4 Şubat 2006 Cumartesi Günü Haberleri

4 Şubat 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hükümlü 3 YTL ile doyacak Çok yetersiz olduğu her dönem Adalet bakanlarınca da şikâyet konusu yapılan mahkûmların günlük 2.5 YTL olan iaşe bedeli (sağlıklı beslenme için harcanacak tutar) nih..
Kırsalda şiddet aile boyu... Dr. Belkıs Karataş, kırsal kesimde 265 kadınla görüştü. Kadınlara göre söz dinlememek haklı bir dayak nedeni. Kaynana ve kayınpeder de dövüyor.
'Zorunlu hizmet devam edecek' Sağlık Bakanlığı'nın iddiası: Danıştay'ın zorunlu hizmet ile ilgili Anayasa Mahkemesi'ne başvurusunun nedeni esasa ilişkin değil. Uygulama sürecek.
'Dostluk'ta icraya izin yok Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde (AİHM) açtıkları davada Türkiye'nin 'dostane çözüm' önerdiği vatandaşların, bu paralarını alabilmek için Dışişleri Bakanlığı'nı ..
'Ev parası'nı gasp ettiler Bir bankanın Şişli şubesinden ev almak için dün 110 bin YTL çeken emekli hâkim Namık Kemal Şenpolat...
Sözcü Çalışkan görevinde Emniyet Genel Müdürlüğü Sözcüsü İsmail Çalışkan, geçen hafta düzenlediği basın toplantısında, İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu'nun aksine, asayiş olaylarının arttığını..
Çığlı Köyü'nde çığ mağdurları Hakkâri-Şırnak karayoluna çığ düşmesi sonucu 51 kişi, 11 saat mahsur kaldı. Çığlı Köyü yakınlarında, önceki akşam saat 21.00 sıralarında çığ düştü.
Otomobili buzda kayan hekim öldü Aksaray Devlet Hastanesi'nde kadın doğum uzmanı olarak görev yapan Dr. Mesut Hayati Gürses, dün iznini Ankara'da geçirmek üzere yola çıktı.
Hastane yolunda doğum Kar yüzünden yolu kapanan Hakkâri'nin Medrese Mahallesi'nde yaşayan Zeynep Kanatlı'nın doğum sancıları tutunca muhtar, Vali Ayhan Nasuhbeyoğlu'nu aradı.
Soğuk ve yağışlı hava geliyor Türkiye, yarın Orta Akdeniz ve Balkanlardan gelen yeni bir yağışlı havanın etkisine girecek.
Çıldır'daki buz test edilecek Ardahan Valisi Murat Yıldırım, Çıldır Gölü'nü kaplayan buz tabakasının dayanıklılığının saptanacağını, böylece göl üzerinde yürüyen insanların psikolojik olarak ..
Hafif virüsmüş İlk olarak 3 Şubat 2006'da harekete geçen ve her ayın 3'ünde yeniden uyanacak olan 'Nyxem' adlı bilgisayar virüsü korkulduğu kadar zararlı olmadı.
Bin 500 öğrenciye burs DENİZLİ Belediyesi'nin 500'ü lise, 1000'i üniversite öğrencisi olmak üzere toplam 1500 öğrenciye burs verecek. Burs için belediyeye 2 bin 234 öğrenci başvuruda ...Kredi..
Bankacılıkta 'kara liste' 756 bini geçti Kredi kartı ve tüketici kredisi borçlarını geç ya da hiç ödemedikleri için kara listeye alınan isim sayısı 2005 yılında 343.1 bin artarak 756 bini geç..
Enflasyon, yıla yükselişle başladı Ocak ayında tüketici fiyatları yüzde 0.75, üretici fiyatları ise yüzde 1.96 arttı. Yıllık enflasyon TÜFE'de yüzde 7.93'e, ÜFE'de ise yüzde 5.11'e yükseldi. ..
Lagendijk için takipsizlik kararı Beyoğlu Başsavcılığı, Türkiye - AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Joost Lagendijk hakkında 'Türk ordusunu ve yargı organlarını aşağıladığı', 'yargıyı e..
Avşar, ağaç kesmekten yeniden yargılanacak Komşusunun 13 ağacını kestiği iddiasıyla açılan davadan beraat eden Hülya Avşar'a kötü haber... Yargıtay, kararı bozdu. Avşar, 7 yıl hapis istemiyl..
'Hande'ye çok aşıktım' Sev Kardeşim dizisinde rol alan Davut Güloğlu, başroldeki Hande Ataizi'ne platonik duygular beslediğini itiraf etti
Samantha Fox yine geliyor İngiliz şarkıcı Samantha Fox, geçen hafta verdiği konser ve katıldığı TV programlarının ardından ülkesine geri dönmüştü...
