3 Temmuz 2006 Pazartesi Günü Haberleri

3 Temmuz 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bursa: Boğulmaktan Son Anda Kurtuldu Bursa'nın Orhangazi İlçesi'nde boğulmak üzereyken bulunan bir çocuk hastaneye kaldırıldı.
Ankara: Mit Batman Bölge Başkanı İsmet Önal'ın Öldürülmesi Uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Batman Bölge Başkanı İsmet Önal'ın cenazesi Ankar..
Muğla: İngiliz Turisti Ölüm Tatilde Yakaladı Muğla'nın Fethiye'nin İlçesi'nde tatilini geçiren İngiliz turist denizde boğularak hayatını kaybetti.
Rize: Rize'de Heyelan Sonucu Bir Ev Çöktü Rize'de iki gündür etkili olan şiddetli yağışlar hayatı olumsuz etkilerken, Kalkandere İlçesi'nde ise bir ev heyelan nedeniyle yıkıldı.
Adıyaman: Balık Tutarken Kalp Krizi Geçiren Şahıs Hayatını Kaybetti Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesi'nde, Devlet Su İşleri (DSİ) kanalında balık tutarken kalp krizi geçiren şahıs, hayatını kaybetti..
Ab, Talat-papadopulos Görüşmesinden Memnun AB, Kıbrıs Rum yönetimi lideri Tasos Papadopulos ile KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat'ın bir araya gelmesini ''cesaret verici'' ve ''pozitif bir..
Malatya: Sara Hastası Genç, Kriz Geçirdiği Suda Boğuldu Malatya'da sara hastası bir genç, serinlemek için girdiği suda sara nöbeti geçirince boğularak hayatını kaybetti.
Enflasyon Rakamlarının Yankıları... - Bursa İş Dünyasının Temsilcileri, Enflasyon Oranlarını Değerlendirdi Haziran ayı enflasyon oranlarını değerlendiren Bursa iş dünyasının temsilcileri, yük..
Gazze: Kaçırılan İsrail Askeri Hamas Hükümeti, kaçırılan İsrail askerinin canlı tutulması çağrısında bulundu.
Bakan Gül, Annan'ın yardımcısı Gambari ile Kıbrıs'ı görüştü ANKARA - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın Siyasi İşlerden Sorumlu Yardımcısı ..
YKB: TÜFE'nin beklentilerin altında gelmesi piyasalara olumlu yansır İSTANBUL - Yapı ve Kredi Bankası, Haziran ayı TÜFE'nin yüzde 1.5'lik beklentinin çok altında gelmesinin piyasalara olumlu ..
Malatya: Kuyumcu Vitrinlerini Kayısı Tasarımlı Setler Süsleyecek Malatya Kuyumcular Odası tarafından kayısı tasarımlı altın takı set yaptırılarak, kuyumcuların vitrinlerine konuldu.
Balıkesir: Açık Pencereler Hırsızlara Davetiye Çıkarıyor Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde, sıcaktan bunalan vatandaşların geceleri camları açık bırakmasının hırsızlık olaylarını artırdığı bil..
Adıyaman: İl Genel Meclis Üyeleri Yapılan Asfaltları Beğenmiyor Adıyaman İl Genel Meclis üyeleri köy ve mezralara yapılan asfaltlarda kaliteli malzeme kullanılmadığını ve bu nedenle asfalt yo..
Sakarya: Sakarya'da Yerel Yönetimler Sakarya'nın Karasu İlçesi'nde belediye tarafından düzenlenecek festivale katkıda bulunmayan esnafın dükkanlarının kapatıldığı ileri sürüldü.
Artvin: Öğrenciler Kafkasör Kampı'nda Buluştu Artvin'in Kafkasör Yaylası'nda Gençlik İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen kampta, çeşitli üniversitelerden öğrenciler biraraya geldi.
Malatya: Malatya'da İlçe Gezileri Malatya Belediyesi Yerel Gündem 21 tarafından kültür ve sanat gezileri düzenlenecek.
Konya: Konya'da, Gazi Başçavuşa "Devlet Ödünç Madalyası" Batman'da, 2003 yılında teröristlerle girdiği çatışmada sağ kolundan yaralanan ve malulen emekliye ayrılan Jandarma Başçavuş İlker Kan..
İzmir: İzmir'de Yerel Yönetimler İzmir'in Seferihisar İlçesi'ne bağlı Ürkmez Beldesi'nde ilginç dere ıslahı, bu yıl yazlıkçıları çok memnun etti. Pislik içindeki dere belediyenin çalışmasıyla..
Zonguldak: Zonguldak'ta Yerel Yönetimler Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca, muhtarlarla yaptığı toplantıda destek isteyerek, sorunları birlikte çözme sözü verdi.
Karaman: Karaman'da Sağanak Yağış Karaman'da etkili olan sağanak yağış, hayatı olumsuz yönde etkiledi.
Malatya: Tarihi Yeni Camii'nin Çevresi Düzenleniyor Malatya'nın en eski yapılarından biri olan Yeni Camii'nin çevresinde, düzenleme çalışmalarına başlandı.
Bursa: Alışveriş Merkezi İnşaatı Ulaşıma Sekte Vurdu Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin yap-işlet-devret modeliyle Sönmez ve Küçükçalık Grubu'na verdiği eski garajdaki alışveriş merkezi inşaatı,..
Konya: Çavuş Beldesi'nde Kiraz Festivali Konya'nın Hüyük İlçesi'ne bağlı Çavuş Beldesi'nde geleneksel hale getirilerek bu yıl 2.'si yapılan kiraz festivali, renkli görüntülere sahne oldu.
Adıyaman: Adıyaman'da Yerel Yönetimler Adıyaman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından katı ve sıvı yakıt yangınlarıyla ilgili uygulamalı tatbikat yapıldı.
Muğla: Muğla'da Turist Sayısında Düşüş Yaşanıyor Muğla'ya bu yılın ilk 6 ayında gelen turist sayısının, geçen yılın aynı dönemine göre 200 bin düştüğü ifade edildi.
Aydın: Aydın'da Organik Ürün Dönemi Başlıyor Aydın'da yetiştirilen ürünlerin hem iç, hem de dış piyasada rahat bir şekilde satılabilmesi için organik ürün sertifikası verilecek.
Adıyaman: Akhisar Mezrası, "Köy" Oldu Adıyaman merkez Börgenek Köyü'ne bağlı Akhisar Mezrası'na "köy statüsü" verildi.
Ankara: Ab Türkiye Delegasyonu'ndan 'Erzurum'da Ab İle Diplomatik Kriz' Haberine Yalanlama "Erzurum'da AB ile diplomatik kriz ve Kretsmer'i fena kızdırdılar" başlıklı haberler yalanlandı. Avr..
İstanbul: Arif Mardin'in Cenazesi İstanbul'a Getirildi 20. yüzyılın en önemli müzik adamlarından, 12 Grammy Ödülü sahibi Arif Mardin'in (74) cenazesi, New York'tan İstanbul'a getirildi.
Gümüşhane: Başbakan Erdoğan'ın Gümüşhane Programı İptal Edildi Bazı tesislerin hizmete açılması, bazılarının da temel atma törenleri ile AK Parti Gümüşhane 2. Olağan İl Kongresi'ne katılacağı..
Enflasyon, Tüfe'de Yüzde 10,12, Üfe'de Yüzde 12,52'ye Yükseldi Türkiye'de enflasyon Haziran ayı itibarıyla, yıllık bazda TÜFE'de yüzde 10,12, ÜFE'de ise yüzde 12,52'ye yükseldi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10