8 Şubat 2006 Çarşamba Günü Haberleri

8 Şubat 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Tomas ve İliç'e ödeme bizi üzdü' Necati: 'Tomas ve İliç'e devre arasında ödeme yapılmış diye duyduk. Kendileri söylemişler. Niye aldılar diyemeyiz, ama ayırım yapılmasına üzüldük.'
Haa herkese! Soydan: 'Geçen yıllarda bu tablonun tersi vardı.' Bilgiç: 'G.Saray'a da yarayan hatalar oldu.' Demirkol: 'Bir tek Trabzon maçında net hata var.'
Kim bu çocuk? Fransız teknik adam 21'lik forvet için çok iddialı: 'Süper bir yetenek. 3 ay benimle antrenmanlara çıksın, Gökhan'ı Türkiye'de tutamazlar.'
Mondragon mu yedi, Toth mu attı? Zeki Çol (Spor) - Bu insafsızlık. Hadi cahillik demek ayıp olur ama galiba biraz da bilgisizlik. Neredeyse tüm medya, Toth'un attığı o muhteşem golden sonr..
Neredeydiniz? Gökmen Özdemir (Spor) - 5 Mart'laki başkanlık seçimleri yaklaşırken G.Saray'da sular ısınıyor. Kapalı kapılar ardında yapılan toplantılarda 'Ari G.Saraylılar' başkanlarını arı..
'Ey Allah'ın kulları kardeş olunuz' Süleyman Ateş - 1963 yılından beri Kıbrıs'ta Türklere saldıranlar, katliama girişenler kimler? Adayı Yunan'a bağlamak için Londra ve Zürih antlaşmalarıyl..
Ekonomik istikrarın önemi Seyfettin Gürsel - Düşen enflasyonun ve ekonomik büyümenin meyveleri halkın çoğunluğunun maddi yaşamında bugüne dek yeterince hissedilmedi
Başbakan'ın maaşına hemen zam yapılmalı! Mustafa Mutlu - Ne yalan söyleyeyim; Başbakan'ın mal varlığını okuyunca üzüldüm. Çok daha fazlasını bekliyordum. Hani; evler, apartmanlar, memleketi..
Hortlak Tahsin vak'ası.. Selahattin Duman - Evde mahsur kalışımızı Hortlak Tahsin'in hallerine benzettik.. Yaklaşık yüz sene önce yaşanmış bu İstanbul hikâyesini ol sebepten anlattık size....
Vatandaşınızı aydınlatın kardeşim! Ahmet Vardar - Tokat'ın yöneticileri, bu yazıyı iyi okuyun. İlinizde dedikodular, şayialar alıp başını yürümüş. Ancak sizin hiçbir şeyden haberiniz yok. Y..
Nihayet Okay Gönensin - Başbakan Tayyip Erdoğan'ın malvarlığı ile ilgili açıklama nihayet yapıldı. Açıklamanın onca tartışma ve çekişmenin ardından neden bu kadar gecikmeyle yapıldığı sorus..
Tezgâhı kuranlar şimdi ellerini ovuşturuyordur Haşmet Babaoğlu - Başlangıçta birkaç karikatür vardı. İslam Peygamberi'ni terörist olarak gösteren karikatürler... Jyllands-Posten Gazetesi ed..
Anası satılan eğitim Mine G. Kırıkkanat - Dünkü VATAN'ın 'Küçük Ağca' diye attığı harikulade manşeti görünce yerimden fırlayıp, ben de: 'Yaşasın! Türk mafyası çaptan düşmüş...' diye naralan..
Dünyanın en güçlü kadınları geliyor Elif Ergu - Dünya Girişimci İş Kadınları Derneği'nin (FCEM) Onursal Dünya Başkanı, Tunuslu bir işkadını, Leyla Khaiat. Eski Tunus Başbakanı Mabout Eid Al..
Borsalarda sert düşüş olasılığı... ve (olmayan) belirtileri Salih Neftçi - Yazının başlığı Avrupa dışındaki dünya borsalarından söz ediyor. Elbette dünya piyasalarındaki sert bir gerileme e..
Vah...Vah... Vah!.. Necati Doğru - İstanbul'a belediye başkanı olmadan önce neyi vardı, şimdi neyi var? AKP'yi kurmadan önce nelere sahipti? Şimdi nelere sahip? Başbakan olmadan önce, Başba..
KYP Zülfü Livaneli - Nedir bu KYP diyeceksiniz? Bir sivil toplum kuruluşu mu, bir devlet kurumu mu, yeni bir parti mi? Hayır; hiçbiri değil
Ya Polat olursun ya Ağca! Ruhat Mengi - Önce gazetelerinizi dikkatle inceleyin, sonra geriye çekilerek gördüğünüz haberlerin sentezini yapmaya çalışın. Örneğin dün... Gazetelerin birinci sa..
Açın gözünüzü! Güngör Mengi - Zanlı yakalandı ve Türkiye'yi lekeleyen olayın uğursuz tezgâhı da açığa çıktı. Cinayet sanığı, bölünmüş bir ailenin sevgi ve ilgi yoksulu 16 yaşındaki çocuğu....
