1 Temmuz 2006 Cumartesi Günü Haberleri

1 Temmuz 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Beşiktaş'ta Kumar Operasyonu... - Kumar Oynatıldığı Öne Sürülen Evdeki 5 Kişi Gözaltına Alındı Beşiktaş'ta kumar oynatıldığı öne sürülen bir eve düzenlenen operasyonda 5 kişi yakalandı.
Bursalı Dağcılar Mont Blanc Dağı'na Tırmanacak Bursa Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü (BUDAK) üyesi bir grup dağcı, Avrupa'nın en yüksek noktası olan Mont Blanc Dağı'na tırmanacak.
ATAK ihalesine Güney Afrikalı DENEL ve İtalyan AGUSTAWESTLAND ile devam edilecek ANKARA - Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Savunma Sanayii İcra Komitesi toplantısında, Kara Kuvvetleri Komuta..
Bakan Yıldırım: Demiryolları, terör saldırılarına karşı uydudan kontrol edilecek ERZİNCAN - Erzincan'ın Kemah İlçesi 10. Sultanmelik Tarih Kültür ve Spor Şenlikleri'ne katılan Ulaştırma Baka..
İdan Ofer, Global Yatırım Holding'te yönetime girdi İSTANBUL - İdan Ofer, Global Yatırım Holding'in yönetimine girdi. Global Yatırım Holding'in 2005 yılı faaliyet hesaplarının görüşüldüğü ve ..
Porsche Cayenne Turbo S, 196 bin euro fiyatla Türkiye'de satışa sunuldu İSTANBUL - Alman spor otomobil ve arazi aracı üreticisi Porsche'nin lüks ve safkan sportif arazi aracı kavramına yeni b..
Ankara: Ankaragücü'nde Teknik Direktörlüğe Vlado Bozınovskı Getirildi Ankaragücü, Hikmet Karaman'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna eski oyucusu Vlado Bozinovski'yi getirdi.
Ayakta Yapılan Tedaviler İçin Vaka Başı Ödeme Yapılacak Maliye Bakanlığı, Sağlık Harcamalarına Yönelik Olarak Kaynakların Tasarruflu Ve Etkin Kullanımını Sağlamak Amacıyla Birinci Basamak Res..
Bakan Gül: Cumhurbaşkanı Sezer'in Rusya ziyareti "tarihi bir ziyaret" KAYSERİ - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile birlikte gerçekleşti..
Sabancı Industrıal Nylon Hisselerini Kordsa'ya Sattı Sabancı Holding, Sabancı Industrial Nylon Yarn And Tire Cord Fabric B.v. Hisselerini Kordsa Global Endüstriyel İplik Ve Kord Bezi Sanayi V..
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Cumhurbaşkanını TBMM seçmeli ZONGULDAK - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanlığı için kendilerinin bir i..
Advansa Kimya Bölümünü 90 Milyon Euro'ya Artensan'a Sattı Advansa Sasa Polyester Sanayi Kimya Bölümünün Ve Bölümün İşleriyle, Stoklarını Artensan Kimyevi Maddeler Ve Pet Ambalaj Malzemeleri S..
Adana: Sanal Şiddet Anketi Bir internet sitesi tarafından yapılan ankette, "Eşiniz size şiddet uygularsa ne yapardınız?" sorusuna katılanların yüzde 44'ü "Onunla konuşmayı denerdim" cevabını ..
Konya: Konya'da Fuhuş Operasyonu Konya'da, 15 yaşındaki kız çocuğuyla ilişkiye giren ve para karşılığı erkeklere pazarlayan şahıslara yönelik düzenlenen operasyonda, 4'ü bayan 21 kişi gözaltı..
Cumhurbaşkanı Sezer'den İade Kararı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, 5521 sayılı ''Kamu Denetçiliği Kurumu Kanunu''nu, bazı maddelerinin bir kez daha görüşülmesi için, TBMM'ye geri gönderdi.
Bağdat: Irak'ta Haziran Ayında Bin'den Fazla Iraklı Öldü Irak hükümet yetkilileri, Haziran ayı içinde Irak'ta direnişçi saldırılarında en az bin 9 Iraklı'nın öldüğünü bildirerek, ölenler aras..
Erol Evcil ve Nilüfer Turizm'in sahibi Hüseyin Kayapalı tutuklandı BURSA - "Bozuk para" adlı operasyon kapsamında gözaltına alınan "zeytin kralı" lakaplı Erol Evcil ve Nilüfer Turizm'in sahib..
Cheney'den NY Times'a suçlama ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney, New York Times gazetesini gizli bir hükümet programını açıklamakla suçladı. New Jersey eyaletinin Cumhuriyetçi Parti Milletvek..
