12 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri

12 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Karabük: Vali Ve Milletvekilleri, Köydes Projesi Çalışmalarını İnceledi Karabük Valisi Cemalettin Sevim, AK Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ceylan ve Ali Öğüten ile birlikte Köylerin Alt..
Şırnak: Aydınlı Gençlerden Şırnak Valisi Aparı'ya Ziyaret Aydın'dan gelen 10 kişilik öğrenci grubu, Şırnak Valisi Selahattin Aparı'yı makamında ziyaret etti.
Tokat: Tokat'ta Göletlere Sazan Yavrusu Bırakılıyor Tokat Tarım İl Müdürlüğü tarafından yürütülen "Su Ürünleri Üretimi Geliştirme Projesi" kapsamında, 120 bin adet pullu sazan yavrusunun 10 a..
Bursa: Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odasından 6 Aylık Bursa Raporu Harita ve Kadastro Odası Bursa Şube Başkanı Celil Çolak, AB vatandaşları ile aynı haklara sahip olmayan Türk vatandaşları..
Sinop: Vali Şanal, Sanayi Sitesinde İncelemelerde Bulundu Sinop Valisi Zeki Şanal, küçük ve büyük sanayi sitelerinin Türkiye Cumhuriyeti'nin çok iyi düşünülmüş alt yapı tesisleri olduğunu söy..
İzmir: Bodrum'da Yıldızlar Geçidi Devam Ediyor "Yıldızlı Turkcell Geceleri" kapsamında sevenleriyle buluşacak olan müzik dünyasının ünlü isimleri Hüsnü Şenlendirici ve Sertap Erener, 15 Temmu..
Bolu: Bolu'da Prefabrikler Kaldırılıyor Bolu'da 12 Kasım 1999 depreminin ardından yapılan prefabrik konutların tahliyesinde sona gelindi.
Mardin: Mardin'de Özel Sektörden Köy Okullarına Bilgisayar Desteği Mardin ve ilçelerine bağlı yaklaşık 176 köyde bulunan ilköğretim okullarında özel sektör tarafından teknoloji sınıfları oluş..
Şırnak: İdil İlçesi'ne 200 Kişilik Öğrenci Yurdu Yapılıyor Şırnak'ın İdil İlçesi'nde 200 kişilik bir öğrenci yurdu yapılıyor.
Bolu: Oks Sonuçları Bolu Valisi'ni Üzdü Ortaöğretim Kurumları Sınavı (OKS) sonuçlarında Bolu'nun istenilen dereceyi elde edememesi Vali Ali Serindağ'ı üzdü. Sonuçların memnun edici olmadığını..
İstanbul: Galatasaray Kulübü'nün Olağan Divan Kurulu Toplantısı Yapıldı Galatasaray Kulübü'nün Olağan Divan Kurulu Toplantısı, Galatasaray Üniversitesi'nde gerçekleştirildi.
Kars: Bakan Koç, Iğdır Ve Kars'ta İncelemelerde Bulunacak Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, 14-15 Temmuz tarihlerinde Iğdır ve Kars'ta incelemelerde bulunacak.
Afyonkarahisar: Kamyon Kasasında Ölümüne Yolculuk Afyonkarahisar'da polis ekipleri tarafından durdurulan bir kamyonun içinden, çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşan yaklaşık 50 kişi çıktı.
Bursa: Sahte Kimlikle 55 Adet Cep Telefonu Hattı Alan Zanlı Tutuklandı Bir GSM operatöründen sahte kimlikle 55 adet hat alıp, bunları sattığı öne sürülen bir kişi Bursa'da tutuklandı.
Ekovitrin Yılın Starlarını Seçti Ekovitrin Ergisinin Her Yıl Düzenlediği "Yılın Starları" Ödülleri Sahiplerini Buldu. 8 Bin 893 Okuyucunun Katıldığı Ankete, Türkiye'nin Yanı Sıra Çok Sayıda Ü..
Samsun: Türkiye'nin 5. Havacılık Tıp Merkezi Omü'de Kuruldu Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde(OMÜ) Havacılık Tıp Merkezi kurulmasına ilişkin sertifika, Ulaştırma Bakanlığı'nca Üniversite Hastane..
Kırıkkale: Yılın Çevreci Belediye Başkanları Ödüllendirildi "Başrolde Yeşilvadi" proje gurubu, yılın çevreci belediye başkanlarını ödüllendirdi.
İzmir: İzmir'de Deprem İzmir'in Dikili İlçesi'ne bağlı Çandarlı Beldesi'nde Ege Denizi açıklarında 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Ankara: Başkent'te Şüpheli Paket Paniği Ankara'da şüpheli bir paket, polis ekiplerini alarma geçirdi.
Samsun: Kavak Osb'ye Yatırım Kararı Samsun'un İlçesi'nde kurulan Organize Sanayi Bölgesi'ne (OSB) bir tıbbi aletler firması yatırım yapma kararı aldı.
Yunan Basını: ''Cezanın Kaldırılmasını Sağlayacak Tasarısı, Kabul Edildi'' Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA), ''Yunan hükümetinin, ülkenin futbol federasyonunun seçimlerin..
İzmir'de Hafif Şiddetli Deprem Çandarlı körfezi açıklarında hafif şiddetli deprem meydana geldi.
Sınır Tanımayan Gazeteciler: "Yargıtay Kararı Şok Edici" Sınır Tanımayan Gazeteciler Örgütü, Yargıtay’ın Hrant Dink İle İlgili Kararını Şaşkınlıkla Karşıladığını Belirterek "mesleğimiz İçin Ö..
Baykal: ''Mali Çerçeve, Sanayide Yatırımı Caydırıyor'' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'deki mali çerçevenin, sanayide yatırımı cazip kılmadığını, tam tersine caydırdığını söyledi.
İsrail, Sivil Tesisler De Dahil Hava Operasyonları Düzenleyecek İsrail Savunma Bakanı Amir Peretz, Lübnan'daki Hizbullah mevzilerine ve Lübnan'ın sivil alt yapı tesislerine hava operasyonlar..
Bangkok: Abd Başkanı Bush İle Tayland Başbakanı Shinawatra Arasında Mektup Trafiği Tayland Başbakanı Thaksin Shinawatra ile ABD Başkanı George Bush'un birbirlerine yazdıkları mektuplar, Tayla..
Mardin: Mardin Oks Birincisi, Hasan Gözen Ortaöğretim Kurumları Sınavı (OKS) il birincisi her yıl olduğu gibi bu yıl da Mardin Sur Dershanesi'nden çıktı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10