29 Temmuz 2006 Cumartesi Günü Haberleri

29 Temmuz 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Hayatını Kaybeden Tiyatrocu Ayşen Tekin'in Kızı Londra'dan Döndü Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden tiyatrocu Ayşen Tekin'in Londra'daki kızı, İstanbul'a geldi. Annesinin öl..
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin sünnet ettirdiği 2006 çocuğun dev sünnet şöleni, yarın akşam Sincan Harikalar Diyarı'nda sanatçılar Alişan ile Süheyl-Behza..
Kerkük'te Bomba Yüklü Araç Patladı: 4 Ölü Irak'ın kuzeyindeki Kerkük kentinde bomba yüklü bir aracın patlamasıyla 4 kişinin öldüğü bildirildi.
Akif Gülle'nin Şuuru Kapalı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Amasya Milletvekili Akif Gülle'nin şuurunun kapalı olduğu, yoğun bakım ünitesindeki tedavi ve tetkiklerinin sürdüğü bildirildi...
Şehit Olan Hava Er Alagöz, İstanbul'da Toprağa Verildi Konya 3. Ana Jet Üs Komutanlığında F-5A uçağının düşmesi sonucu şehit olan Hava Er Erdoğan Alagöz, İstanbul'da toprağa verildi.
Konya'da Düşen Askeri Uçak... - Tezkeresine 11 Gün Kala Şehit Olan Hava Er Erdoğan Alagöz, İstanbul'da Toprağa Verildi Konya 3. Ana Jet Üs Komutanlığında F-5A uçağının düşmesi sonucu şehit ol..
Orhangazi'ye Zeytin Hali... - 50 Bin Ton Kapasiteli Zeytin Halinin Temeli Törenle Atıldı Türkiye'nin önemli zeytin üretim merkezlerinden Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, 50 bin ton kapasiteli ..
Balıkesir: Balıkesir'de Bir Emlakçı Dükkanı Kurşunlandı Balıkesir'de bir emlakçı dükkanı kurşunlandı.
Ankara: İp'den Amerikan Karşıtı Eylem İşçi Partili (İP) bir grup, Sakarya Caddesi'nde toplanarak ABD'nin Ortadoğu politikalarını protesto etti.
Beyrut: Ortadoğu'da Savaş Gerginliği Lübnan Hizbullah grubunun İsrail ile esir takas edilmesi için görüşmeleri sürdürmekle görevlendirdiği Lübnan Parlamento Başkanı Nabih Berri, takasa sadece..
Gül'ün oğlu Galatasaray Lisesi'ni kazandı Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün küçük oğlu Mehmet Emre Gül, Ortaöğretim Kurumları Seçme ve Yerleştirme Sınavı'nda (OKS) başar..
Ankara: Uçakla Zirai Mücadelenin Yasaklanması Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, bazı ziraat odalarının havadan zirai ilaçlamanın yapılmaması yönündeki eleştirilerinin fizik kanunlarına aykırı old..
Kütahya: Sıcaklara Dikkat Kütahya İl Sağlık Müdürü Kamil Türkmen, artan hava sıcaklığının sağlığı olumsuz yönde etkilediğini söyledi.
Çanakkale: Çanakkale Boğazı'nda Heyecanlı Dakikalar Çanakkale Boğazı'nın en dar yeri olan Kilitbahir önlerinde dümeni kilitlenen gemi, heyecanlı anlar yaşanmasına sebep oldu.
Ankara: Devlet Tiyatroları'nın Acı Günü Yakalandığı kanser hastalığı sonucu 69 yaşında hayata gözlerini kapayan sanatçı Baykal Saran için Ankara Büyük Tiyatrosu'nda bir tören düzenlendi.
Kilis: Chp'li Ateş, Kilis'in İçme Suyu Sorununu Tbmm'ye Taşıdı CHP Gaziantep Milletvekili Abdülkadir Ateş, Kilis'in içme suyu sorununu TBMM'ye taşıdı.
Hazine Müsteşarı Çanakcı: Toplam dengede öngörülenin çok ötesinde bir performans yakaladık/ 2005 FDF'si yüzde 6.2 ANKARA - Toplam dengede öngörülenin çok çok ötesinde bir performans yakaladık..
Ankara: Devlet Tiyatroları Sanatçısı Baykal Saran Ankara'da Toprağa Verildi Yakalandığı kanser hastalığı sonucu dün vefat eden sanatçı Baykal Saran, Ankara'da toprağa verildi.
Eskişehir: Eskişehir'de Hırsızlık Eskişehir'de, 2 ayrı hırsızlık olayında, içinde uçak bileti ve kimlik kartları olan bir çanta ile 150 YTL çalındı.
İzmir: İzmir'de Korkutan Yangın İzmir'in Konak İlçesi'ndeki bir mağazada çıkan yangın korku dolu dakikalar yaşanmasına neden oldu.
Bursa: Bursa'da Sekretere Darp Bursa'da, aldığı güvenlik kameralarının borcunu ödeyemediği için işyerinin telefonla aranmasına sinirlenen bir kişi, güvenlik şirketini basıp sekreteri darp ett..
Esenyurt'ta Atatürk Heykeli Tartışması İstanbul - (özel) - Akp'li Esenyurt Belde Belediyesi'nce Yaptırılan Ve Açılmadan "Atatürk'ten Çok Said-i Nursi'ye Benziyor" Denilerek Tartışmalara Neden..
Kudüs: Ortadoğu'da Savaş Gerginliği İsrailli üst düzeyli bir yetkili, Lübnan saldırılarına son vermek için bir tarih vermeyi reddetti.
Pekin: Çin'de Kimya Fabrikasındaki Patlama Çin'de bir kimya fabrikasında meydana gelen patlamada 22 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
Van'daki Jandarma Kışlası'nda patlayan buhar kazanı 5 askeri şehit etti VAN - Van Valisi Niyazi Tanılır, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanlığı Kışlasında buhar kazanında meydana gelen patlamada..
Gazeteci-Yazar Halit Çapın vefat etti İSTANBUL - Gazeteci-Yazar Halit Çapın, tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesinden yapılan açıklamada, Halit Çapın'ın, 2..
İstanbul'a bir yılda 7 bin 400 aydınlatma direği dikildi İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediyesi kentin meydan ve ana arterlerinin aydınlatılması için bir yılda 7 bin 400 aydınlatma direği ..
DSP Başkanı Sezer: IMF'ye verilen niyet mektubu vatandaşa sefalet taahhüt ediyor ANKARA DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, IMF'ye verilen ve dün gece açıklanan 2. ve 4. gözden geçirmelere ilişkin ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10