12 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri

12 Temmuz 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: Fırat'tan Baykal'a Sert Yanıt AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesi hal..
Görünüşü de kemik yaşıyla aynı 48 yaşına gelmesine rağmen her zaman genç kızlara taş çıkaracak fiziğiyle konuşulan şarkıcı Nükhet Duru 4 günlük tatil nedeniyle Bodrum'daydı
Tuğçe'nin din değiştirmesine gerek yoktu Sekiz yıl önce Kayıkçı filminde Mehmet Ali Alabora ile kamera karşısına geçen ve ardından Yılan Hikayesi, Yabancı Damat gibi dizilerle Türk seyircini..
Koyun sürüsüne dalan lokomotif raydan çıktı Eskişehir-Polatlı arasındaki enerji hattı kontrol seferini yapan lokomotif, önüne çıkan koyun sürüsüne çarpıp raydan çıktı. 25 koyunun telef olduğ..
Denizli'de tabelalar Türkçe olacak Denizli Belediye Meclisi'nin aldığı kararla, kentteki reklam tabelalarında Türkçe olmayan isimler ve Türk alfabesinde bulunmayan harflerin olduğu yazıların..
Gürcistan Cumhurbaşkanı Saakaşvili İstanbul'da - Konuk Cumhurbaşkanı Ataköy Marina'yı Ziyaret Etti Gürcistan Cumhurbaşkanı Mihail Saakaşvili, Ataköy Marina'yı ziyaret etti.
Ankara: Chp'den Başbakan Erdoğan'ın Açıklamalarına Sert Tepki CHP Grup Başkanvekili Haluk Koç, Başbakan Erdoğan'ın "yakın arkadaşı ve kefil olduğu" Yasin El Kadı'nın isminin BM Güvenlik Konse..
Ankara: Karayalçın'dan "Bakü-tiflis-ceyhan Boru Hattı" Değerlendirmesi SHP Genel Başkanı Murat Karaylaçın, Bakü-Tiflis-Ceyhan boru hattı projesinin Türkiye'nin gücüne güç kattığını belirterek..
Ankara: Chp Heyeti Karadeniz'de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, fındık ve sel sorununu yerinde incelemek üzere 9 milletvekilinden oluşan bir heyeti Karadeniz Bölgesi..
Eskişehir: Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de trafik ekipleri 37 aracı trafikten men ederken, 144 sürücüye 21 bin 509 YTL para cezası kesti.
İstanbul: Müsiad, Kızılay'la "Ortak Çalışma Protokolü" İmzalıyor Sosyal projelerine bir halka daha ekleyen Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Kızılay ile kan bağışını teşvik et..
Ankara: Türkiye İle Gelişmiş Ülkeler Arasındaki Kalkınmışlık Farkı Türkiye ile gelişmiş ülkeler arasındaki kalkınmışlık farkının son 12 yılda neredeyse hiç değişmediği bildirildi.
Melis'in Ölümüyle İlgili Üç Kişi Mahkemeye Sevkedildi Melis'in Ölümüyle İlgili Olarak Gözaltına Alınan Üç Kişi Tutuklanma İstemiyle Mahkemeye Sevkedildi. ...
Bağdat: Abd Askerlerinin Iraklı Bir Kıza Tecavüz Etmesi Irak Başbakanı Nuri El Maliki, yabancı askerlere verilen yargı dokunulmazlığının yerinden gözden geçirilmesi gerektiğini söyledi.
Amsterdam: Abd Başkanı Bush'un Almanya Ziyareti Hollanda basını, bugün Almanya'ya gitmesi beklenen ABD Başkanı George W. Bush için alınan güvenlik tedbirlerini duyurdu.
Brüksel: Ab, Türkiye'yi Hrant Dink Konusunda Uyardı Avrupa Komisyonu, Ermeni kökenli gazeteci Hrant Dink'in Türk milletine hakaretten mahkum edilmesinin, Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) üyeli..
