8 Şubat 2006 Çarşamba Günü Haberleri

8 Şubat 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Necati’nin isyanı Galatasaray’ın başarılı golcüsü yabancı oyunculara yapılan gizli ödemeye tepki göstererek, "Bu haksızlık. Biz de aynı işi yapmıyor muyuz" diye konuştu.
Maraton'dan kaçış Daha önceki yıllarda numaralı tribünün müdavimi olan çok sayıda taraftar eski yerine geri dönüyor. Ayrıca çıkış tünelinin çevresindeki gruptan rahatsız olanlar da bir anlamd..
Süren: Yönetim sahip çıkmalı Galatasaray eski Başkanı Faruk Süren, Başkan Özhan Canaydın’a seslenerek, Adnan Polat’ın başlattığı kampanyaya sahip çıkılmasını ve bu konuda sessiz kalınmamasını..
Biz bütünüz Basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, 2 aylık süreçte yaşananlara rağmen iyi bir ekip olarak yollarına devam ettiklerni söyledi.
ADR yatırımcısı Rusya ve Ukrayna’ya kaçıyor Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’a "Adil çözüm bulunmazsa, bu piyasa donacak" diye mektup yazan yabancı bankalardan Bank of New York’un Türkiye Temsilc..
İnternette yurt dışı kapasite düştü Türk Telekom’un yurtdışı internet bağlantılarını sağlayan fiber optik kablo sistemlerinde meydana gelen arıza, kapasiteyi düşürdü.
Kancalı İmam’a yedi yıl hapis İngiltere’de, Müslümanları teröre teşvik etmek ve adam öldürmeye azmettirmek gibi 15 ayrı suçtan yargılanan "Kancalı İmam" lakaplı radikal din adamı Ebu Hamza El..
Sahte kimlikle fuhuş İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Yabancılar Şube Müdürlüğü ekipleri Eminönü Türkeli Caddesi’ndeki bir eve yaptığı baskında, fuhuş yaptıkları belirlenen..
Öğretmenle platonik aşk Tuğba’yı ölüme götürdü Batman’da ilköğretim öğrencisi Tuğba Tirki (13), başka bir okula atanan din dersi öğretmeni Mustafa Oral’a (29) kendisini çok sevdiğini söyledi.
Salıncağın ipi boynuna dolandı Iğdır’ın Karakuyu Köyü’nde ilköğretim öğrencisi Oya Akpınar (14), ahıra kurulan salıncakta sallanırken, ipin boynuna dolanması sonucu boğularak öldü.
Hırsız, para bulamayınca börekleri yiyip gitti Aydın’ın Söke İlçesi’nde levyeyle kapısını kırıp girdikleri kafede para bulamayan hırsızlar, börekleri yiyip meşrubat içtiler.
Alacak tahsil etmeye gelen çifti vurdu Nevşehir’in Gülşehir İlçesi’nde çeyizlik satan Cuma Güler (66) ve eşi Narin Gül Güler (50), Yeni Yaylacık Köyü’nde, alacak tahsiline gittikleri Ayşe Yıl..
Arkadaş katiline 24 yıl hapis Adana’da 17 yaşındaki arkadaşı Mustafa Karmış’ı tabancayla öldürdüğü iddia edilen 20 yaşındaki Ramazan Yılmaz 24 yıl ağır hapis cezasına mahkum edildi.
Saakaşvili zorunlu iniş yaptı Gürcistan Cumhurbaşkanı Mihail Saakaşvili’nin özel helikopteri Romanya’ya giderken, yakıtı bitince Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi’nde bulunan Saltukova Havaalanı’na..
Araçta bıçakla öldürüldü Ankara’da 41 yaşındaki İdris Erdoğdu, otomobilin içinde bıçaklanarak öldürüldü.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9