3 Temmuz 2006 Pazartesi Günü Haberleri

3 Temmuz 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çorum: Osmancık'ta Trafik Kazası: 1 Ölü Çorum'un Osmancık İlçesi'ne bağlı Aşağızeytin-Aşıkbükü Köyü'nün15. kilometresinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
Erdoğan: ''Diplomasi İçinde Çözüm Gayretindeyiz'' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ortadoğu'da sorunların çözümünde duygusallığa yer vermeden akılcı yolların kullanılması gerektiğini ifade ede..
Çorum: Çorum'da Trafik Kazası: 1 Ölü Çorum merkeze bağlı Çalyayla Köyü Kızıltepe mevkiinde meydana gelen kazada bir kişi hayatını kaybetti.
Cumhurbaşkanı Sezer'in Onayladığı Yasalar Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından onaylanan 5523 sayılı ''Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Kurulması Hakkındaki Kanun'', Türkiye'd..
Dünya Dini Liderler Zirvesi Moskova'da Başladı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türkiye ve İspanya'nın ''Medeniyetler İttifakı'' inisiyatifini desteklediklerini söyledi.
Savaş Karşıtı Amerikalı Ünlülerden Açlık Grevi Savaş karşıtı bazı Amerikalı ünlüler, Irak savaşına karşı açlık grevine başlıyor. Sean Penn ve Susan Sarandon gibi sinema oyuncularının da aral..
Trabzon: Trabzonspor'da Altyapıda Kimin Görev Yapacağı Belirsizliğini Koruyor Trabzonspor'da, Futbol A.Ş. ve Altyapı Koordinatörlüğü için ismi geçen eski başkanlardan Özkan Sümer, kendisine r..
Brüksel: Fc Brussels'de Galatasaray Maçı Heyecanı Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 14 Temmuz'da Galatasaray ile bir dostluk maçı yapacak olan FC Brussels'de Kulüp Başkanı Johan Vermeersch, ..
Ankara: Yök'ün Cumhurbaşkanı Sezer'e Sunduğu 'Türkiye'nin Yükseköğretim Stratejisi Taslağı' Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Erdoğan Teziç, bugün Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e 1.5 yıl..
Ankara: Diyarbakır'da Bomba Uzmanı Polisin Şehit Olması Diyarbakır'ın Kocaköy İlçesi'nde uzaktan kumandalı bombayı incelerken, bombanın teröristler tarafından patlatılması sonucu şehit olan p..
Tokat: Turhal'da Geniş Kapsamlı Proje Düzey II. Kalkınma ve Hibe programları kapsamında en geniş kapsamalı tek dernek projesi olarak gösterilen "Tarih ve Doğa Şehri Tokat'ta Turizmin Geliştir..
Aydın: Aydın'dan Kısa Kısa Aydın'ın Didim İlçesi'nde bir otele baskın düzenleyen polis ekipleri, extacy hap ve esrar ele geçirdi. Kaldıkları otel odasında uyuşturucu madde bulunduran 3 zanlı ..
Bursa: İş Dünyasından Enflasyon Değerlendirmesi Bursa'daki iş dünyası kuruluşlarının temsilcileri Haziran ayı enflasyon oranlarını değerlendirdi.
Belgrad: Sırbistan'da Tutuklular Açlık Grevini Sürdürüyor Belgrad Hapishanesi'nde kalan tutuklu ve hükümlüler, hapishane koşullarının iyileştirilmesi için başlattıkları açlık grevini sürdürür..
Ankara: Bakanlar Kurulu Açıklaması Adalet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Haziran ayı enflasyonunun beklentilerin üzerinde olduğu şeklindeki değerlendirmelerin doğru olmadığını belirte..
Zdemir: ''Teknik Direktör Çalışmalarımız Son Noktada'' Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Özdemir, teknik direktör konusundaki çalışmalarının son noktaya geldiğini ve ilerleyen gün..
Cumhurbaşkanı Sezer, 5 Yasayı Onayladı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 5 yasayı onayladı.
Suriye'den Filistinliler'e Destek Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, ülkesinin Filistinliler'i desteklediğini bildirdi.
Iğdır: Iğdır'da "Milli Eğitim'in Sorunları" Tartışıldı Iğdır'da düzenlenen Milli Eğitim Şurası ön hazırlık çalışmalarında Milli Eğitim'in sorunları tartışıldı.
" Türkiye'yi Yeni Bir Kirizin Eşiğine Getirmek An Meselesi" Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Genel Başkanı Erhan Özmen, Tüketicilerin 4 Yıldır Unutmaya Başladıkları Zam Furyasına Yenide..
FIFA'dan Yunan takımlarına men Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), Yunanistan hükümetinin futbol federasyonu seçimlerine müdahale ettiği gerekçesiyle Yunan takımlarını uluslara..
Benzin Ve Lpg'ye Zam 95 oktan ve 98 oktan kurşunsuz benzinlerin rafineri çıkış fiyatına, yarından geçerli olmak üzere zam yapıldı.
Altılı Ganyan, 14.901,98 Ytl İkramiye Verdi Bursa'da bugün yapılan at yarışları sonucunda altılı ganyan, 14.901,98 YTL ikramiye verdi.
Rusya'dan, Kaçırılan Askerin Serbest Bırakılması Çağrısı Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Filistinli militanlara, İsrail askerini serbest bırakma ve İsrail kentlerine saldırıları durdur..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10