23 Temmuz 2006 Pazar Günü Haberleri

23 Temmuz 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Endonezya'da 6.1'lik deprem Endonezya'da, yine şiddetli bir depremin meydana geldiği ve tsunami uyarısı yapıldığı bildirildi.Yetkililer, Sulawesi adası açıklarında meydana gelen depremin Rich..
Bağdat: Saddam Hüseyin Hastaneye Kaldırıldı Açlık grevinde bulunan Irak devrik lideri Saddam Hüseyin'in hastaneye kaldırıldığı açıklandı.
İstanbul: B36 Torsvahn, Ayasofya Müzesi Ve Sultanahmet Camii'ni Gezdi Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme turu maçında çarşamba günü Fenerbahçe ile karşılaşacak Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn..
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş'in açıklamalarının gerçekle bir ilgisi olmadığını belirterek, "Sayın At..
İstanbul: 18. Uluslararası Boğaziçi 2006 Yüzme Yarışları Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, her sene katıldığı boğaziçi yüzme yarışmasına, omzundaki sakatlık nedeniyle bu sene katılamadı. Tüzmen, y..
Kastamonu: Mevlit Yemeğinde Zehirlenenlerin Sayısı 93'e Çıktı Kastamonu'nun Devrekani İlçesi'ne bağlı Doğuörçünler Köyü'nde verilen mevlit yemeğinde yedikleri tavuk etinden zehirlendikleri id..
Trabzon: Keresteci, Mobilyacı Ve Marangozların Sorunları Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Meclis üyesi Mustafa Durmuş, Türkiye'nin kereste açığının yılda 2-3 milyon metreküpü bulduğunu ..
Darıca Belediye Başkanı Taşçı: - ''basın Çağdaş Demokrasinin Vazgeçilmez Unsurlarından Birisidir'' Darıca Belediye Başkanı Faruk Taşçı, ''Basın çağdaş demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından b..
Çevre Ve Orman Bakanı Pepe Kocaeli'nde: - ''gecekondu Kültürünü Terk Etmemiz, Çarpık Kentleşmeyi Bitirmemiz Lazım'' Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, ''Gecekondu kültürünü terk etmemiz, çarpı..
Köprü ve otoyollardan 6 ayda 176.6 milyon YTL geldi ANKARA - İstanbul boğaziçi köprüleri ile işletmedeki paralı otoyollarda 1 Temmuz 2006 tarihi itibariyle üçüncü yıla zamsız girilirken, bu k..
Ankaralı sanayiciler kötümser/ Üretimde ve satışta artış bekleyenler azaldı, fiyatlarda artış bekleyenler çoğaldı ANKARA - Ankara Sanayi Odası'nın (ASO) üyeleri arasında düzenlenen ankete gör..
MTV ikinci taksit ödemeleri için son gün 31 Temmuz ANKARA - Motorlu Taşıtlar Vergisinin (MTV) ikinci taksit ödemeleri, 31 Temmuz Pazartesi günü sona eriyor. Araç sahipleri, bankalar veya MTV ..
TOBB'da 52 adet sektör meclisinden 30'nun yönetimleri belirlendi ANKARA - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) çatısı altında oluşturulan sektör meclislerinden, altısının daha başkan ve ..
Tedavi altındaki Akif Gülle'nin genel durumu 'dengeli' seyrediyor ANKARA - Geçirdiği trafik kazasının ardından Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan AK Parti Ge..
Hakkari: Yüksekova'da Çadırda Çıkan Yangının Ardından Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde bir çadırda çıkan yangında alevler arasında kalarak can veren 2 kardeş, bugün defnedildi.
Sakarya: Sakarya'da Samanlık Yangını Sakarya'nın Kaynarca İlçesi'nde çıkan samanlık yangını korkuya neden oldu.
İsrail'den Büyük Bir Kara Saldırısı Kararı Yok İsrail Genelkurmay Başkanı Dan Halutz'un Lübnan'a büyük bir kara saldırısı düzenleyip düzenlememe konusunda henüz bir karar vermediği belirtild..
Kardemir'in yeni haddehanesinde inşaatın yüzde 90'ı tamamlandı ANKARA - Modernizasyon ve yeni yatırımlarla yeniden Türk ekonomisine kazandırılan Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarında, önemli ..
Yerli yatırımcı için stopaj 5 puan düştü, yüzde 10'a çekildi ANKARA - Yerli yatırımcının finansal yatırım araçlarından elde ettikleri kazanca uygulanan stopaj oranı yüzde 15'ten 10'a indirild..
Suriye'den İsrail'e Uyarı Suriye Enformasyon Bakanı Muhsin Bilal, İsrail askerlerinin Lübnan'a girip Suriye'ye yaklaşması halinde, ülkesinin de çatışmaya dahil olabileceği uyarısında bulundu..
İstanbul: Motosiklet Sürücülerinden Türk Bayraklı Eylem Dolmabahçe Caddesi üzerinde toplanan motosiklet tutkunları, meydana gelen kazalara dikkat çekebilmek için Türk bayraklarıyla eylem yapt..
Hayfa: Hayfa'daki Roket Saldırısı İsrail'in Lübnan sınırı yakınlarındaki Hayfa kentine düzenlenen füze saldırısında 2 kişinin öldüğü, 11 kişinin de yaralandığı bildirildi.
Tahran: Ahmedinecad'dan, İsrail'e 'Paketlerini Topla' Tavsiyesi İran Devlet Başkanı Mahmud Ahmedinecad, İsrail'e çağrıda bulunarak 'paketlerini toplamasını ve Ortadoğu'dan başka bir yere gitm..
Milli Savunma, Milli Eğitim ve Tarım Bakanlığı'nda atamalar ANKARA - Milli Savunma, Milli Eğitim ile Tarım ve Köyişleri Bakanlığında atamalar yapıldı. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10