12 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri

12 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bolu: Bolu Valisi Serindağ'ın Açıklamaları Bolu Valisi Ali Serindağ, Abant'ta futbol sahalarının yapımının ihalenin iptal edilmesi nedeniyle uzadığını söyledi.
Şanlıurfa: Şanlıurfa'da Sulama Birlikleri Okul Onarımına Katkıda Bulunacak Eğitime yüzde yüz destek kampanyası çerçevesinde Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan, 'Hami Ku..
Aydın: İnek Dışkısından Vanilya Üretildi Aydın'ın en büyük çiftçi kuruluşlarından biri olan ve Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı TBMM Tarım Komisyonu Üyesi Ahmet Ertürk'ün yaptığı Ör-Koop dergisi,..
Şanlıurfa: Kültür Ve Turizm Bakanlığı Şanlıurfa Müzesi'nde İnceleme Başlattı Kültür ve Turizm Bakanlığı, Şanlıurfa Müzesi'nde inceleme başlattı.
Kahramanmaraş: Evli Adama Kaçan Kız Kardeşinin Boğazını Kesti Kahramanmaraş'ın Nurhak İlçesi'nde bir kişi, evli bir adama kaçan kız kardeşini boğazını keserek yaraladı.
Van: Van'dan Kısa Kısa Van'da kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, girdikleri bir evden para, cep telefonu, altın ve kol saati çaldı.
Ordu: Ordu'da Banka Soygunu Ordu'da bir banka şubesinin, kimliği meçhul kişi tarafından soyulduğu bildirildi.
Denizli: Denizli'de 7 Bin 550 Kök Hint Keneviri Ele Geçirildi Denizli'nin Çivril İlçesi'nde jandarma tarafından düzenlenen 2 ayrı operasyonda, 7 bin 550 kök dişi Hint keneviri ele geçirildi.
Mardin: Hırsızlar Telekom'a Dadandı Mardin'de son 2 yılda Türk Telekom Müdürlüğü'ne ait 28 kilometre telefon kablosu çalındı.
Ankara: Danıştay Saldırısı İle İlgili Olarak İddianame Hazırlandı...(1) Danıştay'a ve Cumhuriyet Gazetesi'ne düzenlenen saldırılarla ilgili yürütülen soruşturma tamamlandı. Soruşturma kapsamı..
Kahire: Abd Dışişleri Müsteşarı Welch Kahire'de ABD Yakın Doğu Bürosu'ndan Müsteşar C. David Welch, Mısır'ın başkenti Kahire'de Dışişleri Bakanı Ahmed Ebu Gheit ve Arap Birliği Genel Sekreter..
Fatih'te, Kullanım Tarihi Geçmiş 5 Bin Şişe İçki İmha Edildi Fatih Belediyesi zabıta ekipleri, el koydukları kulanım tarihi geçmiş 5 bin şişe meyve aromalı içkiyi imha etti.
İzmir: Türkiye'nin Ab Üyeliği Tartışmaları Türkiye Araştırmalar Merkezi (TAM) Vakfı'nın hazırladığı '2007-2013 Avrupa Birliği Bütçesinin Arkaplanı-Perspektifleri ve Türkiye'nin Avrupa Birliği..
Bursa'da Kaçak Yapılaşmayla Mücadele Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde kaçak olduğu belirlenen 4 yapı, belediye ekiplerince yıkıldı.
Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, Cumhuriyet Evleri inşaatında 1. ve 2. bloğun tamamlanarak sahiplerine teslim edildiğini, 3. blok inşaatının ..
Erzincan: Kadastro Memurunun Masaj Merakı Erzincan Kadastro Müdürlüğü'nde görev yapan Mehmet Mete'nin en büyük hobisi masaj yapmak.
Düzce: Düzce Emniyet Müdürü İşlek'ten "Kask" Uyarısı Düzce Emniyet Müdürü Saim İşlek, sürücülerin trafik kurallarına uyması gerektiğini belirterek, "Emniyet kemeri ve kask hayat kurtarır" ded..
Erzurum: Erzurum'da Yerel Yönetimler Erzurum Dadaşkent Belediyesi tarafından yaz sezonuyla birlikte başlatılan karo ve bordür çalışmaları devam ediyor.
Kocaeli: Kocaeli'de Yerel Yönetimler Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra sahillerinde sıkı denetim başlattı. Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'na bağlı Gıda Kontrol Şube ve Zabıt..
İstanbul: 2006 Dünya Kupasının Ardından 2006 Dünya Kupası Finalleri, İtalya'nın zaferi ile son bulurken, turnuvaya katılan 32 takımda da teknik direktörlerin görevleri başında kalıp kalmamala..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10