20 Temmuz 2006 Perşembe Günü Haberleri

20 Temmuz 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yalova: Yalova'da Yapılan Operasyon AK Parti Yalova Milletvekili Şükrü Önder, emniyet ve bürokrasi içindeki çürüklerin ayıklanmasını istedi.
Ankara: Sezer, Sınır Güvenliğinin Eksiksiz Sağlanması Gerektiğini Vurguladı DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, koşullara göre verilebilecek bir sınır ötesi harekatı kararından bağımsız olarak bira..
Uşak'taki Yangını Söndürme Çalışmalarıdevam Ediyor Uşak merkeze bağlı Karacahisar Köyü dağlık alanında çıkan orman yangınını söndürme çalışmaları devam ediyor.
Türkiye'den Irak'a Nota Türkiye'nin, Irak'ın başkenti Bağdat'ta açılan, terörist başı Abdullah Öcalan'ın isminin de anıldığı bir araştırma merkezinin kapatılması için bu ülkeye nota verdiği ..
Göksel:''lübnan'daki Operasyon Önceden Planlanmıştı'' Güney Lübnan'da görev yapan eski BM barış gücü sözcüsü Timur Göksel, İsrail'in Lübnan'daki saldırılarının uzun süre önceden planlandığın..
Ankara: Chp'den Başbakan Erdoğan'ın Fiskobirlik Açıklamalarına Tepki CHP Genel Sekreter Yardımcısı Bihlun Tamaylıgil, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Fiskobirlik ve fındık fiyatlarıyla ilgil..
Bursa'da Elektrik Kesintisi Bursa'da, enerji nakil hatlarındaki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 23 Temmuzda bazı mahallelere elektrik verilemeyeceği bildirildi.
Ankara: Dışişleri Bakanlığı'ndan "Lübnan" Açıklaması Türkiye'nin Beyrut Büyükelçiliği tarafından düzenlenen 4 otobüs seferiyle 104'ü Türk ve 22'si muhtelif ülke vatandaşı toplam 126 kişinin 1..
Klasik tatil anlayışı değişmeye başlıyor / "Love Tur" kariyer sahibi bekarları buluşturuyor ANTALYA - Turizm cenneti Türkiye'de klasik tatil anlayışı değişmeye ve farklı bir tatil anlayışı ol..
Gaziantep: Yargıtay Eski Başkanı Uygun, Toprağa Verildi Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Yargıtay eski Başkanı Mehmet Uygun, vasiyeti üzerine memleketi Gaziantep'te toprağa veril..
Fuel-Oil'e yüzde 5,7 oranında zam Fuel-Oil-6'nın rafineri satış fiyatına yüzde 5,7 oranında zam yapıldı. Tüpraş'ın bugünden geçerli olmak üzere yaptığı ayarlamayla, Fuel-Oil-6'nın rafineri çı..
Havice: Havice'de Direnişçi Operasyonu Amerikan ve Irak askerlerinin işgal karşıtı direnişçilere yönelik operasyonları sürüyor. Yapılan şok baskınlarda 8 kişinin gözaltına alındığı, çok sayıd..
Roma: Papa, Ortadoğu İçin Dua Edilmesi Çağrısında Bulundu Papa 16. Benedict, Ortadoğu'da ateşkes için Pazar günü dua edilmesi çağrısında bulundu.
AS Roma, Appiah'ın peşinde Yeni sezon için bir orta alan oyuncusu transfer etmek isteyen AS Roma'nın, Fenerbahçeli Stephen Appiah'ı renklerine bağlamak istediği ileri sürüldü. Gelişme, İtalya..
UEFA'dan hakem Dereli'ye görev UEFA, Türk hakem Selçuk Dereli'ye, Avrupa Şampiyonası grup eleme maçları için görev verdi. Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, FIFA kokartlı hakem S..
Galatasaray Kalamış Tesisleri'ne saldırı Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Kalamış Tesisleri'ne dün gece bir grubun saldırıda bulunduğunu söyledi. Canaydın, Galatasaray Adası'nda ger..
