26 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomi Şurası'nda Konuşuyor

26 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzmit'te Kan Bağışı Kampanyası İzmit'te kan bağış kampanyası başlatıldıi.
Tüpraş'ta Kendi İsteğiyle 623, Zorunlu Olarak 205 İşçinin İşine Son Verildi Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş'de (TÜPRAŞ), yeniden yapılanma çerçevesinde kendi isteğiyle 623, zorunlu olarak 20..
Osmangazi'de Çöp Toplamaya Yeni Düzen... Bursa'nın merkez Osmangazi Belediyesi, ''Düzenli Atık Yönetimi Projesi'' başlatıyor.
Mersin: Lübnan'dan Gelen Aileye Sosyal Hizmetler Sahip Çıktı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na ait "İskenderun" gemisiyle Lübnan'dan Mersin'e gelen anne ile 5 çocuğuna, kimseleri olmadığı için ..
Ankara: Tübitak'tan Hacettepe'ye Ödül Bilimsel alanda Türkiye'nin en prestijli ödülü olarak kabul gören "TÜBİTAK Bilim ve Hizmet Teşvik" ödüllerine, bu yıl 3 Hacettepe Üniversitesi öğretim üy..
İstanbul: Fuhuş Baskınının Yapıldığı Otelin Sahibi İşadamı B. Kendisini Savundu Silivri'ye bağlı Çanta Beldesi'nde, jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyon sonucu fuhuş yapıldığı ortaya çı..
Ankara: İşlemesiz Tarımla Yüzyıllık Nadas Tarihe Karışıyor Türkiye'nin iç bölgelerinde toprağın dinlenmeye bırakılması anlamına gelen nadas uygulaması tarihe karışıyor.
Ankara: Ankara Valisi Önal'ın Eşi Vefat Etti Ankara Valisi Kemal Önal'ın eşi Emel Önal hayatını kaybetti.
Adana: Adana'da İsrail Protestosu Adana'da Haklar ve Özgürlükler Cephesi (HÖC) üyesi bir grup gösterici, İsrail'in Filistin ve Lübnan'a yönelik saldırılarına tepki göstermek için protesto eyl..
Çorum: Traktörden Düşen Genç Kız Hayatın Kaybetti Çorum'da traktörden düşen genç bir kız hayatını kaybetti.
İstanbul: İşportacılardan Ve Vatandaşlardan İsrail'e Protesto Eminönün'de işportacılardan oluşan grup, İsrail'in Filistin ve Lübnan'a yönelik saldırılarını protesto etti.
Kınalıada'da Yangın İstanbul- Kınalıada'da Çıkan Orman Yangını Kısmen Kontrol Altına Alındı..
Hatay: Antakya'da Silahlı Çatışma: 2 Yaralı Antakya'da, iki grup arasında çıkan silahlı çatışmada, 2 kişi bacaklarından yaralandı.
Ankara: Taşucu Kağıt İşletmesi Ve Taşucu Limanı'nın Özelleştirilmesi Özelleştirme İdaresi tarafından ihaleye çıkarılan Taşucu Kağıt Sanayi ve Taşucu Limanı için Albayrak İnşaat, Karadeniz Hol..
Lübnan'da bombalar susmuyor İsrail savaş uçaklarının, askeri gemilerinin ve füzelerinin sürekli bombaladığı Lübnan'ın bir çok kentinden dumanlar yükseliyor... Başkent Beyrut'un güneyindeki sa..
Chat yapmanın lunaparktan farkı yok Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selçuk Candansayar, internet üzerinden sohbet yapılırken lunaparktaki gib..
Kınalıada'da orman yangını Kınalıada'da çıkan orman yangını, orman ve itfaiye ekiplerinin havadan ve karadan gerçekleştirdiği çalışmalarla söndürülmeye çalışılıyor. Alınan ilk bilgiye göre, A..
Lübnan İsrail'den Tazminat İstiyor Lübnan Başbakanı Fuad Sinyora, saldırıların neden olduğu zarar nedeniyle İsrail'in tazminat ödemesi gerektiğini açıkladı.
Rus Olimpiyat Şampiyonuna 2 Yıl Men Cezası Bayanlar disk atma olimpiyat şampiyonu Rus Natalya Sadova, doping kullandığı gerekçesiyle 2 yıl spordan men cezası aldı.
Kınalıada'da Orman Yangını... - Makilik Alanda Çıkan Yangın Söndürülmeye Çalışılıyor Kınalıada'da çıkan orman yangını, orman ve itfaiye ekiplerinin havadan ve karadan gerçekleştirdiği çalışm..
