5 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

5 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
40 numaralı koltuk Yolculuğa karar veren herkes gibi o da valizini hazırlamaya başladı. Her yolcunun düştüğü yanılgıya o da düşerek elbise dolabını küçük bir valize sığdırmaya, birkaç gün ka..
Bir yetimin yazdıklarıdır; Öylece okuna Yaşım kırkı geçti. Size göre (ve hatta bana göre), babasız da yaşayabileceğim bir çağdayım. Dedem öldüğünde, babam da benim yaşlarımdaydı; belki daha d..
Kahvaltıdan öte, yemekten ziyade İnsanların artık kahvaltı yapmaya bile vakit ayıramadığı, sabahın erken saatlerinde yola düşüp en önemli öğünü bir poğaça ile geçiştirdiği günümüz şehir hayat..
Bilgi, eğitim ve eğlence yolculuğu: İpek Yolu İlk çağ ve orta çağda Çin ile Mezopotamya ve Avrupa ülkeleri arasında kullanılan ana ticaret güzergahı İpek Yolu, çocuklar için bir oyun olarak t..
[AKSESUAR] Özel tasarımlı armağanlar Asgold, özel hazırladığı tasarımlarında kalp motifli yüzük ve kolyeleriyle zarif hediyeler sunuyor.
[GİYİM] Kalplere en sıcak dokunuş Faik Sönmez şık atkılar, rengârenk bere takımları, şık bodyler, trikolar ve bluzların yanı sıra broşlar ve kolyelerle 14 Şubat akşamını sıcak bir atmosfere d..
[KAMPANYA] Parfümünüze çanta aramayın Rebul Colors, Sevgililer Günü’nde bir adet Rebul Colours Eau de Toilette alan kadınlara rengarenk şık çantalar, erkeklere pratik kozmetik çantası hediye ..
[GİYİM] Çizgi roman ayağınıza geldi adidas’ın Batman, Spiderman ve Superman çizgi roman kahramanlarından esinlenerek tasarladığı Superhero Ayakkabı Koleksiyonu 187 YTL’den satılıyor.
[YİYECEK] Çikolata ile gül buluştu Şölen Çikolata, sevgiyi anlatmanın en tatlı yolu çikolatanın lezzetini ve gülün zerafetini buluşturdu.
[HEDİYE] Hem size hem sevdiğinize özel 3M’in Scotch kalp desenli dekoratif bantı, hediyeleri eğlenceli ve farklı kılıyor.
Kars, hepsinden önce ünvan almış Kars’ın, Maraş, Urfa ve Antep’ten önce unvan aldığı, tarihçilerin tozlu raflar arasında yaptığı araştırmalarla ortaya çıktı. 1855’te Sultan Abdülmecid tarafın..
[RUSYA] Küresel ısınma beyaz ayıları da etkiledi Dünya Doğal Hayatı Koruma Örgütü (WWF), bu kış birçok beyaz ayıda saldırgan davranışlar gözlendiğini, bu değişikliğin de küresel ısınmaya bağl..
[TAYLAND] Kral ve kraliçeler Tayland’da buluşacak Tayland Kralı’nın tahta çıkışının 60. yıldönümünü kutlamak amacıyla 22’den fazla ülkenin kral ve kraliçeleri haziran ayında bu ülkede buluşac..
Siyonizmin bilinçaltı: MÜNİH Münih’in başından sonuna dek es geçtiği tarihsel gerçek, İsrail Devleti’nin bölgedeki işgalci kimliği. Direniş hareketiyle, işgal politikalarını aynı kefeye koy..
1.2 milyon YTL devretti 12 - 13 - 33 - 36 - 39 - 49
Sigarayı bırakmak isteyene tam destek Sigarayı Bırakma Merkezi ve Şişli Belediyesi, 6 - 12 Şubat arasında ücretsiz seminerler düzenleyecekYürümeden önce yüzmeyi öğrendiler
Motorlu Taşıtlar Vergisinde yarın son Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin birinci taksidini ödeme süresi yarın sona eriyor.
Telekulak skandalında esrarengiz intihar Yunanistan’ı sarsan telekulak skandalında en az 600 cep telefonun dinlendiği, hükümetin de bunu kamuoyundan gizleyerek sadece 100 cep telefonunu içere..
Emniyet Müdürü İHD'nin misafiri Türkiye'de ilk kez bir emniyet müdürü İnsan Hakları Derneği'ni ziyaret etti. Batman Emniyet Müdürü Arif Öksüz, İHD ve Mazlum-Der'in Batman şubelerini ziyaret e..
Vekilleri eşleriyle 3 gün kampa alıyor Başbakan Tayyip Erdoğan, milletvekillerini Ankara’nın termal turizm merkezi Kızılcahamam’da parti kampına alıyor. AKP milletvekillerinin eşleriyle birli..
Van’da kuş gribi hastası kalmadı Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi’nde kuş gribi teşhisi konulan ve bu şüpheyle yatırılan hastaların tamamı taburcu edildi. ..
'Yandançarklı' yaşamını yitirdi 'Bizimkiler' dizisinin 'yandançarklısı' Oktay Sözbir yaşamını yitirdi. İstanbul Şehir Tiyatroları sanatçısı Sözbir, 'Ferhad ile Şirin' oyununun prova çalışmala..
Yazarkasaya süre Pompalarını yazarkasaya bağlama zorunluluğu 1 Ocak 2006'da başlayan akaryakıt bayilerine, 1 Temmuz 2006'ya kadar süre verildi. Maliye Bakanlığı'nın tebliğine göre...
Sarp kapısını TOBB yapacak Türkiye ile Gürcistan'ı birbirine bağlayan Sarp ve Sarpi gümrük kapıları Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından modernize edilecek.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8