7 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

7 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Yönetim bayrağı devralsın' Adnan Polat: 'Başlattığımız projenin G.Saray'ın tüm borçlarını karşılamayacağını biliyoruz. Amacımız kısa vadedeki sıkıntıları çözmeye yardımcı olmak. Bundan sonr..
O kurşun bizi ilgilendirmez 'Fatih ve Gökdeniz'e yapılan silahlı saldırı kulübümüzü bağlamaz, O olay kişisel bir meseledir, bize maletmeyin. Fatih olay gecesi saat 01.10'da beni aradı, Kulüb..
Post artık pahalı Hakan Yaşar (Spor) - Avrupa ekolünden 3 farklı ismin çalıştırdığı F.Bahçe, G.Saray, Beşiktaş benzer sistemle küçükler karşısında zorlanıyor. Düşme hattında ise 10 takım çı..
Temiz Türkiye için yeni bir fırsat Bülent Akarcalı - Başbakan'ın mal beyanı gündeme iyice yerleşti. Ancak kendisine fazla haksızlık yapmamak gerekir. Son kırk yılda kaç başbakan şeffaflığa ..
Barış peygamberini terörist gibi gösteren küstahlar! Süleyman Ateş - Din özgürlüğünden, laiklikten yana görünürler ama 1.5 milyar Müslüman'ın en kutsal değerine, Rahmet ve Barış Peygamberi'..
Kabzadaki parmak izleri! Mustafa Mutlu - Trabzon'daki Santa Mana Katolik Kilisesi'nin İtalyan papazı Andrea Santaro. sırtından vurularak öldürüldü
Roma'da trafik kazası: 12 Türk öldü Roma'da Türk turistleri taşıyan bir otobüsün şarampole sonucu, ilk belirlemelere göre 12 kişi hayatını kaybetti. Kazanın, araç şoförünün Trionfale Caddesi'..
On Numara kazananlar 1 31 2 33 12 35 13 41 14 43 20 44 63 51 77 52 72 54 74 58 76 60. Bir kişiye 123 bin YTL 'On Numara Oyunu'nda 10 bilen 1 kişi, 123 bin 490 YTL 50 YKr kazandı. 9 bilen 42 k..
Yankesiciler yakalandı Onlarca kişinin çantasından cep telefonu ve cüzdan çaldıkları belirlenen biri kadın 11 kişi gözaltına alındı. Fortmen şebekesi adı verilen çetenin dörder kişilik timler..
Sağırlar diyalogu Cengiz Aktar - Dünya bu karikatürlerin yükünü pek kaldıracağa benzemiyor. Danimarka hükümeti tarafından resmî özür dilenemeyeceğini bile bile ve dört ay bekledikten sonra ..
Bir euro'ya uçak bileti Selahattin Duman - Türk Hava Yolları'nın Sevgililer Günü için düzenlediği 'indirimli bilet' promosyonu kafamı karıştırdı.. Kimler yararlanacak? Sevgililer, sevgili o..
Seçim salvoları Suat Kılıç - Sabah Gazetesi'nde TNS PİAR'a dayandırılarak yayınlanan anket muhalefeti harekete geçirdi. Bir meydan okumadır gidiyor. 'Biz hazırız' diyen de var, 'hodri meyda..
İkinci kar avlayamadı Ahmet Vardar - Fen ilerledi, aletler gelişti... Hiçbir şey artık eskisi gibi değil... Meteoroloji uydulardan tespit ettiği hava durumunu iki gün, hatta üç gün, önceden..
Vidalar gevşeyince Okay Gönensin - Trabzon'da rahibin öldürülmesi bir meczubun kendi kendine işlediği bir cinayet de olabilir. Öyle olduğunu dilemek zorundayız. Eğer öyle değil de, ucu kari..
2006'da özürlüler de emlak vergisi ödemeyecek Sezgin Özcan - Evi, işyeri, arsa ve arazisi olanlar, 2006 yılı emlak vergisinin ilk taksidini Mart, Nisan, Mayıs 2006 aylarında, ikinci taksidi..
Cambaza bakmak Mine G. Kırıkkanat - Önce çocukları aldatırız. 'A kuşa bak, kuşa!' deriz, yavrucak masum gözlerle havada kuş ararken, bir kaşık mamayı ağzına sokuveririz.
Kredi Kartları Yasası temelde yanlış! Ali Ağaoğlu - Kredi kartlarıyla ilgili bir yasa çıkarılması ikinci kez gündemde...
2005'te dış ticaret Asaf Savaş Akat - Yayınlanan 2005 göstergelerini değerlendirmeyi sürdürüyoruz. Geçen yazıda bütçe disiplini açısından 2005'te tarihi bir başarıya imza atıldığını saptadı..
Anglo saksonlara Fransızca yasak edilsin Tuğçe Baran - Hadise hakikaten ciddiymiş. Dün kaçıranlara neredeyim, ne yapıyorum hemen hatırlatayım: CERAN LINGUA denilen acayip bir dil okulundayı..
Can boğazdan gelir mi, gider mi? Zülfü Livaneli - İster istemez hepimiz politika hakkında yazıyoruz ama hayat sadece bundan ibaret değil ki!
'Ne yapıyor bunlar?'' Ruhat Mengi - Soru bana değil, Fransa'da yaşayan sadık bir okurumuza ait...
