9 Şubat 2006 Perşembe Günü Haberleri

9 Şubat 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kemal Uzan gazete ilanıyla aranacak Interpol tarafından oğlu Hakan Uzan ile birlikte kırmızı bültenle aranan, el konulan İmarbank’ın eski sahibi Kemal Uzan’ın, bilirkişilere 3’er bin YTL rüşv..
Almanya’da ’Köpek bana tecavüz etti’ iddiası Almanya’da bir kadın, dövüş köpeğinin tecavüzüne uğradığını iddia etti. Köpek sahibi hakim karşısına çıkarılırken DNA analizi sonucu "Bandit" isim..
ABD’de kamu çalışanına kot yasağı ABD’nin California Eyaleti’nin San Bernardino bölgesinde kamu çalışanları, mesai saatlerinde logolu kot pantolon ve tişört giyemeyecek.
Kuş gribi Afrika’da Uzakdoğu ülkelerinin ardından Türkiye’de de ortaya çıkan ölümcül kuş gribi virüsü H5N1, ilk kez Afrika’da da görüldü. Dünya Hayvan Sağlığı Örgütü (OIE) tarafından yapılan ..
Amirin katil zanlısı çocukluk arkadaşı BAŞKENTTE polis şefini öldüren katil zanlısı yakalandı. Emniyet Amiri İbrahim Dündar’ı çocukluk arkadaşı Erhan Ö.’nün öldürdüğü öne sürülürken, cinayeti..
Danıştay’dan imam hatipliye durdurma Katsayı engeline takılmadan imam hatipliye çifte diploma sağlayan Açıköğretim Lisesi Yönetmeliği’nin yürütmesi Danıştay tarafından durduruldu. Bakanlığın ..
Bu yıl kesinlikle seçim olacak DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Türkiye’nin 1950’li yıllardan bu yana hep 4 sene ve altındaki sürelerde seçime gittiğini anımsatarak, "Bu sene seçim olacaktır" d..
Tigana benim için çok büyük fırsat Beşiktaş'ın Gaziantep'ten transfer ettiği Gökhan, Tigana ile büyük başarılara imza atacağını söyledi. Beşiktaş'ın Gaziantep'ten transfer ettiği genç golcü G..
Daum şüpheli Ağır gribe yakalanan Fenerbahçe teknik direktörünün orta kulak iltihabı da olduğu anlaşıldı. Samsun deplasmanına gitmesi zor gibi. Türkiye Kupası'nda Kayseri Erciyes'le berabere
Sisteme uyacak başkan aranıyor G.Saray'da duayenler borçları ödenebilir hale sokacak sistemi hazırladı Sistemi uygulayacak olan aday, kongrede ağır topların desteğini alacak. Galatasaray'da m..
Sonunda isyan çıktı G.Saray'da as futbolcular sabah idmanına çıkmadı. Gerets susmakla yetindi. Canaydın kaptanlara "Paralarınızı ödeyeceğiz" dedi ama kesin bir tarih veremedi. Reuters ise isy..
En iyisi bu proje Fulya Projesi'nin baş sorumlusu İlhan Durusoy, "Ben ömrümü bu işe verdim. Bu proje Beşiktaş için en karlı projedir" diye konuştu. Beşiktaş'ta Süleyman Seba Fulya Projesi'nin..
Fulyanlış işler! 1 Beşiktaş, Fulya Projesi'nin reklam panoları için ihaleye çıkmadan Batu Reklam 1 milyon 160 bin dolar karşılığı el sıkıştı 2 Batu Reklam, işi almasına aracılık eden
Basbakan'a gidiyor! Ulusoy, ülkeyi yönetenlerden randevu talebinde bulunacaklarını belirterek, "Herşeyi paylaşmak zorundayız. Çünkü ülkemizin meselesi" dedi. Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy, ..
Tekmeyi vuran ortaya çıksın Cezanın ağır olmasında Grichting'e atılan tekmeyi kimin attığının belli olmaması en büyük etken. Tek olan suçlu ortaya çıkarsa 70 milyon ceza çekmeyecek. FIFA Disi..
Kurtuluş reçetesi İsviçre maçı için FIFA'nın verdiği cezalar Türkiye'yi ayağa kaldırdı. SABAH diyor ki; "Bugün iç kavgaları bırakıp tek yürek, tek bilek olma ve bu karara elbirliğiyle karşı k..
Aklı hâlâ havada Hiç yere inmeden ve yakıt ikmali yapmadan uçakla dünya turu yapmayı başaran ABD'li pilot Steve Fossett, yine yola çıktı. Milyoner işadamı ve maceraperest, 35 metre kanat açık..
Yakında görünmez olacak Bilgisayar dünyasının önde gelen markası Apple, MP3 çalar "iPod" serisine bir yenisini ekledi. Kalemden ince ve eski boyutundan küçük yeni "iPod Nano" satışa sunuldu. ..
İngiliz gazete: Bir CIA uçağı daha geçiş yaptı Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı'nın (CIA) terör zanlılarını kaçırıp başka ülkelere götürdüğü gizli uçuşların yankıları sürüyor. İngiltere'd..
14 milyar dolar borç 'takan' kardeşini affetti Brunei Sultanı Bolkiah ile kardeşi Prens Jefri arasındaki "hortumlama" kavgası sonunda bitti. Maliye Bakanı atadığı kardeşinin, devletin petrol ..
Hamilelik haberi, taht yasasını askıya aldırdı! Japonya'da imparatorluk tahtına ancak erkek varislerin çıkabilmesine imkan tanıyan anayasanın değiştirilmesi için yaklaşık 3 yıldır çalışma yap..
ABD'de katil 'CSI' çıktı! ABD'de polis, Türkiye'de de çok izlenen 'CSI: Olay Yeri İnceleme' adlı polisiye dizinin suçlulara kanıt yok etmede ipucu vermesinden şikâyetçi. Adı 'CSI etkisi' Suçl..
Hamas: İsrail'le konuşmaya hazırız Filistin'de yapılan seçimleri kazanan radikal örgüt Hamas, İsrail'e mesaj gönderdi. Örgüt'ün polit büro şefi Halid Meşal, "öne sürdükleri koşulları yerine g..
Türkiye-AB valsi asıl şimdi başlıyor Müzakereler için ilk somut adım Türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) üyeliğine karşı çıkan ülkelerin başında gelen Avusturya'nın dönem başkanlığı sırasında atı..
İsveçli Bakan petrolü tarihe karıştıracak! Amerika Başkanı George W. Bush'un geçtiğimiz hafta yaptığı "Ulusa Sesleniş" konuşmasının ana fikri "Petrole bağımlılığımızdan kurtulalım. Alternatif..
"Yeni bir Haçlı Seferi gerekiyor" Karikatür kriziyle başlayan gerilimde uluslararası toplum tarafları anlayışlı ve sakin olmaya çağırırken, bir bakandan inanılmaz sözler... İtalya Reform Baka..
« 1 2 3 4 5 6 7