'Lanet olsun' dedik sattık! Başbakan Erdoğan, uzun süredir gündemi meşgul eden 'mal varlığı' tartışmasına dün nokta koydu ve Başbakanlık Basın Merkezi'nin internet sitesinde 'açıkladı.' Erdo..
Kazancın helal değilse haram zıkkım olsun CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, partisinin Meclis grup toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin yolsuzlukların hesabının verildiği, siyaseti tem..
Tüpraş, Koç ve Aygaz yatırımcısı için kritik gün Borsa yönetimi Perşembe gününden bu yana kapalı olan üç hisse için bugün toplanıyor. Hisseler yarın saat 11.43'e kadar açılmazsa, borsada kre..
Telsimin sürpriz talibi kaynağı Rusya'da buldu Telsim'in yüzde 10'unu alma opsiyonu olduğunu açıklayan Yunanlı Intracom, Sistema'ya hisse sattı. Rus Sistema da Telsim ihalesine katılmıştı
TT'den kopuş hızlandı haberleşmede zaaf olabilir Yüzde 55'i Oger'e devredilen Türk Telekom'da nakle tabi personelin yüzde 60'ı şimdiden nakil talebinde bulundu
Google, Türkiye'de parlak beyin avına çıktı Google, Türkiye'deki parlak beyinleri bulabilmek için 'arama tuşı/na bastı. Dünyanın bir numaralı arama motoru, Avrupa merkezine yetenekli gençler..
Dijital yayın, TV alıcısı satışlarını patlatacak TRT'den sonra özel kanalların da dijital yayın hazırlığı, piyasayı ateşledi. Vestel, Beko, Botech, Profilo ve Neta satış için gün sayıyor
Yumurtaya talep arttı fiyatlar ikiye katlandı Kuş gribiyle sıkıntılı günler geçiren yumurta üreticileri toparlanıyor. Şirketler, kapasitelerinin yüzde 60'ını kullanmaya başladı. Fiyatlar da ..
Unakıtanlar'ın 285 YTL prim borcu varmış! Çalışma Bakanı Başesgioğlu, Maliye Bakanı'nın çocuklarına ait üç şirketin bugüne kadar denetlenmediğini açıkladı
'Başarı' denilen 2005 faiz dışı fazla hedefi tutmadı Hükümetin 'Maliye tanımlı FDF'deki başarısı, 'program tanımlı FDF'de tutmadı. Hedefin l milyar YTL altında kalan FDF IMF ile görüşmelerde..
Şoför virajı alamadı bayi gezisi facia oldu Ford Otosan, başarılı bayilerini Roma seyahatiyle ödüllendirdi. Ancak bayilerin gala gecesinden sonra otellerine gitmek için bindikleri otobüs, vi..
Küçük Ağca nasıl katil oldu? İnternet cafede tanıştığı radikal dinciler, 16 yaşındaki liseliyi kin ve nefretle doldurup, rahip Santaro'yu öldürmeye gönderdiler
'Türkiye'yi şikayete gelmedim' Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir ABD gezisini VATAN'a değerlendirdi...
Duruşmada arbede Beş yazarın Ermeni konferansının ertelenmesi konusunda yazdıklarından yargılandığı davada avukatlar birbirine girdi
İran: Nükleer krizde Türkiye arabulucu İran'ın Ankara Büyükelçisi Finiz Devletabadi, nükleer gerginlikte Türkiye'nin arabuluculuk yaptığını açıkladı
Ordudan atıldı! Türk Silahlı Kuvvetler tarihinde ilk kez bir kuvvet komutanı hüküm giymiş oldu. Oramiral İlhami Erdil, haksız mal edinmek ve nüfuzunu kötüye kullanmak suçlarından 2 yıl 6 ay ..
İşte partiyi karıştıran AKPli AKP Beyoğlu İlçe Başkan Yardımcısı Resul Yardım'ın piyasayı 2 milyon YTL dolandırdığı iddia ediliyor. AKP Yardım'ın ihracı için düğmeye basarken, polis de harek..
Laiklikten kopulursa Ordu ne NATO ne de Kopenhag Kriteri dinler 'Ne zaman ki; devletin yönetimi Cumhuriyetin temel niteliklerini tatbikten uzaklaşır, dini kurallara dayalı bir sisteme doğru ..
Otorite boşluğu yok, dimdik ayaktayız TAYAD'lılara linç girişimi, Trabzonspor'lu milli futbolculara yönelik saldırılar ve son olarak İtalyan papazın öldürülmesi....
'Kalp spazmı geçirdi' haberi ortalığı karıştırdı Associated Press (AP) haber ajansının dün öğlen saatlerinde adını vermediği bir Türk yetkiliye dayanarak yaptığı öcalan haberi heyecan yaratt..
Slow dünyası En güzel Türkçe slow müziğin yeni sesi olmak için yayın hayatına başlayan Slow Türk, müzikseverlerin tercihleri arasına girdi.
Kanser hastası için umut evi Maddi durumu yetersiz olan kanser hastaları ve yakınlarının, tanı-tedavi süresince konaklama ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hacettepe Umut Evi hizmete ..
CHP lideri: Rasmussen özür dilesin CHP lideri Deniz Baykal, dünkü grup toplantısında, Danimarka'da yayımlanan Hz. Muhammed karikatürlerinin neden olduğu krize değindi. "11 Eylül'den sonra 'İs..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9