26 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri

26 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul: Şirket Haberleri Akbank, bu yılın ilk yarısında 1 milyar 106 milyon YTL brüt kar elde etti. Brüt karı üzerinden 182 milyon YTL vergi karşılığı ayıran Akbank'ın net karı 924 milyon 2..
Bağdat: Bağdat'ta 17 Kişi Kaçırıldı Bağdat'ta bugün 17 kişi kaçırıldı. Güvenlik yetkilileri, kaçırma eyleminin askeri üniformalara benzer kıyafetler içindeki saldırganlar tarafından yapıldığı..
Kudüs: Ortadodu'da Savat Gerginliği İsrail Başbakanı Ehud Olmert, Güney Lübnan'da 1 ya da 2 kilometrelik bir güvenlik bölgesi oluşturmayı istediğini belirtti.
AC Milan, Real Madrid'e savaş açtı İtalya Serie A'nın güçlü takımlarından AC Milan, İspanyol Real Madrid Kulübüne, Brezilyalı futbolcu Kaka'yı kandırarak transfer etmeye çalıştığı gerekçesiyl..
'' Döviz Kurunun Enflasyona Etkisi 1,5 Puana Ulaştı'' Haziran ayında enflasyon üzerinde, işlenmemiş gıda ürünleri fiyatlarındaki düşüşle döviz kurunda gözlenen gelişmeler sonucunda artış göst..
Roma'da Uluslararası Barış Gücü Konusunda Anlaşmaya Varıldı ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Roma konferansında, Lübnan'da barışın tesisi için BM idaresi altında bir uluslararası gücün..
Borsa Günün Tamamında 720,13 Puan Yükseldi İMKB Ulusal 100 Endeksi, 2. seansta 272,47 puan artarak 35.984,53 puandan kapandı.
Bağdat'ta 17 Kişi Kaçırıldı Irak'ın başkenti Bağdat'ın merkezinde 17 kişi kaçırıldı.
Deniz Feneri'nden Filistin'e Yardım Kampanyası Deniz Feneri Derneği, Filistin için yardım kampanyası başlattı.
Sönmez Agb Ve Teknolojix Genel Müdürü Akın: ''Yılın İlk 6 Ayında, Geçen Yılın Cirosunu Yakalamış Durumdayız'' Sönmez AGB ve Teknolojix Genel Müdürü Osman Akın, bu yılın ilk 6 ayında, geçen yı..
Baykal: Ortadoğu'daki gelişmeleri kapalı kapılar arakasındaki temaslara bırakamayız ANKARA - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Ortadoğu'da yaşananlarla ilgili olarak, "Bölgedeki gelişmeleri bir..
Düşük kükürtlü motorin ve fueloilde indirim Düşük kükürtlü motorin (50 PPM) ve 6 numaralı fueloilin rafineri çıkış fiyatlarında indirime gidildi. Düşük kükürtlü motorinin çıplak rafineri çıkı..
Arçelik'ten gardrop tipi buzdolabı Arçelik A.Ş Eskişehir İşletmesinde,Türkiye'nin ilk ve tek gardrop tipi buzdolabı üretim tesisi hizmete girdi. Arçelik A.Ş. Eskişehir İşletmesi Buzdolabı Ürü..
Kınalıada'daki orman yangını söndürüldü İSTANBUL - Kınalıada'da çıkan orman yangını, havadan ve karadan yürütülen çalışmalar sonucu konutlara sıçramadan söndürüldü. Edinilen bilgiye göre, an..
Lübnan için yardım ve asker kararı Lübnan için İtalya'da düzenlenen Roma konferansında bir araya gelen liderler Lübnan'ın yeniden inşaası için bu ülkeye yardımda bulunma kararı aldı. Bu karar..
BankKapital davasına devam edildi/ Mahkeme, Yargıtay'da bozulan ilk kararında ısrarcı İSTANBUL - İstanbul 8. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından BankKapital'in eski sahibi Mahmut Ceylan hakkında v..
İstanbul: Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2005 Yılı Raporu İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) 'Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2005 Yılı Raporu'nda ilk 3 sırada Tüpraş, Ford ve Toyot..
Kocaeli: Tüpraş'tan İşçi Çıkarılması TÜPRAŞ'ın yurt genelindeki tesislerinden 828 işçinin çıkarılması ile ilgili açıklama yapan Petrol İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Ali Ufuk Yaşar, tensik..
Adana: Çukobirlik'ten Ayçiçeğine 40 Ytl "Avans" Ödemesi Çukurova Pamuk, Yerfıstığı ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Çukobirlik) Yönetim Kurulu, 2006-2007 kampanya dönemin..
