7 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

7 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Futbol futbol" bakacaklar 2006 Dünya Kupası için özel olarak üretilen futbol topu ve Alman bayrağı tasarımlı kontak lensler fanatik taraftarın gönlünü ele geçirecek. Almanya'da yapılacak 200..
Geleceğin 'Arif Mardin'leri İki Türk öğrenci, Grammy ödüllü prodüktör Arif Mardin'in mezun olduğu ABD'deki ünlü müzik okulu "Berklee College of Music"e kabul edildi. Dünyanın en önemli müzik ..
'Kurtlar Vadisi' ilk üç günde rekor kırdı Merakla beklenen "Kurtlar Vadisi Irak"ı ilk üç günde toplam bir milyon 100 bin kişi izledi. Bu rekor daha önce 716 binlik izleyici sayısıyla "G.O.R.A..
Aldatan kadına tazminat Tüp bebek tedavisiyle hamile kaldığını söyleyen eşinin tedaviye hiç gitmediğini başka sevgilisi olduğunu öğrenen koca, boşanma ve tazminat davasını kazandı. İzmir'de y..
En 'Göz'de polemik "Yumuşak dokunuş" yöntemi kimi doktorlara göre gözlüğe çare olurken kimilerine göre yalnızca boş bir umuttan ibaret. İleri yaşlarda ortaya çıkan görme bozuklarını gidermek ..
Otomotivde yeni trend: Küçük düşün ve hızlı ol Otomobil dünyasında büyük olmanın yolu küçük ve hızlı hareket etmekten geçiyor. Yeni trendi en iyi Japon şirketler uyguluyor. Bugüne kadar dünya..
TL son 26 yılın en değerli seviyesini gördü İhracatçıyı zora sokan Türk parasındaki değerlenme süreci bu yıl ocak ayında da devam etti. Enflasyon oranlarındaki yükselişin de etkisiyle ocakta ..
CHP'den Unakıtan'a ikinci kez gensoru CHP, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın peşini bırakmıyor. Daha önce reddedilen gensorudan sonra ikinci gensoru verdi. CHP, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın ..
Fiyat rekabeti ikinci eli öldürdü Peugeot Türkiye Genel Müdürü Yann Carnoy, firmalar arasındaki fiyat rekabetinin tüketici için güzel ve avantajlı olmasına rağmen, ikinci el otomobil piyasası..
Dünyada 4x4 modası en hızlı Türkiye'de büyüyor Dünyada 4x4 SUV araçlara olan ilgi giderek artıyor. Bu modayı yakından takip eden ülkelerin başında ise Türkiye geliyor. Nissan Türkiye Genel Mü..
'İçeride rekabete girmeyiz bizim işimiz yabancılarla' THY Genel Müdürü Temel Kotil, iç hatlarda rekabete 'kör' olduklarını belirterek, "Bizim en düşük fiyatımız 69 YTL. Bilet fiyatları düşmey..
"Star'ı güzelleştirip satacağız" Star gazetesi ihalesinin, değerinin çok altında kalan satış fiyatı nedeniyle iptal edilebileceğini söyleyen TMSF Başkanı Ertürk, "Gazeteyi düzeltip satacağız"..
Bankamızı satmayız, ortak alırız Oyakbank Genel Müdürü Eminsoy, "Bankamızın tamamı satılık değil. Çoğunluk hisseyi asla vermeyiz, en fazla yüzde 50-50 ortaklık olur. Ama bu kriteri kabul edec..
Özel Tüpraş'tan indirimli merhaba 1- Benzin fiyatlarında indirime gidildi. Rafineri çıkışında % 3.8 olan indirim pompaya yüzde 1.1 olarak yansıyacak 2- 400 milyon dolarlık yatırım devam ettir..
Bodrum'da sel tehlikesine son Bodrum'da dere yatakları üzerine kurulan yerleşim alanları nedeniyle, hemen her kış yaşanan sel sorunu, belediyenin başlattığı 'yağmur suyu hattı' çalışmalarıyla..
Pakistanlı doktorlar ilaç boykotu yapıyor Hz. Muhammed karikatürlerinin önce Danimarka, ardından da birçok ülke gazetelerinde yayımlanmasından sonra Müslüman ülkelerde başlayan boykot fırtına..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9