Kapkaççılara direnince bu hale geldiler Gözü dönmüş gaspçıların yumruklayıp yerlerde sürüklediği iki çocuk annesi kadın ile genç kız ölümden döndü
Öğrenci öğretim görevlisini bıçakladı Dicle Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Nurettin Pirinççioğlu, sınav sırasında dışarı çıkan öğrenci Abdul..
Marmara'da 'büyük deprem olmaz' demek yanlış olur Orta Marmara ile adalar arasındaki fayın enerjisini boşalttığını ve deprem olmayacağını öngören Prof Naci Görür ile meslektaşları aynı fikir..
Hangi hastalık için günde ne kadar yürümek gerekiyor? Her hastalık için ayrı bir yürüme süresi bulunuyor. Doğru zaman aralığını bilmek kanserden Alzheimer'a kadar pek çok ölümcül hastalığa y..
Eskiyen kıyafet uzaydan bildirecek Dünyanın 400 kilometre üzerindeki astronotlar, eskimiş bir astronot giysisini boşluğa bırakacak. Üzerinde vericiler bulunan giysi dünyaya mesaj gönderecek
Karamanlis'i ABD istihbaratı mı dinledi? Telekulak skandalı yüzünden istifası istenen Yunanistan Başbakanı Karamanlis dahil 100 kişinin dinlenmesinin ardında ABD olduğuna yönelik şüpheler ar..
Öfke çığ gibi büyüyor Danimarka Başbakanı Rasmussen, 'Hükümetimiz özgür bir gazete karikatür yayınladığı için özür dilemez' dedi. Filistin'de onbinlerce gösterici sokağa dökülerek Danimarka ..
Yalnızdım Beşiktaş'ta Tigana, geri dönen Oktay'a 'Kampta konuşacak yönetici bile bulamadım. Kendimi çok yalnız hissettim' dedi
Hacizsaray G.Saray yönetiminin 'Kurtuluş formülü' olarak gördüğü Riva arazisinde 5 farklı haciz işlemi olması, camiayı ayağa kaldırdı
Kaderin böylesi 18 yıl önce Eskişehir'de siftah yapan Hakan ile o gün kundakta olan Aydın, Giresun kupa maçında birlikte gol atarak çok ilginç bir mutluluğu yaşadı
'Bu iş böyle yürümez!' Daum: 'İkinci yarıda takımda büyük rehavet var. Bir an önce ayakların yere basması gerekiyor, Oyuncularımın akıllarını başlarına toplaması gerekiyor. Önlem alacağız.'
Çaylar şirketten! İlk 45 dakikada uyku getiren futboluyla ıslıklanan F.Bahçe, 55'te Serkan'ın golüyle geriye düştü. Kalan sürede rakibini bunalttı ama Tuncay sadece 1 puanı kurtardı
'G.Saray Dergisi'nin yayını hiç etik değil' Kayserilioğlu: 'Atatürk hepimizin atası. Kaynağa dayanmayan iddialarla yıpratılması hiç de etik değil.'
Helal sana Nic İngiliz ekibinin yöneticileri Anelka'ya 'Gelmek istersen 20 milyon Euro vermeye hazırız' dedi. Ama Fransız oyuncu bu teklifi elinin tersiyle itti
Bu nasıl oyun? Hakan Yaşar (Spor) - Daha maçın 10. dakikasında F.Bahçe 13 top kaybedip Rize soldan 3 atak geliştirdiğinde Daum'un yapması gereken tekbir şey vardı. Ümit'i sola çekip, Mehmet..
Alex oynamadı! Selim Soydan (Spor) - F.Bahçe dün gece kendi sahasında, karşısında son derece dengeli bir Rizespor gördü. Topla yumuşak oynayan ve iyi kullanmayı düşünen bir Çaykur vardı
Tasavvufun doğrusu yanlışı-1 Süleyman Ateş - Süleyman Ablak adlı okurum yazdığı uzun e-mailde, tarikat üzerine soruları bir soruya verdiğim cevapta, tarikatın Kur'ân yolu olduğuna takılarak..
Paye var, para yok! Mustafa Mutlu - Dün size 19 Eylül 1976'daki uçak kazasında ölen hostes Dilek Çcr'in öyküsünü anlatmıştım. Kazadan hemen sonra bir THY görevlisi Dilek hostesin acılı aile..
Botoks kediye de yapılır köpeğe de.. Selahattin Duman - Yeter ki kedinin, köpeğin botoksun hakkını verecek suratı olsun.. Yeter ki yakışsın.. Okay Gönensin'in, Tuğçe Baran'ın kedilerine 'mo..
« » 1 2 3 4 5 6 7