3 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

3 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tekel’in satışına vapurda protesto Tekel'in özelleştirilmesini ve bazı sigara fabrikalarının kapatılmasını protesto için vapurda gösteri yapan gruptan 7 kişi gözaltına alındı.
Gedrgiy: Moskova’ya yazı getirdiniz 26-28 Ocak tarihlerinde Moskova’da 10.’su düzenlenen Unistyle Moda Fuarı, Rus medyası ve giyim firmaları tarafından ilgiyle karşılandı.
Karadan sayısal yayın bugün başlıyor Türkiye’de kamu ve özel televizyon kuruluşları tarafından karasal vericiler üzerinden ilk sayısal deneme yayını, bugün Ankara ve İstanbul’da başlatılacak.
Avustralya: Tarımda yardıma hazırız Avustralya Batı Eyaleti Tarım Bakanı Kim Chance, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne katılım öncesinde mutlaka tarım ve hayvancılık alanında reformlar yapması ge..
Gecekondudan ucuz konut yapıyoruz İstanbul Sefaköy’de Kiptaş tarafından inşa edilecek olan 860 konutun tanıtımı için düzenlenen törene katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topba..
Borusan, Airties ile Alo DSL’ye başlıyor Borusan Telekom ve AirTies arasında yapılan işbirliği ile, ADSL hattı üzerinden internet ve telefon hizmetleri sunan AloDSL hizmeti verilecek.
Tüpgaza yüzde 1.9 zam Tüpgaz olarak bilinen Likit Petrol Gazı’nın (LPG) rafineri çıkış fiyatı, bugünden geçerli olmak üzere artırıldı.
Sofya’da gay vekil tartışması Bulgaristan’da ırkçı ATAKA partisinin milletvekili Vladimir Kuzov, hakkında daha önceden eşcinsellik suçundan soruşturma açıldığının belirlenmesi üzerine partisi..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9