23 Temmuz 2006 Pazar Günü Haberleri

23 Temmuz 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İlyasova Şampiyonanın En Değerli Oyuncusu 9. Avrupa Ümit Erkekler Basketbol Şampiyonası'nda Türk Milli takımından Ersan İlyasova, şampiyonanın en değerli oyuncusu seçildi.
İzmir: 9. Avrupa Ümit Erkekler Basketbol Şampiyonası 9. Avrupa Ümit Erkekler Basketbol Şampiyonası'nda Türkiye, finalde Sırbistan'a 64-58 yenilerek Avrupa ikincisi oldu.
Türkiye Avrupa ikincisi oldu 9. Avrupa Ümit Erkekler Basketbol Şampiyonası final maçında Türkiye Sırbistan'a 64-58 yenilerek Avrupa ikincisi oldu. Sırbistan Avrupa Şampiyonluğunu elde etti. K..
Sivas: Baykal, Düşme Tehlikesi Geçirdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, ülkede kötü giden konuların düzeltilmesi için Cumhuriyet'e sahip çıkılması gerektiğini belirte..
Erzurum: Erzurum'da Askeri Gazino Önünde Şüpheli Poşet Paniği Erzurum'da bir Askeri Gazino önündeki şüpheli poşet, paniğe neden oldu. Fünye ile patlatılan poşetten un çıktı.
Washıngton: Ortadoğu'daki Savaş Gerginliği ABD'nin Birleşmiş Milletler (BM) Büyükelçisi John Bolton, Suriye'nin, Lübnan ile İsrail arasındaki kriz konusunda direk görüşmeleri reddetmesinin ar..
Mersin: Lübnan'dan Kaçan 151 Avustralyalı Mersin'de İsrail'in saldırıları nedeniyle Lübnan'dan kaçan 151 Avustralya vatandaşı, feribotla Mersin'e geldi.
Brüksel: Belçika'da Dünyanın En Büyük Akvaryumu Yapıldı Belçika'nın Anvers Şehri'nde, soyu tükenmekte olan balıkların koruma altına alınması amacıyla dünyanın en büyük akvaryumu yapıldı.
Türkiye: 58 - Sırbistan : 64 9. Avrupa Ümit Erkekler Basketbol Şampiyonası final maçında Türkiye Sırbistan'a 64-58 yenilerek Avrupa ikincisi oldu. Sırbistan Avrupa Şampiyonluğunu elde etti.
Brüksel: Belçika'da Kum Heykel Sergisi Belçika'da İnaxi Holland firması her yıl düzenlediği kumdan heykel sergisinde bu yıl 'Bin Bir Gece Masalları' çerçevesinde 'Arap Dünyası' konu ediliyor.
Moskova: Rusya'da Yaşlılara Özel Diskotek Rusya'nın başkenti Moskova'da faaliyet gösteren yaşlılar diskoteğinin ihtiyar ziyaretçileri kıvrak danslarıyla gençlere taş çıkartıyor.
Çankırı: Çankırı'daki Trafik Kazası Ankara'dan Kastamonu'ya gitmekte olan özel bir firmaya ait yolcu otobüsü, Çankırı Ayan Köyü mevkiinde karşı istikametten gelen Çankırı İl Özel İdaresi Köy ..
Ekinlik: Başbakan Erdoğan, Yüzmek İçin Gittiği Koyun Adası'ndan 6 Saat Sonra Döndü Tatilini geçirmek için Balıkesir'in Marmara İlçesi'ne bağlı Avşa Beldesi yakınlarındaki Ekinlik Adası'na gel..
Türkiye: 3 - Almanya: 0 3. Avrupa Erkekler Voleybol Ligi'nin ilk turnuvasında Türkiye, Almanya'yı 3-0 yendi.
Berlin: Ortadoğu'daki Savaş Gerginliği Almanya Dışişleri Bakanı Frank Walter Steinmeier, İsrail'in Lübnan'daki sivil vatandaşlara insani yardım ulaştırılması için güvenli bir koridor oluşturu..
Beyrut'tan Tahliye Edilecek Türk Sayısı 1200'e Ulaştı Lübnan'ın başkenti Beyrut'tan tahliye edilecek Türk vatandaşlarının sayısı 1200'e ulaştı.
Çevre Ve Orman Bakanı Pepe Karamürsel'de: ''3.5 Yılda Vatandaşlarımızın Taleplerinin Bir Çoğunu Karşıladık'' Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, ''3.5 yılda vatandaşlarımızın taleplerinin büyük..
Afyonkarahisar: Bakan Unakıtan Afyonkarahisar'da Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Lübnan'da süren savaşın Türkiye ekonomisine etkisinin çok fazla olmayacağını belirterek, "Türkiye'nin Lübnan ile..
New York'ta Yedi Gündür Elektrik Kesik ABD'nin New York kentinin Queens bölgesinde yedi gündür elektrik kesintisi yaşanıyor.
Van: Van'da Silahlı Kavga: 2 Yaralı Van'ın Başkale İlçesi'nde mazot yüzünde çıkan kavgada 2 kişi silahla yaralandı.
Newsweek: ''Pkk Saldırıları Yüzünden Ankara'nın Üzerindeki Baskı Arttı'' Amerikan Newsweek dergisi, Irak'tan gelen terörist saldırılara daha sert karşılık verme yönünde Ankara'nın üzerindeki..
Altılı Ganyan, 81,63 Ytl İkramiye Verdi İstanbul'da bugün yapılan at yarışları sonucu altılı ganyan, 81,63 YTL ikramiye verdi.
Şaron'un Durumu Kötüleşiyor İsrail eski başbakanı Ariel Şaron'un durumunun kötüye gittiği bildirildi.
Peres, ''İmaj Düzeltmek'' İçin Avrupa Ve Abd Turuna Çıkıyor İsrail Başbakanı Ehud Olmert, ülkesinin Lübnan'a saldırılarında ''imaj düzeltmek'' için Başbakan Yardımcısı Şimon Peres'i Avrupa v..
Steınmeıer: ''Çatışmanın Sona Ermesi İçin Bir Yol Bulunmalı'' Almanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier, ''uluslararası kamuoyunun, Hizbullah militanları ve Lübnan'daki İsrail birlikl..
Diyarbakır: Bakan Eker Diyarbakır'da Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Diyarbakır'da Bal Teşvik müsabakalarına katıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10