DSP lideri Sezer: Türkiye sadece sınır ötesini konuşarak bekleyemez ANKARA - DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Türkiye'ye büyük zarar veren terörün önlenmesi konusunun sadece konuşularak geçiril..
CHP'li Ali Topuz: Başbakan, sorunun ta kendisi ANKARA - CHP Grup Başkan Vekili Ali Topuz, terör tehdidinin yaşandığı bir dönemde Başbakan'ın oluşturduğu bazı kişisel ilişkiler ve devlet gelen..
Samsun: Üniversite Öğrencisinin İlaçlı Tecavüz Davası Hollanda'da yaşayan ve Karaman'a izne gelen akrabası olan genç kızı Samsun'a davet edip, kaldığı evde meşrubatına ilaç katarak uyutarak t..
Yargıtay, Erbakan'ın beraat talebini kabul etmedi ANKARA - Yargıtay 8. Ceza Dairesi, eski Başbakan Necmettin Erbakan'ın 312. maddeden aldığı mahkumiyetin af kapsamında tüm sonuçları ile birli..
İstanbul: Taksim'de İsrail Protestosu DİSK ve SHP üyeleri, Taksim'de düzenledikleri gösterilerle İsrail'i protesto etti.
Eskişehir: Eskişehir'de Yangın Eskişehir'de kullanılmayan boş bir evde çıkan yangın, çevre sakinlerini korkuttu.
İstanbul: Kınalıada'da Yangın Kınalıada'da bulunan ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Alevler, rüzgarın da etkisiyle kısa sürede geniş bir alana yayıldı. Yangını söndü..
Çorum: Çorum'da Traktör Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Çorum merkeze bağlı Karabürçek Köyü'nde bir traktörün devrilmesi sonucu meydana gelen kazada, 1 kişi hayatını kaybederken 1 kişi de yaralandı.
Danimarkalılar'dan Ankara'da "Sanat Protestosu" Astıkları Çıkartmalarda Başbakan Erdoğan’ın Fotoğrafına Yer Verip Eleştirisel İfadeler Kullanan Danimarkalılar, El Cezire Televizyonuna Yaptıkl..
Ak Parti'den ''100 Soruda Ab'' Kitapçığı AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkanlığı, AB sürecini topluma tanıtım amacıyla ''100 Soruda AB'' konulu kitapçık hazırladı.
Bursa Ticaret Borsası'nda İşlem Hacmi... - Haziran Ayı İşlem Hacmi, 35 Milyon 843 Bin Ytl Olarak Gerçekleşti Bursa Ticaret Borsası'nda (BTB) haziran ayı işlem hacmi, 35 milyon 843 bin YTL ola..
Bahçeşehir'de yapılan Eston Şehir hızla ilerliyor İSTANBUL - Bahçeşehir'de "Yeni nesil şehir" sloganıyla inşa edilen Eston Şehir'de1.Mahalle teslimleri Eylül 2007'de başlıyor. Konuya ilişkin ..
Tüpraş, 500 çalışanının işine son verdi / 328 çalışan ise emekli oldu İSTANBUL - Türaş bekleneni yaptı ve 828 çalışanının iş akitlerini bugün itibariyle sona erdirdi. Tüpraş'tan Borsa'ya gö..
Vanet, MSB'den 994 bin YTL'lik ihale aldı İSTANBUL - Vanet Entegre Et San. ve Tic. A.Ş, MSB'den 994 bin YTL'lik ihale aldı. Vanet'ten boraya gönderilen açıklamada şöyle denildi: "M.S.B. Erzur..
Doğan Yayın Holding'in reklam gelirleri ilk 6 ayda yüzde 33 büyüdü İSTANBUL - Doğan Yayın Holding A.Ş, reklam gelirlerinin ilk altı ayda yüzde 33 büyüyerek 557.2 milyon YTL'ye ulaştığını bild..
Arçelik'in "Gardrop" tipi buzdolabı üretim tesisi hizmete girdi İSTANBUL - Türk sanayinde bir ilke daha imza atan Arçelik A.Ş.'nin Eskişehir İşletmesi'nde, Türkiye'nin ilk ve tek Gardrop tipi..
İTKİB Başkanı Orakçıoğlu: İstanbul'u 'moda' yapmak istiyoruz İSTANBUL - İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, amaçlarının İstanbul'u moda b..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10