7 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

7 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Borsa, 2. seansa 45 bin 034 puandan başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi 2. seansa, önceki kapanışa göre 5,34 puan artarak 45.034,37 puandan başladı. Hisse senetleri, bu seviyede ortalama yüzde 0,..
Ulusoy:'Karamsar olmamak gerek' Türkiye-İsviçre maçı sonrasında çıkan olaylarla ilgili FIFA'nın sürdürdüğü soruşturma tamamlandı. Disiplin Komitesi soruşturmayla ilgili kararını akşam saatle..
Çanakkale buz kesti Çanakkale Boğazı'nda iki gündür ulaşım sağlanamıyor
Diyanetten hutbe: İslam terörle bağdaşmaz Diyanet İşleri Başkanlığı, 17 Şubat cuma günü camilerde okutulmak üzere 'İslam terörle bağdaşmaz' başlıklı hutbe hazırladı. Hutbede, Hz. Muhammed'i..
DSP'den karikatür tepkisi Demokratik Sol Parti (DSP) Uşak İl Sekreteri Tufan Güven, Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde gazetelerde yayınlanan Hz. Muhammed karikatürleri ile medeniyetler barışını..
İtalya'daki gala gecesi faciasında yaralı kurtuldular Ford şirketi tarafından bayileri biraraya getirmek için İtalya'da düzenlenen toplantıya katılan 300 kişilik grubun katıldığı gala gecesi..
Bakü'deki karikatür protestosuna polis izin vermedi Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de, Avrupa gazetelerinde yayımlanan Hz. Muhammed karikatürlerini protesto etmek isteyen bir grup Müslüman'ın y..
1 hastaya 1 günde 14 aynı tahlil yapılmış 19 çuval yeşil kart reçetesi incelemeye alındı, 17 görevli açığa alındı
Hazine 1.6 milyar YTL borçlandı Hazine'nin bugün düzenlediği 10 ay (308 gün) vadeli bono ihalesinde, yıllık bileşik faiz yüzde 14,44 oldu. Hazine, toplam net 1 milyar 629.3 milyon YTL borçlan..
"Çatışma kültürüne hizmet ediyorlar" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İslam dünyasını rahatsız eden karikatürleri değerlendirirken, ''Hakkaniyetten ve insani incelikte..
Sağırlar diyaloğu Cengiz Aktar - Dünya bu karikatürlerin yükünü pek kaldıracağa benzemiyor. Danimarka hükümeti tarafından resmî özür dilenemeyeceğini bile bile ve dört ay bekledikten sonra ..
'Ne yapıyor bunlar?' Ruhat Mengi - Soru bana değil, Fransa'da yaşayan sadık bir okurumuza ait...
Karikatür krizi UNESCO'da Merkezi Paris'te bulunan Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü'nün (UNESCO) gündeminde de karikatür krizi var
ABD'de bulunmamız olağan bir durum Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir Washington'da konuştu:Kaynakların Türkiye'nin doğusuna aktarılmasına çalışıyoruz
Memo'nun 3'lüğü hayat verdi NBA'de son 6 maçında 4 yenilgi alan Utah Jazz, uzatmaya giden maçta, Mehmet Okur'un son saniyedeki 3 sayılık basketiyle Chicago Bulls'u 109-107 yenerek moral buldu..
Petrol-İş Tüpraş iade edilmezse eylem yapacak Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın, Tüpraş'ın iade işlemlerinin başlatılması gerektiğini belirterek, "Aksi durumda eylemlerimizi,..
Unakıtanlar'ın 285.93 YTL prim borcu var Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın pastorize işine giren çocuklarına ait şirketlerin, haklarında ihb..
İran'dan Gürcistan'a doğalgaz sevkiyatı durdu İran'dan, Gürcistan'a gerçekleştirilen doğalgaz sevkıyatının durduğu bildirildi. Gürcistan Enerji Bakanlığı, Rusya'dan gelen doğalgaz sevkıyatını..
