27 Temmuz 2006 Perşembe Günü Haberleri

27 Temmuz 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ahmedinejad: ''İsrail, Kendi Sonunu Hazırlayan Düğmeye Bastı'' İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, İsrail'in Lübnan'ı işgal ederek, kendi sonunu hazırlayan düğmeye bastığını söyledi.
Şam: Ortadoğu'daki Savaş Gerginliği Suriye Cumhurbaşkanı Yardımcısı Faruk El Şara, Suriye'nin Filistin ve Lübnan halkının haklı direnişine verdiği desteği sürdüreceğini söyledi.
MB ihalelerde 200 milyon YTL ile tavan alımı gerçekleştirdi Merkez Bankası bugün yaptığı 3 Ağustos vadeli depo alım ihalesinde 128 milyon, 9 Ağustos vadelide 72 milyon YTL olmak üzere piyasad..
"Dolarda 1,4800- 1,5000 YTL destek seviyesi test edilebiliR'' Altın ve para piyasaları uzmanı Mehmet Ali Yıldırımtürk, Mayıs ayından itibaren Türkiye'de dış piyasalara bağlantılı olarak yaşan..
Borsa günlük %2,12 yükseldi İMKB Ulusal 100 Endeksi, 2. seansta 97,88 puan artarak 36.747,28 puandan kapandı. Hisse senetleri 2. seansta ortalama yüzde 0,27 değer kazandı. İlk seanstaki 664,8..
İstanbul: Ay, Mars'ın Önünden Geçti Kastamonu, Ankara, Konya, Antalya hattı üzerinde Mars'ın Ay'ın önüne geçerek 'Türk Bayrağı' görüntüsü oluşturması, çok net olmamakla birlikte İstanbul'dan ..
Yeni Delhi: Hindistan'dan Rusya'ya Silah Satışı Hindistan, Rusya'ya füze satmayı planlıyor. Hindistan Savunma Bakanı Pranab Mukherjee, Hindistan Parlamentosu'na, Brahmos süpersonik başta olma..
Bodrum'da Ay-yıldızlı Gece Ay ince hilal evresinde Mars gezegeninin önünden geçerken örtülmeden önceki görüntü Türk bayrağındaki ay-yıldızı andırdı.
Şahin: ''Lübnan'a Yapılan Saldırılar Bir An Önce Durmalı'' Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, ''Lübnan'a yapılan saldırıların havadan ve karadan bir an önce durması T..
BM kendisine yapılan İsrail saldırısını bile kınayamadı BM Güvenlik Konseyi, İsrail tarafından önceki gün Lübnan'da bir BM gözlem noktasına düzenlenen ve dört gözlemcinin ölümüne yol açan sal..
Merkel İsrail'in var olma hakkının önemini vurguladı Almanya Başbakanı Angela Merkel, İsrail'in var olma hakkının korunmasının önemini vurguladı. Merkel, ''Tagesspiegel'' gazetesine yaptığı a..
Mersin: Lübnan'dan Kaçış Sürüyor İsrail'in Lübnan'a yaptığı saldırılar nedeniyle ülkeden ayrılmak zorunda kalan çoğunluğu Kanadalılar'dan oluşan toplam 248 kişi, feribotlarla Mersin'e ulaştı.
Gazze: Ortadoğu'daki Savaş Gerginliği İsrail askerinin kaçırılmasının ardından Filistin ile İsrail arasındaki gerginlik sürerken, Filistin lideri Mahmud Abbas tarafından askerin serbest bırak..
Kastamonu: Kastamonu'ya Ay Sürprizi Kastamonu, Ankara, Konya, Antalya hattı üzerinde Mars'ın Ay'ın önüne geçerek 'Türk Bayrağı' görüntüsü oluşturması beklenirken, Kastamonu il merkezinde yaşa..
Roma: Ortadoğu'daki Savaş Gerginliği Filistin lideri Mahmud Abbas, bölgede büyük bir karmaşaya ve İsrail ordusu ile çatışmaların yaşanmasına neden olan İsrailli askerin kaçırılması durumunun ..
"Uzaya Denizli horozunu da götüreceğim" Uzaya gidecek ilk Türk olma unvanını kazanacak olan Denizlili işadamı Osman Nuri Sözkesen, uzay yolculuğu esnasında yanında Denizli horozunu da götürme..
Edirne'de Regaip Kandili Edirne'de Selimiye Camii'nde Regaip Kandili coşku içinde kutlandı.
Aydın: Aydın'dan Kısa Kısa Aydın'ın Karacasu İlçesi'nde su deposu kenarında yaşlı bir şahsın cesedi bulundu.
Lahey: Hollanda'daki Türk İmamlara Yeni Yasanın Vize Tokadı Hollanda'nın 15 Mart 2006 tarihinde yürürlüğe koyduğu yeni yabancılar yasası, ülkeye gelecek olan Türk imamlarını da vurdu. Yasa ge..
Beyrut: Ortadoğu'daki Savaş Gerginliği Hizbullah-İsrail gerginliğinin 16. gününde, sınır kasabaları Marinu Arras ve Cbeyl'de çatışmalar tüm hızıyla devam ederken, İsrail Hava Kuvvetleri Lübna..
İstanbul: Şişli Etfal Hastanesi'ndeki Elektrik Kesintisi Şişli Etfal Hastanesi'nin ana trafosundaki kabloların yanmasından kaynaklanan ve sağlık hizmetlerinin aksamasına neden olan elektrik a..
Riyad: Lübnan'a Yönelik İnsani Yardım Çabaları İsrail saldırısı altında bulunan Lübnan'a, uluslararası insani yardım çalışmaları devam ediyor. Suudi Arabistan, İsrail saldırılarında yaralanan..
Moskova: İsrail'in Bm Barış Görevlilerini Öldürmesi Rusya, İsrail'in Lübnan'da Birleşmiş Milletler (BM) barış görevlilerini öldürmesinin hiçbir haklı yanının olmadığını belirterek, İsrail ile..
Beyrut: Ortadoğu'daki Savaş Gerginliği İsrail ile Lübnan arasındaki savaş gerginliğinde 16 gün geride kaldı. Bugün meydana gelen saldırılarda en az 10 kişi hayatını kaybetti. İsrail askerleri..
Aydın: Kuşadası'nda Tayin Ve Emekli Olan Daire Müdürlerine Veda Yemeği Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde uzun yıllardır görev yapan daire müdürleri arasından tayin veya emekli olanlara veda yemeği..
Moskova: Rusya'da Bir Savaş Uçağı Düştü Rusya'nın Perm bölgesinde askeri bir havaalanından kalkış yapan uçak, kalkıştan kısa bir süre sonra düştü. Mürettebatın kurtulduğu bildirildi.
Türkiye, İspanya'ya 92-83 Yenildi Yunanistan'da sona eren 23. Avrupa Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası'nda milli takım, üçüncülük maçında İspanya'ya 92-83 yenilerek 4. oldu.
Prodi: ''Ortadoğu'da Şiddet Döngüsü Bertaraf Edilmeli'' İtalya Başbakanı Romano Prodi, Ortadoğu'da şiddet döngüsünün bertaraf edilerek müzakerelerin başlaması gerektiğini bildirdi.
Tsyd Ankara Şubesi Futbol Turnuvası Yarın Başlıyor Bu Yıl 40.'sı Düzenlenecek Türkiye Spor Yazarları Derneği (tsyd) Ankara Şubesi Futbol Turnuvası'nın Başlama Vuruşunu, Spordan Sorumlu Devlet..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10