3 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

3 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Uyuşturucu kuryesi yavru köpekler Akla gelen her yolu deneyen zehir tacirleri sınır tanımıyor. Kolombiya'dan ABD'ye hava yoluyla getirilen yavru köpeğin karınlarına sıvı eroin poşetleri yerle..
Komşunun kulağı Unkapanı'nda Eskiden Türk şarkıcılar, Yunanlılar'ın popüler şarkılarına Türkçe söz yazarak albümlerinde kullanırdı. Fakat şimdi tam tersi oldu: Yunan şarkıcılar, Türk pop müzi..
Yargıtay, Erdoğan ve basına hak verdi Yargıtay 4. Hukuk Dairesi, Yeni Şafak gazetesinde 17 Eylül 2002'de "Yargıtay 8. Ceza Dairesi Suç İşliyor'' başlığıyla yayınlanan haberle ilgili bir Yargı..
AK Partili Kuzu: Ben garibanım bir şeyim yok TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, malvarlığının açıklanmasının suç olmadığını söyledi. Kuzu, gazetecilerin sorularını yanıtlarken, kendi..
Bahçeli: Seviyesi düşük tartışma kayıkçı kavgası MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, genel başkan seçilmesinin üstünden geçen 8 yıl içinde mal beyanını iki kez açıkladığını, bu bilgilerin bugün..
Gizlilik kalkıyor, mal bildirimi her kamu görevlisine yayılıyor AK Parti kamuoyundan ve muhalefetten gelen baskı üzerine, Mal Bildirimi Yasası'nda değişiklik için düğmeye bastı. Konuyla ilgil..
İşte Baykal'ın en son açıkladığı malvarlığı CHP liderinin, Bülent Ersoy davasıyla ilgili 30 Ekim 2005'te mahkemeye sunduğu malvarlığına göre 33.4 dönüm arsası, Ankara ve Antalya'da evleri bul..
Avrupa konuşulacak EGE Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından "AB araştırma fonları, desteklere erişim, Türkiye'de yapılanma ve yasal düzenlemeler" konulu konferans düzenlenecek. 9 Şubat Pe..
Yardımsever aranıyor İzmir'e örnek model oluşturan EÇEV, yeni çalışmalar için destek bekliyorManisa'ya tiyatro
Alkışlar Necati'ye Galatasaray Kulübü, eski yönetici Adnan Polat'ın başlattığı 'Bağış Toplama Kampanyası'nda toplanan bağışların dün itibarıyla Galatasaray Kulübü'nün hesaplarına aktarıldığın..
Doğalgaz depolama projesi için kredi Doğalgaz Sektörünü Geliştirme Projesi kapsamında, BOTAŞ Geneş Müdürlüğü'nün önümüzdeki dönemde yapacağı doğalgaz yeraltı depolama tesisi ve kompressör ist..
'Geçmişimizi unutmayalım' Akbank Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Özen Göksel, bankacılık ve finans sektörünün yakın geçmişteki olayları unutmayarak teftiş ve denetime önem vermesi gerektiğini s..
Kentbank'ta karar kesinleşti Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK), Kentbank davasında karar düzeltme istemini de reddetti.
İstanbul Park rekora gidiyor Geçen yıl Formula 1 yarışlarıyla resmen açılıp toplam beş uluslararası yarışla yaklaşık 300 bin izleyici ağırlayan İstanbul Park, 2006 yılı için iddialı hedefler ..
'Genel greve gideriz' DİSK Başkanı Süleyman Çelebi, kapatılmak istenen Tekel Adana Sigara Fabrikası işçilerini ziyaret etti. Hükümeti, çalışma hayatındaki yanlış politikaları nedeniyle eleşti..
İsrail, 'Barış suyu' projesini iptal etti 'Barış suyu' adıyla bilinen ve Türkiye'nin denize akıttığı Manavgat Nehri'nin sularını uygun bir yolla su kıtlığı çeken İsrail ve Ürdün'e satmasını i..