Güler: Doğalgaz sıkıntısını atlatmış bulunuyoruz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, yoğun geçen kış şartlarında daha önce alınan önlemler sayesinde herhangi bir doğalgaz sıkıntısın..
Borsa, 1. seansı 45 bin 029 puandan kapadı İMKB Bileşik Endeksi 1. seansta, dünkü 2. seans kapanışına göre, 173,42 puan artarak 45.029,03 puandan kapandı. Hisse senetlerinin ortalama değer ar..
Telsim, borçlu abonelerle anlaşacak Telsim, hatları fatura borcu nedeniyle kapanmış ve yasal takip sürecine aktarılmış abonelere borçlarını ödemede kolaylık sağlamak amacıyla taksitlendirme k..
Beşiktaş, Gökhan Güleç'i alacak Beşiktaş, Gaziantepsporlu futbolcu Gökhan Güleç'i renklerine bağlıyor. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den, İstanbul Menkul Kıymetler Borsas..
Türkiye-İsviçre maçında karara doğru Türkiye-İsviçre maçı sonrasında çıkan olaylarla ilgili FIFA'nın sürdürdüğü soruşturma kapsamında, bugün yapılan toplantıya Futbol Federasyonu Başkanı Halu..
Erdoğan mal varlığını açıkladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bir süredir Türkiye'nin gündemini meşgul eden ve tartışmalara neden olan mal varlığını Başbakanlık internet sitesinden duyurdu. Er..
Emniyet amiri öldürüldü Ankara'da emniyet amiri İbrahim Dündar uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Çubuk İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Dündar'ın cesedi dün gece O..
Eurovisiona gidecek eser belirlendi Türkiye'yi Sibel Tüzün'ün temsil edeceği 2006 Eurovision Şarkı Yarışması'na katılacak eser belirlendi. TRT'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Yunanistan'ı..
Borsa, 1. seansın ilk yarısında yükseldi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, 1. seansın ilk yarısında yükseldi. Endeks, seansın 1 saat 15 dakikalık bölümünü, dünkü 2...
Benzine 2-3 Ykr indirim 95 oktan 98 oktan kurşunsuz benzin türlerinin rafineri çıkış fiyatındaki ayarlama, pompa fiyatlarına litrede 2-3 YKr'lik indirim olarak yansıdı. Şirketler ve şehirlere..
'Biz peygamberiz' deyip 2.5 trilyon dolandırdılar Bazı 'saf' ve zengin vatandaşları, kendilerini 'Allah, Hz. Muhammed, Hz. İbrahim ve Hz. İsa ' olarak tanıtarak 10 yılda 2.5 trilyon lira dol..
Peugeot da çark etti, 'önemli olan çok satış değil, kar' dedi Peugeot Genel Müdürü Carnoy, 2006'da kampanyalar konusunda dikkatli olunması gerektiğini belirterek, 'İthalatçı için önemli olan..
Ve ilk kan aktı! 7 ölü Dünyanın dört bir yanında karikatür öfkesi çığ gibi büyürken, dün ilk kez can kaybı yaşandı. Afganistan'da 5, Lübnan ve Somali'de ise bir kişi öldü
Türkiye 'riskli' ülke Karikatür krizi, İslam ülkelerinde protestoyu aşarak şiddet boyutuna ulaştı. AB aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 19 ülkeyi risk bölgesi ilan etti
Papaz cinayetinin zanlısı gözaltında Trabzon'da tetiği çeken 16 yaşındaki kişi ile 5 arkadaşı yakalandı
Hamas yönetimi: Eski yönetimin imzaladığı anlaşmaları iptal edebiliriz Filistin'de yapılan genel seçimlerde zafer elde eden Hamas, kuracakları hükümetin eski yönetim tarafından imzalanan anl..
İspanya'da muhalefet, Erdoğan ve Zapatero'nun mektubunu eleştirdi 'Bu kınama, aşırı dincilere prim vermekten öteye geçemez' iddiası
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9