6 Şubat 2006 Pazartesi Günü Haberleri

6 Şubat 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gazeteler yaza yaza... Ruhat Mengi - Necmettin Erbakan'ın imam nikahıyla evlendiği yalanlandı ama VATAN'in sorularını yanıtlayan SP kurmayları Erbakan'ı evlenmeye ikna etmeye çalıştıklarını..
Mallar ne oldu? Güngör Mengi - Başbakan mal varlığı ile ilgili işareti hafta sonu vereceğini, salıya da 'inşallah' açıklayacağını söylemişti...
Sanki hepsi imam hatipli anasını satayım! Erdoğan: Gelişmiş ülkelere bakıyorsunuz yüzde 70'i meslek liseli. Bizde meslek liselerine geçiş yok, geçit de yok. Yüzde 30'un yüzde 3'ü imam hatipl..
Laikliğin Anayasa'ya girişinin 69. yıldönümü Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer: Laiklik, din ve vicdan özgürlüğüne indirgenemez. Laiklik, ana ilke olarak din ve dünya işlerinin birbiri..
Ankete güveniyorlarsa derhal seçime gitsinler DYP lideri Mehmet Ağar, hükümetin anketini ABD'li milyarder Rockefeller için tek nüsha basılan pembe gazetelere benzetti
Kabusun geliyor! Uzan, seçim startını verdi. 'Kabusun geliyor' pankartıyla karşılanan Uzan, 'Çok zulüm ettiler ama Uzan korkmadı, korkmayacak' dedi...
Kurtlar Vadisi, 'Sedat Abi'nin AFM'deki ortağını da kurtardı Kurtlar Vadisi Irak, Turkcell reklamlarının 'Sedat Abi'sinin şirketi AFM Sinemacılık hissesine yüzde 31 prim yaptırdı. Yatırımcı ..
Microsoft'un eski genel müdürü Maga, rüzgar enerjisi üretecek Haluk Naga, hobilerini işe dönüştürdü. Tike restoranın ardından şimdi de rüzgar enerjisinden elektrik üretmeye soyundu. İlk yatı..
Deterjanın patroniçesi Arıkan Körfez ülkelerini temizleyecek Giz markasıyla deterjan pazarının tek kadın patroniçesi olan Koç Holding Strateji Planlama Eski Başkanı Necati Arıkan'ın eşi Sevd..
Ticarete karaborsada başlayan oligark İş hayatına bilet ve kobay fare satarak atılan Fridman, çok kazandıracak projelere para yatırması ile tanınıyor. Fridman 'Avrupa'da Vodafone gibi bir şi..
Dünyada 191 milyon işsiz var Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) geçen yıl dünya genelindeki işsiz sayısının bir önceki yıla göre 2.2 milyon artarak 191.8 milyona yükseldiğini açıkladı...
Tavuğa dönüş Kuş gribiyle market raflarından kalkan beyaz ete, AB'den gelen olumlu haberler ve Meclis'teki tavuk resepsiyonunun ardından yeniden ilgi başladı. Üreticilerin, satışları haftalı..
Yasayı duyan işini bıraktı eczane için kuyruğa girdi Haziran ayında yürürlüğe girecek olan yasa eczacı odalarında izdihama neden oldu. Eczacılık fakültesi mezunu olup da bugüne kadar kendi i..
İşte Türkiye'de üretilecek yeni Corolla Türkiye' de üretilecek yeni Corolla Hatchback'in ük fotoğrafları ortaya çıktı...
Bursa, dünyanın en iyi Renault fabrikası oldu Megane Ürün Gamı Sorumlusu Michel Pierre, Oyak Renault' nun teknolojisi ve kalitesiyle Fransa'yı bile geride bıraktığını söyledi
Karikatür cinayeti mi? 'Medeniyetlerin çatıştığı değil buluştuğu ülkeyiz' derken Trabzon'da bir katolik papaz kilisede dua ederken öldürüldü
AKP'li vekile Uzanzede kurşunu İmar Bankasın'da 27 bin YTL'lik serveti batan 67 yaşındaki işçi emeklisi AKP Grup Başkanvekili ve Bursa Milletvekili Faruk Çelik'e kongreye gireceği sırada 3 e..
Askerden dönüşünde işsiz kalanlar işsizlik ödeneği alabilir Çalışma Bakanı Murat Başesgioğlu, askerlik dönüşü işsiz kalan vatandaşın işsizlik ödeneği alabileceklerini söyledi
Baydemnir'e üst düzey davet yok Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, ABD'ye, 'üst düzey' bir davetle değil yönetim kurulu üyesi olduğu Dünya Birleşmiş Kentler ve Yerel Yöne..
Dünya basını bu filmi konuşuyor Sakın Türklerin onuruyla oynamayın!
Eşarpla kendini tavana astı Düzce'nin merkeze bağlı Çam Köyü'nde oturan ve annesi ile birlikte bir fındık fabrikasında çalışan Derya Çakmakçı (16) önceki gün rahatsız olduğunu söyleyerek işe..
'Bıçak Sırtı' Çankaya yılları Çağlayangil,12 Eylül'e 64 gün kala Demirel ile Ecevit'i Köşk'e çağırıp, 'Elime geçtiniz, artık uzlaşın' dedi. İşte tarihi tutanaktaki sözler:
İran geri adım atmıyor Şüpheli nükleer programı nedeniyle BM Milletler Güvenlik Konseyi'ne sevk edilen İran, karşılık olarak Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (UAEK) ile işbirliğini sona erdi..
Camiden promosyon Konya’nın Karapınar İlçesi’ne bağlı Kayacık Köyü’nde "Haydi Gençler Camiye" kampanyası yapıldı. Kampanyada birinciye bisiklet, ikinciye fritöz, üçüncüye kaset çalar verildi.
Sisteme uymayan gider Beşiktaş Genel Menajeri Diyarbakırspor maçı öncesi siyah beyazlı oyuncularla yaptığı toplantıda, "Hocanın dediğini yapmayan futbolcunun takımda yeri yok" dedi.
Daum tek revizyonu Appiah’la yapacak Süper Lig’de son oynadığı Ç.Rizespor maçında 2 puan kaybeden ve kötü futboluyla hayal kırıklığı yaratan F.Bahçe’de teknik direktör Christoph Daum, kötü gi..
Hesap şaştı:1-1 Cimbom, 5 maçtır kaybetmeyen rakibi karşısında öne geçmesine rağmen 1 puana razı oldu. Zevkli geçen maçta 30’da Volkan’la perdeyi açan G.Saray, 45’te Hasan Şaş’ın vuruşunda di..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9