3 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

3 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Köpek katliamı ilçeyi karıştırdı Marmaris'in Turunç Beldesi'nde kedi ve köpekler boş arazilere bırakılan zehir nedeniyle peş peşe öldü. Belediye, itlaf yapılmadığını, köpeklerin kimler tarafı..
Kaçak elektriğe trafo dayanmıyor Kaçak elektrik kullanımı fiyat yükselmesine neden olmasının yanı sıra, trafo, direk, sigorta, şalter, pano, kablo gibi birçok malzemeye zarar veriyor.
Kız kardeşini silahla vurdu Bireysel silahlanmanın kurbanları yine çocuklar oldu. Silahla oynayan 16 yaşındaki genç, 9 yaşındaki kız kardeşini başından vurarak, ağır yaraladı.
92 kurban için 92 çelenk İki yıl önce çöken 11 katlı Zümrüt Apartmanı'nda ölen 92 kişinin yakınları ile Konya Dağcılık Doğa Sporları Arama Kurtarma Kulübü üyeleri, anma programı düzenledi.
Doktora müjde Türk Tabipleri Birliği (TTB), zorunlu hizmet genelgesinin yürütmesini durdurduğunu açıkladı. TTB, 5371 Sayılı Kanun ile getirilen zorunlu hizmet uygulamasına ilişkin...
'Seksi virüs' işbaşında Gazete sayfalarında grip salgınlarından daha fazla yer almaya başlayan bilgisayar virüsü haberleri bir gerçeğin yansıması: Çoğalıyorlar ve gerçek virüsler kadar sorun ..
'Duyamadım iPOD mu?' ABD'de bir kullanıcı, iPod müzikçaların duyma kaybına neden olabileceği gerekçesiyle Apple'a dava açtı. İşitme kaybı olup olmadığı bilinmeyen John Kiel Patterson...
'Deja vu' dediğin bir kısa devre! Zaman zaman her insan, bazı anları daha önce yaşamış olduğu hissine kapılır. Bilim adamlarına göre bu hissin nedeni, belleğimizde meydana gelen bir kısa devr..
'Yeni ihale, yeni ödeme planıyla yapılacak' Ulaştırma Bakanı Yıldırım, olası yeni ihalenin yeni ödeme planıyla yapılacağı mesajını verdi. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Galataport ihalesin..
Şener: ÖİB Galataport için imar planı yapmamış Başbakan Yardımcısı, 'ÖİB'nin imar planına olumsuz yanıtı, yürütmenin durmasında etkili oldu' dedi. Galataport ihale dosyasını, Özelleştirme İda..
14.2 milyar dolar yargıda Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın Tekel'in özelleştirme sürecinde, "Babalar gibi satarız" sözleri, özelleştirme sürecinin 'bu mantıkla' işlemediğini ortaya koydu. Daha..
Sektörel sıkıntılar, rapor halinde Başbakan'a gidiyor 364 oda ve borsa başkanı ile TOBB çatısı altındaki 47 örgüt yaşadıkları sıkıntılar ve çözüm önerilerini Başbakan'a iletmek için rapor haz..
Groupama, Başak Sigorta'ya 268 milyon dolar değer biçti Başak Sigorta'nın yüzde 56.67'si, Başak Emeklilik'in de yüzde 41'inin özelleştirilmesine en yüksek teklifi Fransız Groupama verdi. Ak S..
2006 'altın' yılı olacak Merril Lynch'in Kıdemli Ekonomisti Mehmet Şimşek'e göre bu yıl altına yatırım kazandıracak. Dolar değer yitirirken, altının ons fiyatı 800 doları bile bulabilir. Düny..
Fiat Türkçe isim istedi Malkoçoğlu bile önerildi Fiat'ın D200 projesinin sırrı çözüldü. Bursa'da Grande Punto'nun sedanı üretilecek. Otomobil için Türkçe isim arayan Tofaş'a, Malkoçoğlu, Tark..
Doğalgaza zam martta elektrik zammı kapıda BOTAŞ'ın, şubatta doğalgaza zam planını kriz önledi. Zammın büyük tepki toplayacağından kaygı duyan BOTAŞ, martta en az yüzde 8 zam yapacak Doğalgaz..
Koç, Tüpraş'ı 'kar'la kurtardı Danıştay geçen hafta Tüpraş davasını gündemine alacaktı, ancak kar nedeniyle toplantı iptal edildi. Dün İdari Dava Daireleri Genel Kurulu'ndan yürütmeyi durdurm..
'Banka patronu denetlemek zor' Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) Başkanı Tevfik Bilgin, her türlü denetimin sevilmeyen bir iş olduğunu belirterek, "BDDK gibi bir kurumun çok güç..
Erdoğan ve Baykal halkı uyutuyor SHP Genel Sekreteri Ahmet Güryüz Ketenci, Başbakan Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın mal beyanı konusunu zamana yayıp halkı uyuttuğunu savun..
Villalara yıkım izni çıktı Üsküdar Belediye Başkanı Mehmet Çakır, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın, Küçükçamlıca Tepesi'nde sit alanına kaçak olarak yaptırdığı iki villayla ilgili açıklama yap..
'Unakıtan hesap vermeli' Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'a kaçak villa ve Galataport konusunda muhalefetten sonra AKP'den de tepki geldi. Unakıtan'ı eleştirenler, 'Parti içi süreç işletilmeli ve..
TRT’den Sibel’e uyarı Bu yıl Eurovision’da Türkiye’yi temsil edecek olan Sibel Tüzün, 6 Şubat’taki Türkiye seçmelerine katılacak üç aday şarkısını tamamladı.
FIFA’da Yıldırım şok FIFA kokartı takacak 50 hakemin tabii tutulduğu İngilizce sınavında 5 kişinin başarısız olduğu açıklandı. Cüneyt Çakır ile Fırat Aydınus’un başarılı olduğu, Yunus Yıldırı..
İsveç’te Türk markası Dünya Ralli Şampiyonası’nın ikinci ayağı dün İsveç’in Karlstad şehrinde başladı. 69 otomobilin start aldığı yarış, Karlstad ve Hagfors kasabası etrafında yapılacak.
PFDK’den 3 büyüklere para cezası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüplerine 5 bin YTL, Galatasaray’a ise 2 bin 500 YTL para cezası verdi.
Vivendi, 1.1 milyar dolara Universal’in tek patronu Vivendi Universal, Universal Music Group’un tek sahibi olmak için Matsushita Electric’le anlaştı. Vivendi 1,15 milyar dolar ödeyerek, dünya..
Penaltılarla kaybettik: 3-5 16 Yaşaltı Milli Futbol Takımımız,Uluslararası Ege Kupası’nın yarı finalinde Ukrayna’ya penaltı atışları sonucunda 5-3 yenildi.
İstanbul Park, Şampiyonlar Ligi finalini geçecek Geçen yıl Formula 1 yarışlarıyla resmen açılıp toplam 5 uluslararası yarışla yaklaşık 300 bin kişiyi ağırlayan İstanbul Park, 2006 yılına reko..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9