7 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

7 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şemdinli olaylarındaki astsubaylar gibi Susurlukçular da ödüllüydü Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde yaşanan patlama olayına adı karışan astsubaylar Ali Kaya ve Özcan İldeniz'in geçmiş yıllarda ..
Gazi eski rektörü: Yamaç’ın yerinde olsam görevi bırakırım Gazi Üniversitesi (GÜ) Rektörü Prof. Dr. Kadri Yamaç'ın eski rektör Prof. Dr. Rıza Ayhan'ın açtığı davaya "Yüksek oy alıp atanmasam ..
Danıştay Sezer’i haklı buldu, RTÜK üyesi Gürbüz’ün istifası gündemde Danıştay, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) üyelerinden Özer Gürbüz'ün yaşını gere..
Sokağa su dökene artık af yok Kabahatler Kanunu, belediyelerin elini güçlendirdi. Önceden çevreyi kirleten ve insanları rahatsız edenlere ceza vermeye çekinen belediyeler, şimdi anında yaptır..
Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nden Zaman’a 5 dalda ödül Zaman Gazetesi, Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘Basın-Yayın ve Gazetecilik Başarı Ödülleri Y..
Japonlar Türk öğretmenlere robot yapmayı öğretiyor Japonlar robotların tasarımı ve üretimi konusundaki en son yenilikleri Türk öğretmenlere video konferans yoluyla anlatıyor.
Dicle Üniversitesi borcunu ödemezse karanlığa gömülecek Dicle Üniversitesi (DÜ), TEDAŞ’a olan 12 milyon YTL’lik borcunu bugün ödemezse elektriği kesilecek. SET Elektrik firması yetkilileri ol..
Yahoo ve Amerikan Online e-postaları ücretlendiriyor Dünyanın önde gelen e-posta servisi sağlayıcılarından America Online (AOL) ve Yahoo, istenmeyen e-postalarla (spam) mücadele için e-postal..
Kızıldeniz’de batan geminin ofisine baskın Kızıldeniz’de perşembe günü batan, yüzlerce yolcusu ölen feribotun sahibi Mısırlı şirketin ofisleri, kurbanların yakınlarınca işgal edildi.
‘Cinayeti dinle ilişkilendirmek yanlış saldırıyı tasvip etmek mümkün değil’ Trabzon’da Sancta Maria Katolik Kilisesi’nin rahibi Andrea Santaro’nun öldürülmesinin yankıları sürüyor.
Zengin doğal kaynaklar üzerindeki fakir bekçi Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Mustafa Kemal Yalınkılıç, Türkiye’de 5 bine yakın doğal alandan sadece 17’sinin koruma planının 44 yıld..
Bir süre müzemizi ziyarete gelmeyin İngiltere’de bir müzeyi ziyaret ederken ayağı takılarak yaklaşık 300 yıllık bir Çin vazosunu kıran adama müzeden gelen mektupta, "Bu yakınlarda müzeyi ziya..
Kalkın ayağa Daum Samsun maçı öncesi futbolcularını motive etmek için ilginç cümleler kullanarak, "Zorlu döneme giriyoruz, toparlanın" dedi.
Albayrak’tan 2 yıldız sözü Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, "Sol kanat ve forvete birer oyuncu almayı düşünüyoruz. 10 Şubat’a kadar bu doğrultuda bir adım atmayı planlıyoruz" dedi.
Seyirci olma taraftar ol Fenerbahçe İkinci Başkanı Nihat Özdemir, Rize maçında takımı protesto eden taraftarların saha sağduyulu davranmasını istedi.
Bıçakcı vicdan azabı çeksin FIFA Disiplin Komisyonu’na ifade veren Serkan Balcı, "Olaylarla alakam yok. Ceza alırsam, bu Levent Bıçakcı’nın yüzünden olur" dedi.
Rehavet kurbanları Maçlara, "Nasıl olsa kazanırız" havasıyla çıkmaları zirvedeki devlere pahalıya patladı. Ayrıca, kilit isimlerin Afrika Kupası’nda olmaları, hocaların yanlış tercihleri, for..
Gürcistan 5.1’le sallandı Gürcistan’da dün saat 06.08’de kaydedilen 5.1 büyüklüğündeki deprem, Artvin’de de hissedildi.
Anti-Semitizm’in yerini, Anti-İslam almaya başladı Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Hz. Muhammed’in karikatürlerinin yayınlanmasını "sorumsuzca bir saygısızlık" diye niteleyerek, "Anti-İslam, n..
Telekulakta derin devlet iddiası Yunanistan'ı günlerdir sarsan telekulak skandalının arkasında ABD’den başka derin devletin de bulunduğu iddiaları yoğunlaştı. Yunan medyası, ordu ile milli is..
Kadınlar için özel banka kredisi geliyor Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, kadınlara yönelik başlatacakları projeleri Hürriyet’e açıkladı. Çubukçu, kadınların girişimciliğini desteklemek için ’kad..
Jandarma ile chat yapıp PKK’dan kaçtı Terör örgütü PKK tarafından 1993’te Iğdır’da 13 yaşındayken kaçırılan 26 yaşındaki G.B., internette chat yaptığı Iğdır Jandarma İstihbarat timlerinden et..
TRT Yönetim Kurulu üyeliğine durdurma Danıştay 5. Dairesi, TRT Yönetim Kurulu’nda boş bulunan üyeliğe Prof. Dr. Yusuf Karakoç’un Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından aday olarak seçi..
AKP’yi karıştıran dolandırıcılık AKP, müthiş bir dolandırıcılık iddiasıyla çalkalanıyor. Eski AKP Beyoğlu İlçe Başkan Yardımcısı Resul Yardım’ın, aralarında örgüt yöneticilerinin de bulunduğu..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9