4 Temmuz 2006 Salı Günü Haberleri

4 Temmuz 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ordu: Çamur İçerisinde Su Kapma Mücadelesi Ordu'nun Ünye İlçesi'nde yaşanan sel felaketi sonrasında Kızılay'ın gıda ve su dağıtımında, vatandaşların çamur içerisindeki mücadelesi dramatik gör..
İstanbul: Irak Dışişleri Bakanı Zebari İstanbul'da Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari, Çırağan Sarayı'nda Dış Ekonomik İlişkiler Kurumu toplantısına katıldı.
Afyonkarahisar: Afyonkarahisar'da Bıçaklama Afyonkarahisar'da iki şahıs arasında çıkan kavgada bir kişi bıçaklandı.
Lefkoşa: Talat-papadopulos Görüşmesi Rum Basınında Rum gazeteleri, 2 yıl aradan sonra dün ilk kez biraraya gelen KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Rum Yönetimi Başkanı Tasos Papadopulos..
Bağdat: Irak Meclis Üyesinden Abd Askeri İçin İnceleme Talebi Iraklı bir kadın meclis üyesi, ABD askerlerinin bir kadına tecavüz ettikten sonra kadınla birlikte ailesinden 3 kişiyi öldürmesiy..
DSP lideri Sezer: Hükümetin bereciksizliği ile enflasyonla mücadelede 2 yıl geriye gidildi ANKARA - DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, hükümetin beceriksizliği yüzünden Türkiye'nin enflasyonla mü..
Hazine 6.9 Milyar Ytl Borçlandı Hazine, Bir Yıl Ve İki Yıl Vadeli Tahvil İhalelerinde Kamuya Satışlar Da Dahil Toplam 6.9 Milyar Ytl’lik Net İç Borçlanmaya Gitti.
Kamulaştırma Davalarında Ceza Yağdı Aihm’de Karara Bağlanan 7 Ayrı Kamulaştırma Davasında Türkiye, Toplam 73 Bin 500 Euro (147 Bin 400 Ytl) Ödemeye Mahkum Oldu.
Hvang, Kök Hücre Sahteciliğinde Tüm Sorumluluğu Üstlendi Güney Koreli bilim adamı Hvang Woo-suk, insan kök hücresi çalışmalarındaki sahtecilikte tüm sorumluluğu üslendi.
Mardin: Mardin'de Eğitim İhalelerinin İptaline Tepki Anavatan Partisi Mardin İl Başkanı Süleyman Çelik, kentte eğitim ihalelerinin iptal edilmesine tepki göstererek, bazı müteahhitlerin ihale..
Bursa: Bursalı Berberlerden Saç Şovu Bursalı berberlerin fuarda yaptıkları saç şovu ilgi gördü.
Çanakkale: Onsekiz Mart Üniversitesi'ne 68 Öğretim Elemanı Alınacak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nin (ÇOMÜ) çeşitli fakülte ve yüksekokullarında görevlendirilmek üzere 68 öğretim görev..
Bursa: Bursa Havuzlupark'ta Şampiyona Heyecanı Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl 5.'sini düzenlediği ulusal yüzme şampiyonası, 16 takımdan 320 sporcunun katılımıyla 8 Temmuz Cumartesi gü..
Balıkesir: Bandırma Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Anket Balıkesir'in Bandırma Milli Eğitim Müdürlüğü, vatandaşların kurumla ilgili düşüncelerini tespit etmek için anket hazırladı.
Malatya: Malatya'da Bir Caminin Bahçesinde Tabanca Bulundu Malatya'da cami bahçesine bırakılmış vaziyette bir kuru sıkı tabanca bulundu.
Konya: İsrail'in Filistin Topraklarındaki Saldırıları İnsan Hakları ve Özgürlükleri Derneği (İHÖD) Genel Başkanı İsmail Günaydın, İsrail ordusunun kaçırılan askerini bahane ederek Filistin'e ..
Kilis: Kilis'te Hırsızlık Kilis'te 2 kişi, su isteyerek oyaladıkları yaşlı adamın koyununu çaldı.
Kilis: Anız Yangınında Ceviz Bahçesi Kül Oldu Kilis'te bir kişi, tarlasındaki anızı yakmak isterken komşusuna ait ceviz bahçesini yaktı.
İstanbul: İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonu Türkiye'ye 1 kilo 800 gram kokain sokmak isterken Atatürk Havalimanı'nda yakalanan Brezilya uyruklu 2 travestinin, 23.5 yıla kadar hapis cezası ist..
Ankara: Merkez Bankası Depo Alım İhalesi Merkez Bankası Depo Alım İhalesinde ortalama faiz oranı 11 Temmuz vadeli ihalede yüzde 19.28, 18 Temmuz vadeli ihalede ise yüzde 19.13 oldu.
İstanbul: Müsiad Yönetim Kurulu, 2006 Ekonomik Görünüm Raporu Sunumu İçin Ankara'ya Gidiyor Ömer Bolat başkanlığındaki Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yönetim Kurulu heyeti, ..
İstanbul: Şirket Haberleri Albaraka Türk'ün Şanlıurfa şubesi yarın hizmete açılacak.
İstanbul: Şirket Haberleri IFS ve Click Commerce'in de dahil olduğu Oracle ekibi, ABD Hava Kuvvetleri'ne entegre lojistik sistemi sunacak. Sistemin bakım ve onarım kısmını IFS üstlendi.
Ankara: Hazine'nin Düzenlediği 12 Aylık Ve 2 Yıllık Tahvil İhaleleri Hazine'nin düzenlediği 12 aylık ve 2 yıllık tahvil ihalelerinde toplam satış tutarı 2 milyar 908,2 milyon YTL olarak gerçe..
Bağdat: Irak Elektrik Bakan Yardımcısı Kaçırıldı Irak Elektrik Bakan Yardımcısı Vekili Raad El Harit'in kaçırıldığı bildirildi.
Musul: Abd'nin Pkk'yı Elimine Etme Girişimleri ABD'nin, terör örgütü PKK'yı elimine etme girişimlerinin perde arkasında, örgütün bu bölgede daha fazla sivrilmesine engel olmak isteyen Kuzey I..
Moskova: İran'a Sunulan Uluslararası Teşvikler Paketi Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İran'a, dünyanın önde gelen ülkelerinin sunduğu öneri paketini kabul etmesi ve gelecek haftaki G8 zi..
Hisarcıklıoğlu: Döviz fiyatları istikrar kazanırsa ÜFE tekrar aşağıya gelir ANKARA - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, ÜFE'deki 4.02'lik artışın döviz artışını..
Türkiye, 2004'te 339 milyon dolar kalkınma yardımı yaptı ANKARA - Türkiye, 2004 yılında 339,15 milyon dolar resmi kalkınma yardımı yaptı. Ekonomik ve sosyal açıdan en az gelişmiş, gelir seviy..
Hazine rahat borçlandı/ Teklifler FRN ihalesinde yoğunlaştı / Toplam satış ROT dahil 6.9 milyar YTL ANKARA - Hazine rahat borçlandı. Hazine'nin düzenlediği 12 aylık ve 2 yıllık tahvil ihalele..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10