çıkacağını iddia ederek..
Kişi başına en yüksek mevduat 9 bin 859 YTL ile Ankara'da/ En yüksek kredi ortalaması İstanbul'un ANKARA - Kişi başına en yüksek mevduat ortalama 9 bin 859 YTL ile Ankara'da, kişi başına en y..
Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turundaki Karşılaşmaları Yönetecek Hakemler Belli Oldu - Avrupa Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turunda Mücadele Edecek Fenerbahçe'nin, Bu Tur..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10