İzmit Rafinerisi'nde 32 milyon dolarlık kojenerasyon ünitesi devrede Tüpraş Genel Müdürü Erkut: 'Yatırımlar devam edecek'
Anadolu Efes ve EBI, 500 milyon dolar sendikasyon için yetki verdi / Şirket eurobond ihracından vazgeçti İSTANBUL - Anadolu Efes Biracılık ile şirketin Londra Borsasına kote iştiraki Efes Bre..
Mastercard'ın "Paypass" uygulaması Garanti'yle Türkiye'de İSTANBUL - Garanti Bankası, Mastercard Paypass uygulamasıyla 30 YTL'nin altındaki ödemeler için POS cihazından çip veya manyetik şeri..
İnternetten Film Kopyalamak Yasal Hale Getiriliyor İnternetten film indirerek kopyalamak yasal hale getiriliyor.
Uluslararası döviz rezervi 83.3 milyar dolara çıktı ANKARA - Türkiye'nin uluslararası döviz rezervi 83.3 milyar dolara çıktı Merkez Bankası tarafından haftalık olarak yayınlanan verilere gör..
Tüketici kredileri toplamda 42.2 milyar YTL'yi aştı ANKARA - Mevduat bankalarının verdiği tüketici kredilerinin toplamı, bir haftada yaklaşık 121 milyon 894 bin YTL artarak 14 Temmuz itibariy..
Sinyora: ''İsrail Bizi Cehenneme Sürüklüyor'' Lübnan Başbakanı Fuad Sinyora, İsrail'in bombardımanlarıyla ''ülkesini cehenneme sürüklediğini'' söyledi.
Eski Milletvekili Akay Toprağa Verildi Eski Kocaeli Milletvekili Sedat Akay, Kandıra'da toprağa verildi.
İstanbul: Şirket Haberleri Ödeme kartı sayısındaki artış açısından Avrupa'nın en hızlı büyüyen pazarlarından biri olan Türkiye'de Visa markalı kart sayısı 40 milyonun üzerine çıktı. 31 Mart 2..
İstanbul: Şirket Haberleri Novell'in, açık kurumlar için geliştirdiği yeni-nesil platformu SUSE Linux Enterprise 10, dünyayla aynı anda Türkiye'de pazara sunuldu.
Beyrut: Ortadoğu'daki Savaş Gerginliği İsrail askerleri düzenlediği bir baskın sonrasında Hizbullah militanlarıyla çarpışırken, İsrail savaş uçakları da Hizbullah sığınağı olduğundan şüphelen..
Paris: Fransız Yönetmen Gerard Oury Öldü Fransa'da, ülkenin şimdiye kadarki en popüler filmi olan "La Grande Vadrouille"in yönetmeni Gerard Oury öldü.
CHP'li Tamaylıgil: Başbakan, fındık üreticisiyle polisi karşı karşıya getirdi ANKARA - CHP Genel Sekreter Yardımcısı Bihlun Tamaylıgil, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Fiskobirlik ve fındık ..
Dışişleri: 14 Temmuz'dan bu yana Lübnan'dan 104 vatandaşımızı tahliye ettik ANKARA - Türkiye'nin Beyrut Büyükelçiliği tarafından düzenlenen 4 otobüs seferiyle 104'ü Türk ve 22'si muhtelif ül..
Hakemler Yüzde 100'ün Üzerinde Zam İstiyor Sezonun Başlamasına 1 Hafta Kala, Hakemler, Maç Ücretlerine Zam Yapılmasını İstedi.
Ankara: Çankaya Üniversitesi'nden Öss Tercih Danışmanlığı Ve Rehberlik Hizmeti Çankaya Üniversitesi, Öğrenci Seçme Sınavı'nda (ÖSS) başarılı olan öğrencilere yönelik tercih danışmanlığı ve re..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10