2 Temmuz 2006 Pazar Günü Haberleri

2 Temmuz 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Doğu Karadeniz'de şiddetli yağış TRABZON - Trabzon'un Of ilçesinde dün etkili olan sağanak nedeniyle kapanan Of-Çaykara karayolunun, tek şeritten ulaşıma açıldığı bildirildi. Of Kaymakamı Me..
MTV'de sorgulu tahsilat dönemi Gelir İdaresi Başkanlığı, motorlu taşıtlar vergisinin eksik ya da fazla ödenmesi ve tahsilatın kayıtlara girmemesi gibi sorunların önüne geçmek için, ''Sorgulu ..
Olmert'ten 'harekete geç' emri İsrail Başbakanı Ehud Olmert, orduya, 1 hafta önce kaçırılan İsrailli askeri bulması için ''tam yetkiyle harekete geçme'' talimatı verdi. Olmert, İsrail kabines..
Sunday Tımes'den "Terörist Saldırı Örtbas Ediliyor" İddiası Sunday Times Gazetesi, Türkiye’nin Turizm Sektörünü Korumak İçin "terörist Saldırıları Gaz Patlaması Gibi Gösterdiği" İddiasına Yer..
İstanbul: Türk Hakemleri, Avrupa'nın En Genç Ve En Fazla Kart Gösteren Hakemleri Türk hakenler, Avrupa'nın önde gelen ligleri arasında en düşük yaş ortalamasına sahip olurken, en çok kart gös..
Ankara: Batı Trakya'daki Türkler'in Mağdur Edilmesi Batı Trakya'da, Türkiye ile Yunanistan arasında imzalanan 30 Ocak 1923 tarihli mübadele anlaşması uyarınca, İstanbul'daki Rumlar'la birlikt..
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen 5. Glokal Forum Medeniyetler Buluşması Konferansı kapsamında, Mega Star Tarkan, başkentli sevenl..
Babacan: Lügatımızda kriz kelimesi yok, para politikamız ve mali disiplin aynı kararlılıkla devam edecek ANKARA - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, lügatlerinde "kriz" kelimesinin ..
Batı Basını: "Türkiye Arabuluculuk Yapıyor" Türkiye’nin Ortadoğu Krizine İlişkin Girişimleri Batılı Basında Yankı Buldu. Washington Post Gazetesinde "başbakan Erdoğan Da Görüşmelerde Kilit B..
Ankara: Tbmm'de "Gençlik Meclisi Model Parlamento" Çalışması Başkent Staj Programı ve Gençlik Meclisi Programı kapsamında staj gören 150 öğrenci, TBMM çatısı altında "Gençlik Meclisi Model Pa..
Nevşehir: Nevşehir'de Bimer'e 150 Başvuru Yapıldı Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)'e, Nevşehir'de 150 başvurunun yapıldığı bildirildi.
Giresun: Giresun'da Otomobil Sel Sularına Kapıldı: 2 Ölü Giresun'un Keşap İlçesi'nde sel sularına kapılan otomobilde bulunan 4 kişiden 2'si boğularak hayatını kaybetti.
Karabük'ün Eflani İlçesi Türbeli Köyü'nde, kene tarafından ısırılan yaşlı kadın hayatını kaybetti KARABÜK - Karabük'ün Eflani İlçesi Türbeli Köyü'nde, kene tarafından ısırılan yaşlı kadın hay..
Bakan Akdağ: Türkiye'deki hekim açığının kapatılması için her yıl 7-8 bin hekim mezun edilmeli ERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Türkiye'de sağlık çalışanlarının büyük bir yük altında oldu..
Baykal: Başbakan, açıklamasıyla Cumhurbaşkanlığı'na adaylığını ilan etmiştir KARS - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, Kars İl Başkanı Ekrem Alp'in oğlunun düğününde n..
PTT, Atatürk'ün Doğumunun 125. yılı konulu pul sergisi için özel tarih damgası hazırladı ANKARA - PTT, Atatürk'ün Doğumunun 125. yılı konulu pul sergisi için özel tarih damgası hazırladı. PT..
Ankara: Türkiye Patentli Öğrenci Meclisleri Projesi, Türkiye'den Önce Ab'ye Girecek TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın, AB Parlamento Başkanları Toplantısı'nda "ulusal Avrupalılık bilincinin arttır..
Tokat: Tokat Milletvekili Aslan'dan Heyelan Bölgesinde İnceleme AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, Reşadiye-Niksar ilçeleri arası 27. kilometrede meydana gelen heyelan bölgesinde incele..
Adana: 21. Yüzyılın İpek Yolu Önerisi Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) Başkanı Süleyman Onatça, 13 Temmuz'da resmi açılışı yapılacak Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) Petrol Boru Hattı'na..
Ankara: "Atatürk'ün Doğumunun 125. Yılı Pul Sergisi" Erzurum'da Sergilenecek "Atatürk'ün Doğumunun 125. Yılı Pul Sergisi", Samsun ve Amasya'dan sonra Erzurum'da da sergilenecek.
Bakan Çoşkun: Hayat pahalılığından, enflasyonu ve reel faizleri düşürerek kurtulduk ÇORUM - AK Parti Çorum İl Başkanlığı, 2. olağan kongresini yaptı. Kongre kapsamında yapılan seçimde, il baş..
Worldcard'dan yeni kampanya/ 75 YTL ve üzeri akaryakıt harcamasına 1000 Worldpuan İSTANBUL - World üyesi Opet, PO, Shell, Türkpetrol ya da Total istasyonları ister kontör/dakika ister Worldpu..
İstanbul: Tarihte Yarın Tarihte 3 Temmuz'da meydana gelen önemli olayların kronolojik sıralaması şöyle:
Samsun: Kocaman Belediye Başkanı Nevik'in Cesedi Bulundu Samsun'un Terme İlçesi Evci Beldesi Çamlıca Köyü İkizce Yolu üzerinde meydana gelen heyelan sonunda makam aracı toprak altında kalan T..
İstanbul: Tarihte Bugün Tarihte 2 Temmuz'da meydana gelen önemli olayların kronolojik sıralaması şöyle:
İstanbul: Yurtta Hava Tahmini Yurdun kuzey ve doğu kesimlerinde beklenen sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışların; Marmara'nın kuzeyi, Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10