3 Temmuz 2006 Pazartesi Günü Haberleri

3 Temmuz 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Laodikya Antik Kenti'ndeki yangın kalıntılara zarar verdi Denizli kent merkezine 5 kilometre uzaklıktaki Laodikya Antik Kentinde dün çıkan iki ayrı yangında, kuru otlarla kaplı yaklaşık 100 ..
Seydişehir’de özelleştirme gerginliği Seydişehir Eti Alüminyum Fabrikası’nın geçen yıl özelleştirilerek CE- KA Şirketi’ne satılmasıyla ilgili Danıştay’ın yürütmeyi durdurma kararı vermesinin ..
Talat: ''Müzakerelere Hazırız'' Papadopulos: ''Planlanmış Görüşme Yok'' KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs konusuna kapsamlı ve kalıcı çözüm bulunması yönünde yapılacak müzakerelere..
Gazeteci Sarıkaya Ve Eşine Yönelik Saldırı... - Sarıkaya'nın Yoğun Bakımdan Çıktığı Bildirildi Küçükçekmece'de uğradığı bıçaklı saldırı sonucu ağır yaralanan Merkez Haber Ajansı muhabiri Erca..
Unutulan Çanta, Polisi Alarma Geçirdi Bursa'nın Karacabey ilçesinde, bir memurun yolda unuttuğu çanta, polisi alarma geçirdi.
Mersin: Mersin'de Tarım Sektörünün Önemi Mersin Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Abdullah Özdemir, Mersin'in ekonomik hayatında belirleyici sektörün tarım olduğunu söyledi.
İstanbul: Şirket Haberleri Türk inşaat sektörüne Japon esintilerini taşıyan Güneri İnşaat'ın İkebana Evleri projesinde ilk bir ayda içinde rekor satışa ulaşıldı. Toplam 270 konuttan oluşan Ba..
İstanbul: Şirket Haberleri Yeni nesil XEON işlemcisi ile kurumların enerji tasarrufu ve verimlilik arayışlarına noktayı koyan Intel, Core Mikromimarisine sahip ilk XEON işlemci serisini, 150'..
İstanbul: Şirket Haberleri Telsim 27 Haziran 2006 tarihi itibarıyla "CepEfekt" isimli özel bir servisi hizmete sundu.
Musul: Musul'da Balıkçılık Irak'ta şiddetin yoğun olarak yaşandığı kentlerden biri olan Musul şehrinde, insanlar ekmek paralarını Dicle Nehri'nden balık avlayarak çıkarıyor.
Lahey: Hollanda'da Hükümet Kurma Çalışmaları Hollanda'da geçtiğimiz hafta düşen 2. Balkenende Hükümeti'nin yerine geçici hükümet kurma çalışmalarına hız verildi.
Albaraka Türk: "El Kadı'nın Havaleleri Sıradan Bankacılık İşlemi" Albaraka Türk, Yasin El Kadı'nın Usame Bin Ladin'e Yakın İsimlerden Wa'el H. Jelaidan'a Para Göndermesine İlişkin İddialara ..
Üniversiteliler için yurt, burs ve kredi başvuruları bugün başladı ANKARA - Üniversitelerin ara sınıflarında okuyan öğrencilerin yurt, burs ve kredi için başvuru süresi bugün başladı. Yüksek..
Şile'deki Boğulmalar... - Denizde Kaybolan 5 Kişinin Cesedi Bulundu, 2 Kişi İse Halen Kayıp Şile'de, serinlemek amacıyla dün denize giren ve kaybolan 7 kişiden 5'inin cesedinin bulunduğu bil..
Bursa'daki ''Korupark'' Projesi... Toray İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Remzi Aydın, firması tarafından Bursa-Mudanya karayolunda yaptırılan ''Korupark'' projesinin arsa alımı ve ..
Önce güldü,sonra sinirlendi BJK'den F.B'ye transfer olan ünlü futbolcu Tümer geçtiğimiz gece Ortaköy Mojito barda eşi ile hoşça bir vakit geçirdi
Isparta'da esnaf belediye binasını bastı Isparta Belediyesi tarafından Yeni Çarşamba Pazarı'na taşınmak istenmelerine direnen Halk Pazarı esnafı, belediye ekiplerince dükkanlarının önü kazıl..
Konya: Konya'da Yerel Yönetimler Konya'da kaçak yapı olduğu tespit edilen bir ev, polisin aldığı güvenlik tedbirleri arasında yıkıldı.
Koçfaktor İhracat Faktoringi'nde Dünya Birincisi Koç Faktoring Hizmetleri A.ş. Dünyanın En Başarılı İhracat Faktoring Şirketi Seçildi.
Türkler daha umutlu Uluslararası araştırma şirketi Gallup'un anketi, ''Türkiye'nin 5 yıl öncesine göre ilerlediğini düşünen Türk halkının, bundan gurur duyduğunu ve geleceğe umutla baktığını'..
Trabzon: Trabzon İl Genel Meclisi Kriz Masası Oluşturdu Trabzon İl Genel Meclisi, şiddetli yağışlar sonrası Of, Sürmene ve Çaykara ilçelerinde etkili olan sel ve heyelanlar nedeniyle bir kriz..
Ağrı: Doğubayazıt'ta 5. Kültür Sanat Ve Turizm Festivali Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde düzenlenen 5. Kültür Sanat ve Turizm Festivali, düzenlenen final konseriyle sona erdi.
Kocaeli: Kocaeli'nde "26. Yöneylem Araştırması Ulusal Kongresi" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Kocaeli Üniversitesi'nin ev sahipliği yaptığı "AB Sürecinde KOBİ'ler ve ..
Bursa: Bursa'da Yerel Yönetimler Bursa Osmangazi Belediyesi'nin, Tarih ve Kültür Parkı Projesi kapsamında Roman vatandaşların yaşadığı Kamberler Mahallesi'nde başlattığı yıkımlar devam ediyor..
Karabük: Karabük'te Yangın Helikopteri Konuşlandırıldı Orman Genel Müdürlüğü tarafından Karabük Orman İşletme Müdürlüğü'ne tahsis edilen yangın söndürme helikopteri, Hamzalar mevkiinde konuşl..
Zonguldak: Kabotaj Bayramı Kilimli Kültür Sanat Ve Spor Festivali Zonguldak'ın Kilimli Beldesi'nde 9.'su düzenlenen Kabotaj Bayramı Kültür Sanat Ve Spor Festivali'nde sahne alan İzel, hayranl..
Düzce: Karadeniz'de Poyraz Nedeniyle Dalgalar 3 Metreye Ulaştı Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde etkili olan poyraz nedeniyle Karadeniz'de dalgalar 3 metreye kadar ulaştı.
Van: Van İl Sağlık Müdürlüğü'nden Yılan Ve Akrep Sokmalarına Karşı Uyarı Van İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Ahmet Kırgın, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde özellikle yaz aylarında yılan ve a..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10