Adana: Çukobirlik'ten Ayçiçeğine "Avans" Ödemesi Çukurova Pamuk, Yerfıstığı ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Çukobirlik) Yönetim Kurulu, 2006-2007 kampanya döneminde kuru..
İstanbul: İston, Türkiye'nin Devleri Arasında Alt ve üst yapı elemanları alanında hazır betondan, kent mobilyalarına, beton borudan endüstriyel yapılara kadar farklı alanlarda üretim yapan te..
Tahran: Ortadoğu'daki Savaş Gerginliği Yaklaşık 50 kişilik İranlı bir grup, İsrail'e karşı savaşmak için Lübnan'a gitmek amacıyla Tahran'ın merkez mezarlığında toplandı.
Afganistan'da Helikopter Düştü: 4 Ölü Afganistan'ın doğusunda düşen helikopterde 4 kişinin öldüğü bildirildi.
Roma'da Lübnan'a Yardım İçin Anlaşmaya Varıldı İtalya Dışişleri Bakanı Massimo D'Alema, Roma'daki barış konferansında Lübnan'ın yeniden inşası için bir yardım konferansı toplanması konusunda ..
Ac Milan, Real Madrid'e Savaş Açtı İtalya Serie A'nın güçlü takımlarından AC Milan, İspanyol Real Madrid Kulübüne, Brezilyalı futbolcu Kaka'yı kandırarak transfer etmeye çalıştığı gerekçesiy..
MB: Yıllık enflasyon kısa vadede yüksek seyrini sürdürecek/ "Petroldeki artış sürerse gerekli tedbirleri alırız" ANKARA - Merkez Bankası, döviz kurunun fiyatlar üstündeki etkisinin, Temmuz ay..
Lübnan Kızılhaç Gözetiminde Esir Değişimi İstedi Lübnan Başbakanı Fuad Sinyora, İsrail ve Lübnan arasında Uluslararası Kızılhaç Komitesi gözetiminde esir değişimi yapılmasını istedi.
İso Meclis Toplantısı... İstanbul Sanayi Odası (İSO) Temmuz ayı olağan meclis toplantısı üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.
İnegöl'de Ücretsiz Göz Taraması... Bursa'nın İnegöl ilçe belediyesi özel bir tıp merkeziyle, ücretsiz göz taraması yaptı.
Beyrut: Ortadoğu'da Savaş Gerginliği Lübnan Dışişleri Bakanı Fevzi Sallukh, İsrail'in Lübnan'ın güneyinde bir BM gözlem noktasına "Barbar ve önceden planlanmış saldırısını" kınadı. Saldırıda,..
Bağdat: Saddam Hüseyin'in Yargılanması Irak devrik lideri Saddam Hüseyin ve arkadaşlarının İnsanlığa karşı suçlar işlemekten yargılandıkları davanın bugünkü duruşması sona erdi, duruşmalara ..
FIFA'dan Arnavutluk'a uyarı Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA), Arnavutluk Futbol Federasyonunu hükümet müdahalesi konusunda uyar..
Lübnan'da 57 kişi enkaz altında İsrail savaş uçaklarının, askeri gemilerinin ve füzelerinin sürekli bombaladığı Lübnan'ın bir çok kentinden dumanlar yükseliyor, çatışmalar giderek şiddetleniy..
Bankacılıkta istihdam arttı Bankacılık sisteminde şube ve personel sayısında 2003 yılı ikinci çeyrekten itibaren görülen artış, 2006 yılının ikinci çeyreğinde devam etti. Türkiye Bankalar Bir..
"İşlemesiz tarım yöntemi" tanıtıldı/ Eker: İşçilik ve yakıttan önemli miktarda tasarruf sağlanacak ANKARA - Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, nadasın yaygın olduğu Orta Anadolu ve..
Prysmian Kablo'da yönetime 3 yeni atama İSTANBUL - Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş'de boşalan yönetim kurulu üyeliklerine Giovanni Battista Scotti, Ennio Bernasconi ve Mahmut Tayfun An..
Tarkan: Evliliğe inanmam Türk pop müziğinin megastarı Tarkan, Bulgaristan'da çıkan Eva adlı bir derginin son sayısına verdiği demeçte özel hayatıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Başke..
Saniye saniye cinayet anı Azerbaycan uyruklu bir kadının birlikte olduğu kişi tarafından iki gün önce oto yedek parça dükkanında bıçakla öldürülmesi, güvenlik kamerasınca görüntülendi. Alınan..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10