Erdoğan Batı basınına kızdı Fransız Le Monde gazetesi de Hz. Muhammed karikatürü yayımladı. İslam ülkeleri ayakta. Başbakan Tayyip Erdoğan: Bu manevi değerlerimize saldırı... Ayrıntılı hab..
Ürdün bir ilk: Arap gazetesi yayımladı İslam dünyasında Hz. Muhammed'in 12 serilik karikatürlerinin yayımlandığı Danimarka, Norveç, Fransa, Almanya, İtalya ve İspanya'ya tepki çığ olurken, il..
Erdoğan: Maneviyata saldırılıyor Batı ile İslam dünyasını karşı karşıya getiren Hz. Muhammed'in karikatürlerinin yayımına Türkiye de tepki gösterdi. Başbakan Tayyip Erdoğan, dün Fransa Dışişl..
Tahran'a Çin ve Rus hançeri Nükleer programı nedeniyle Batı'yla kavgaya tutuşan İran'ın güvendiği dağlara kar yağdı. Geçen hafta BM Güvenlik Konseyi'nin veto yetkisine sahip beş daimi üyesini..
AB: Karikatür uygunsuz Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Franco Frattini, Avrupa basınında yayımlanan Hz. Muhammed karikatürlerini 'uygunsuz' bulduğunu, ancak gösterilen tepkinin de 'kabul e..
Unakıtan: Şeffaf olalım! Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, değişen dünyaya Türkiye'nin de ayak uydurması gerektiğini, şeffaf bir Türkiye'nin değerinin bir kat artacağını belirtti.
Bahçeli: AKP hesap verecek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'malvarlığı konusunda hükümetin başlattığı tartışmaların seviyesi düşük bir kayıkçı kavgasına dönüştüğünü' ifade etti.
SHP: Gündem değiştiriyorlar SHP Genel Sekreteri Ahmet Güryüz Ketenci, Başbakan Tayyip Erdoğan'la CHP lideri Deniz Baykal arasındaki malvarlığı tartışmasını Karagöz oyununa benzetti.
Yumurta attığı için beş yıl hapsi isteniyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a geçen eylül ayında Bursa'daki bir kavşak açılışı sırasında yumurta atan işçi emeklisi Selim Kanal hakkında 5 yıla k..
Susurluk raportörü Savaş: Şemdinli için iki ihtimal var 'Şemdinli Komisyonu' olarak bilinen Hakkâri ve ilçelerindeki bombalama olaylarını araştıran TBMM Komisyonu, dünkü toplantısında, Susurl..
Batman'da tablo kötü Selis Kadın Danışmanlık Merkezi psikoloğu Tuba Aslan, Batman'da kendilerine başvuranların yarısının intihar düşüncesinde olduğunu söyledi.
Sağlığa 'damlalık'la çare AKP hükümetinin, 2006 Bütçe Yasası'nda son anda yaptığı değişiklik, meyvelereni vermeye başladı. Devlet hastanelerinin sosyal güvenlik kuruluşlarından alacağı 3.5 mi..
Kuzey Irak'a kuş gribi desteği Türkiye, henüz tanımadığı Kürdistan Bölgesel Hükümeti ile 'ilk işbirliğini' kuş gribi nedeniyle yapacak. ABD'nin devreye girmesi üzerine Türkiye, Sağlık ve Tarı..
29 doktor kayıp aranıyor Sağlık Bakanlığı'nın zorunlu hizmetle Hakkâri'ye atadığı 42 uzman ve pratisyen hekimden sadece 13'ü görevine başladı. Gelmeyen 29 doktordan bir aydır haber alınamıyor..
Yargı kararı eleştirilebilir Yargıtay'ın Başbakan Tayyip Erdoğan'a seçilme yasağı getiren kararını 'Bu bir suçtur' diye eleştirdiği için ceza alan gazeteciyi yine Yargıtay kurtardı: Yargı kar..
'Torunu görmek adaletin gereği' Torunlarını görmelerine izin verilmeyen dede ve büyükannelerin imdadına Yargıtay yetişti. Yargıtay 14. Hukuk Dairesi, boşanan ailelerde, dede ve babaannenin, t..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9