İhanet suçu Güngör Mengi - Büyükelçi Carlo Marsili Trabzon'da öldürülen İtalyan papazın katilinin 'akli dengesi bozuk biri' olabileceğini söyledi.
Yüce Divan'da çarpıcı savunma 'Mal varlığının artışını bırakın, açıklamaya bile cesaret edemeyen bîr siyasi yönetimin bir kuruş haksız kazancını tespit edemedikleri Hüsamettin Özkan'ın Yüce ..
CHP'den gensoru önergesi: Maliye Bakanlığı yapamaz, yapmamalı CHP, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan hakkında hazırladığı gensoru önergesini dün Meclis Başkanlığı'na verdi. CHP Grup Başkanvekili ..
'Star'ı ucuza almadım' Kıbrıslı işadamı Ali Safa Özmen'in 5 milyon 150 milyon dolara kazandığı Star Gazetesi ihalesinde iptal kararı gözüktü...
Peynirciler karikatürden 10 milyon dolar kazandı Tüm dünyada büyüyen karikatür krizi, Türk peynir şirketlerinin işine yaradı. Süt ürünlerinde 800 milyon dolarlık ihracatı olan Danimarka, pay..
Peugeot da çark etti, 'önemli olan çok saüş değil, kâr' dedi Peugeot Genel Müdürü Carnoy, 2006'da kampanyalar konusunda dikkatli olunması gerektiğini belirterek, 'İthalatçı için önemli olan ..
İstifa eden memura maaş ödemeye devam etmişler! Kamuya yönelik mali denetimlerde, birçok usulsüz işlem nedeniyle 10.9 milyon YTL zarar edildiği ortaya çıktı
Ege hattı Avrupa'nın enerjide umudu oldu Türk-Yunan doğalgaz hattının Batı Avrupa'nın yeni umudu olduğunu yazan Financial Times gazetesi, Gazprom'un da projeden pay istediğini belirtti
Akkuyu, nükleer santral için tek merkez oluyor Hükümet nükleer enerji stratejisini açıklamaya hazırlanırken, santrallerin Akkuyu'da toplanması fikri ağırlık kazandı. Plana göre 5 bin megawat..
Koç Tpraş'ta yatırıma devam kararı aldı Tüpraş'ın devrindeki belirsiz süreç devam ederken yeni yönetimden '400 milyon dolarlık yatırıma devam' kararı çıktı. Yeni rafineri yatırımı planlandığ..
'Yabancıya Oyakbank'ın en fazla yüzde 50'sini satacağız' Yabancılarla ortaklık görüşmesi yapan Oyakbank, çoğunluk hisse satmayacağını açıkladı. Genel Müdür Hakan Eminsoy, 'En fazla yüzde 50-..
Küçük Ağca Trabzon'da kilisede vurularak öldürülen Katolik rahip Andrea Santaro'nun katil zanlısının eşkali belirlendi. 3 kişi gözaltında
Karikatür tepkisi çığrından çıktı Hz. Muhammed'in Danimarka gazetesi Jyllands Posten'de yayınlanan karikatürlerine İslam dünyasında gösterilen tepki, protestoyu aşarak şiddet boyutuna ulaştı..
Sibirya'dan beter olduk! Soğuk ve karlı hava yurdu bir türlü terk etmiyor. Bir haftalık aranın ardından İstanbul yine kara teslim oldu. Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ, Sibirya'yı aratmıyor. ..
Çelik'e saldıran tutuklandı AKP Grup Başkanvekili Faruk Çelik'i önceki gün tabancayla yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan zanlı, tutuklandı
Başbakan belki bugün açıklar AKP Grup Başkanvekili îrfan Gündüz, Başbakan Erdoğan'ın malvarlığını açıklayıp açıklamayacağı sorularına, 'Yarın (bugün) belki Başbakan da açıklar. Sürpriz yapab..
Danıştay: Gürbüz RTÜK üyesi olmaz TBMM'nin TRT'ye genel müdür atanamamasına neden olan RTÜK'ün yapısıyla ilgili krizi çözmek için beklediği Danıştay kararı nihayet çıktı
Evren'e sorun bakalım darbe yapacak mı? Başbakan Demirel, müdahaleye 14 saat kala Genelkurmay Başkanı Evren'i kabul edecek olan Çağlayangil'e telefon açıp işte bu ricada bulundu...
Müneccim miyim? Ben müneccim miyim?.. Emin değilim!.. Hayat... Bayat
Tekke'den sitem Ankaragücü maçında attığı gollerle bordo - mavili ekibin yüzünü güldüren kaptan Fatih Tekke, son günlerde yaşadığı tatsız olayları değerlendirirken, "Kendimi sahada, Trabzon'd..
Çolak, biyodizel işinde Eski bakanlardan Ekrem Pakdemirli'den sonra, eski futbolcu Tanju Çolak da hızla gelişmekte olan biyodizel sektörüne girdi.
AKP'li vekilden boykot çağrısı Başbakan Tayyip Erdoğan'ın olayın tırmandırılmamasına yönelik açıklamalarına karşın, Danimarka'ya karşı ilk boykot çağrısı AKP'den geldi. Tokat Milletvekili Res..
Karikatür krizi Türk turizmini de vurdu Karikatür krizi, turizmi de etkiledi. Avrupa'dan Türkiye'ye yönelik rezervasyonlarda düşüşler yaşanmaya başlandığını belirten turizmciler, ilerleyen gü..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9