"Avrupa Konseri"yle veda Avusturya, yıl başında üstlendiği AB dönem başkanlığına, Viyana Filarmoni Orkestrası'nın verdiği ''Avrupa Konseri'' ile veda etti. Avusturya-Macaristan İmparatorluğu ..
Bağdat'ta saldırı:33 ölü Irak'ın başkenti Bağdat'ta, bu sabah bomba yüklü bir aracın infilak etmesi sonucu ölenlerin sayısı 33'e çıktı. Irak polisi, aracın, Bağdat'ın doğusundaki Sadr semtind..
Bağdat'ta Ölü Sayısı 33'e Çıktı Irak'ın başkenti Bağdat'ta, bu sabah bomba yüklü bir aracın infilak etmesi sonucu ölenlerin sayısı 33'e çıktı.
Kıdem Tazminatı Tavanı Arttı Kıdem tazminatı tavanı, bugünden itibaren bin 815 YTL 28 YKr olarak uygulanacak.
Yıllık Dış Ticaret Hacmi 200 Milyar Doları Aştı Türkiye'nin Mayıs Sonu İtibariyle Yıllık İthalatı 124.9 Milyar Dolarla Rekor Düzeye Ulaştı. Yıllık İhracat İse 75.8 Milyar Dolar Oldu.
Hazine Temmuz Ayına 76.3 Milyon Dolar Dış Borç Ödemesiyle Başlayacak Hazine Temmuz Ayına İlk Haftasında Yapacağı 76.3 Milyon Dolarlık Dış Borç Ödemesiyle Başlayacak.
Yılın İlk Yarısının Getiri Şampiyonu Altın Oldu Bu Yılın İlk Altı Ayında Altın Yüzde 36.58'le, Başlıca Tasarruf Araçları İçerisinde En Yüksek Getiriyi Sağladı. Altın Yatırımcısının Son Bir Yı..
Para Arzı Yüzde 16.9 Genişledi Para Arzı (m2) Yıl Başından Bu Yana Yüzde 16.9 Genişleyerek 179 Milyar Ytl Seviyesine Kadar Çıktı.
Sas, 91 Ytl'den Göltaş Çimento Hissesi Alacak Dünya'nın 5'inci Büyük Çimento Üreticisi İtalyan Firma İtalcementi Grubu'nun Şirketi Olan Sadecib Sas, 4 Kişiden Göltaş Göller Bölgesi Sanayi Ve ..
Aso'dan Uyarı: Benzin Zammı Diğer Zamları Tetikler Aso Başkanı Zafer Çağlayan, Yapılan Son Benzin Zamlarının Bir Çok Üründe De Fiyat Artışına Neden Olacağı Uyarısında Bulundu.
Sezer Kamu Denetçiliği Kurumu Yasasını Veto Etti(1) Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer,kamu Denetçiliği Kurumu Kanunu'nun Bazı Maddelerinin Anayasa'ya Aykırı Olduğunu Bildirerek Bir Daha Görü..
Ankara: Veterinerlerden Bakan Akdağ'a Açık Mektup Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Prof. Dr. Ayhan Filazi, Sağlık Bakanlığı'na bağlı okulların Milli Eğitim Bakanlığı'na devredi..
Gaziantep: Çocukların Kavgasına Aileler De Karıştı: 2 Ölü, 3 Yaralı Gaziantep'te, aralarında eskiye dayalı husumet bulunan iki ailenin çocuklarının kavgasına büyükler de karışınca 2 kişi haya..
Bağdat: Bağdat'ta Patlama: 33 Kişi Öldü Bağdat'ın doğu yakasındaki 'Sadr City' olarak bilinen bölgede bomba yüklü bir aracın patlaması sonucu 33 Iraklı öldü, 41 Iraklı yaralandı.
Yurdun kuzeydoğu kesimleri ve Edirne çevrelerinde hava yağışlı geçecek İSTANBUL - Yurdun kuzeydoğu kesimleriyle Edirne ve Kırklareli çevrelerinde görülecek sağanak ve gökgürültülü sağanak yağ..
Meclis tatile girdi TBMM, alınan karar gereği 1 Ekim 2006 tarihine kadar tatile girdi. TBMM Başkanvekili Nevzat Pakdil yönetiminde saat 14.00'te çalışmalarına başlayan Genel Kurulda, birleşim..
Bağdat'ta saldırılar:3 ölü, 10 yaralı Irak'ın başkenti Bağdat'ta, bu sabah bomba yüklü bir aracın infilak etmesi sonucu 3 kişi hayatını kaybetti, 10 kişi yaralandı. Irak polisi, Bağdat'ın doğ..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10