Zeytin sektörünün en önemli sorunu tanıtım ve pazarlama İZMİR - Türk zeytin ve zeytinyağı sektörünün en önemli sorunu tanıtım ve pazarlama olarak tespit edildi. Tanıtım ve pazarlamanın ardın..
İTO Meclisi'nin aylık olağan toplantısı yarın yapılacak İSTANBUL - İstanbul Ticaret Odası (İTO) Meclisi?nin, temmuz ayı olağan toplantısı yarın (13 Temmuz Perşembe) yapılacak. İTO'dan yapıla..
Erdemir'de yatırımlar ve üretim rekorları hız kazandı / Şirket bu yıl 200 milyon dolar üstü kar bekliyor İSTANBUL - Erdemir ve İsdemir'de üretim rekorları ve yatırımlar hız kazandı. Erdemir..
Bakan Yıldırım: Karadeniz'deki sel felaketindeki zararı karşılayacağız YALOVA - Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Karadeniz'de meydana gelen sel felaketi sonrası oluşan zararın devlet tarafın..
MÜSİAD, Kızılay'la "Ortak Çalışma Protokolü" imzalayacak İSTANBUL - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD), Kızılay ile kan bağışını teşvik etmek ve kan bağışının sağlık açısından ön..
Sanko Makina-shell İşbirliği... Shell, Sanko Makina ile ilk dolum anlaşması imzaladı.
Gazeteci Ragıp Demirkol Anıldı Gazeteci Ragıp Demirkol, ölümünün 6. yılında Gebze'de düzenlenen törenle anıldı.
Yibitaş Lafarge'dan yeni dökme çimento: Cementum KAYSERİ - Yibitaş Lafarge firması piyasaya çıkardığı yeni ürünü olan "Cementum" isimli dökme çimentosunu müşterilerini ve kamuoyuna tanıttı. ..
Viyana: Şamil Basayev'in Ölümü Londra'da siyasi sığınmacı olarak yaşayan Maşadov Hükümeti'nin eski bakanlarından Ahmed Zakayev, Çeçen direnişçilerinin lideri Şamil Basayev'in ölümünün Rusya v..
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'da bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 14-19 Temmuz tarihleri arasında Beyoğlu, Zeytinburnu, Sefaköy, Çağlayan ve Sarıyer'de elektrik kesintisi uyg..
Han Yunus'ta Çatışma: 5 Ölü İsrail askerlerinin Selahaddin caddesinde mevzilendiği Han Yunus'un kuzey girişinde askerlerle Filistinli militanlar arasında çıkan çatışmada 5 Filistinli militan..
Okan Buruk, Galatasaray Kampına Katıldı - Kaleci Aykut'un Dizinde 2. Dereceden Zorlanma Tespit Edildi Galatasaray ile sözleşme imzalayarak yuvaya dönen Okan Buruk, sarı-kırmızılıların Holland..
İstanbul'da Elektrik Kesintisi... İstanbul'da bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 14-19 Temmuz tarihleri arasında Beyoğlu, Zeytinburnu, Sefaköy, Çağlayan ve Sarıyer'de elektrik kesintisi ..
Bilecik: Bilecik'te Kuyumcudan Hırsızlık Bilecik'te bir kuyumcu dükkanında bayan satıcıyı oyalayıp Adana burmalarını çalan şahıs, güvenlik kamerasına yakalandı.
Diyarbakır'dan Silk&Cashmere'e ipek zarf ambalajı İSTANBUL - Silk&Cashmere Diyarbakırlı kadınlar tarafından üretilen ipek zarf ambalajı 2007 Kış koleksiyonunda yer alan saf kaşmir şal, kazak ..
Reysaş Lojistik deniz taşımacılığına girdi İSTANBUL - Reysaş Lojistik deniz taşımacılığına girdi. Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açıklamada şu ifa..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10