29 Temmuz 2006 Cumartesi Günü Haberleri

29 Temmuz 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Başbakan Erdoğan'dan Orgeneral Özkök'e Başsağlığı Mesajı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Van-Hakkari karayolundaki Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı Hacı Bekir Kışlası mutfak bölümün..
Kocaeli: Gebze'de Trafik Kazası: 1 Ölü TEM Otoyolu'nun Kocaeli'nin Gebze İlçesi Şekerpınar Beldesi mevkiinde bugün meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
İstanbul: Mastercard, İki Yeni Ürününü Tanıttı MasterCard Worldwide, dolandırıcılığı azaltmak için geliştirdiği iki yeni ürünü "Çip Kart Okuyucu" ve "MasterCard Mobil Doğrulama"yı tanıttı.
Rıce Yeniden Ortadoğu'da ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Lübnan kriziyle ilgili temaslarda bulunmak üzere bugün yeniden bölgeye geldi.
Elazığ: İmar Müdürlüğü Bünyesinde Halkla İlişkiler Merkezi Kuruldu Elazığ Belediyesi, vatandaşların yoğun olarak başvurduğu müdürlüklerden biri olan İmar Müdürlüğü bünyesinde işlemlerinde yar..
Ankara: Türkiye Kulüplerarası Puanlı Atletzim Şampiyonası Türkiye Kulüplerarası Puanlı Atletizm Şampiyonası'nın 1. Lig 2. kademe yarışmaları başladı.
Antalya: Ruslana'nın Konseri İptal Oldu 2004 Eurovision şarkı yarışması birincisi, Ukrayna Parlamentosu Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı Danışmanı Ruslana Lyzichko'nun, Antalya'da vereceği ik..
Cidde: Ortadoğu'da Savaş Gerginliği İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) Genel Sekreteri Prof. Ekmeleddin İhsanoğlu, İKÖ Zirve Dönem Başkanı olan Malezya'nın, Yürütme Kurulu'nu acilen toplantıya çağ..
Bursa'da Trafik Kazaları: 3 Yaralı Bursa'da iki trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Hakkari: Hakkari'de Şehitleri Anma Günü Etkinlikleri Hakkari'de Şehitleri Anma Günü, düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
Elazığ: Tarım Üreticilerine Enerji Desteği Verilecek Elazığ, Fırat Elektirik Dağıtım A.Ş tarafından geçen yıl sulama amacıyla elektrik enerjisi kullanan üreticilerin, enerji maliyetlerini aza..
Bitlis: Van Gölü'nde Gençlerin Su Keyfi Bitlis'in Ahlat İlçesi'nde sıcaktan bunalan gençler, Van Gölü'nde serinliyor. Gölde deniz bisikletleri üzerinde akrobasi hareketler yapan gençler, vata..
Madrid: İspanyol Gazetesine Göre, Roberto Carlos Fenerbahçe'de İspanya'da yayın yapan Marca Gazetesi, Fenerbahçe'nin, uzun süredir transfer etmek istediği, Real Madrid'in Brezilyalı yıldızı R..
İstanbul: Minik Ege'ye Başbakan Erdoğan'dan 100 Milyon Lira Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar'daki esnaf ziyareti sırasında karşılaştığı 3.5 yaşındaki Ege Tuncer'i uzun süre kucağından i..
Bingöl: Bingöl Şehit Aileleri Ve Gkk Derneklerinden Açıklamalar Bingöl Şehit Aileleri Malulleri ve İnsan Hakları Derneği (BİŞHAK) Başkanı Ziya Sözen ve Geçici Köy Korucuları (GKK) Derneği Baş..
Şam: Ortadoğu'da Savaş Gerginliği Suriye, Lübnan'ın güneyine çok uluslu bir kuvvet yerleştirilmesi ile ilgili uluslararası teklifleri kınayarak bunun bir işgal kuvveti olacağını ve İsrail'in ..
Bursa: Çekirge'deki Binalar Tehlike Altında Prof. Dr. Murat Mollamahmutoğlu, Bursa'nın en lüks semtlerinden Çekirge'deki binaların istinat duvarlarının mühendislik kriterleriyle ilgisinin olm..
Elazığ: Devlet Korosu'na Stajyer Sanatçı Alınacak Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca, koro ve topluluklarda boş bulunan sanatçı kadrolarına atama yapılmak üzere, stajyer sanatçı sınavı yapılacak.
Glasgow: Celtıc, İlk Maçında Şov Yaptı İskoçya Premier Ligi'nde 2006-2007 sezonunda ilk maçına çıkan geçtiğimiz sezonun şampiyonu Celtic, bu yıl da şampiyonluğun en büyük favorisi olduğunu gö..
İstanbul: Başbakan Erdoğan'dan Ortadoğu'ya Mesaj Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin, yanı başındaki olaylara seyirci kalamayacağını belirterek, "Türkiye, bölgede güçlü bir ülke olarak..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10