3 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

3 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
5 gollü bağış Sarı-kırmızılı futbolcular 'kampanyaya' golleriyle katıldı. 110 gün sonra birlikte oynayan Ümit-Necati-Hakan 3-0'ı buldu. Aydın ve Sabri noktayı koydu. Aslan liderliğe yükseldi..
Fransız şarabı Bu yıl jeneriklik 6 gol atan Sergen, girdiği her maç Beşiktaş'ı şahlandırırken adeta ikinci baharını yaşıyor. 13 maçta 535 dakika sahada kalan Sergen performansıyla tavşan çık..
Dandini... Dandini... Talay Erker (Spor) - 2008 Avrupa Şampiyonası kuralarından sonra bizim 'SPOR YAZARLARININ' kalemlerinden 'bal' damladı! Grupta 'Elimize su dökecek' takım yoktu. Belki b..
İç barış maçı! Doğan Koloğlu (Spor) - Giresun'un maça başladığı aşırı defansif diziliş, ilk 20 dakika yani fizik diriliği döneminde G.Saray'ın orta alan organizasyonunu devamlı presle sahad..
Varlıklılar önerilerden öneri beğensinler!.. Onur Kumbaracıbaşı - Yeni yılda halk olumlu ekonomik gelişmelerin adeta bombardımanı altında. Önce çifte ihracat rekoru gündeme geldi...
Müslüman bayan bir gayrimüslimle evlenebilir mi? Süleyman Ateş - Müslüman bir bayanın, gayrimüslim bir erkekle evlenmesi caiz midir?
Tazminat davaları baskı aracı oldu! Mustafa Mutlu - Türkiye; sözüm ona hızla demokratikleşiyor. Siyasetçilerimizin hemen hepsi çok sesliliği ve saydamlığı savunuyor...
Fransa'nın Türkiye politikası var mı? Cengiz Aktar - Fransa Dışişleri bakanı Philippe Douste Blazy dün ve evvelki gün Ankara'da bir dizi resmî temasta bulundu. En son bir Fransız Dışişleri ..
Tıflı Hasan'ın beyanıdır.. Selahattin Duman - Kim bu Tıflı Hasan diye sormayın.. Günümüzde yaşamamış.. Mal varlığı açıklanması istenenlerden biri de değil.. Ama kendine has yöntemleri var....
Yabancılar cezayı nasıl ödeyecek? Ahmet Vardar - Kanada da yaşayan Yusuf Sunar, bundan birkaç hafta önce eşiyle birlikte izmit'teki akrabalarını ziyarete gelmiş...
Kolayı zorlaştırmak Okay Gönensin - Mal varlığı tartışması, çıktığı gün bitebilir, bugün olduğu gibi halkın kafasında birçok soru işaretini uyandırmadan kapanabilirdi
Müslüman Kalvinistler yerine Batılı Kalvinistleri tartışsak!.. Haşmet Babaoğlu - Doğrusu, 'İslami Kalvinizm' tartışması medyada bu kadar çok patırt çıkarınca şaşırdım. Nihayetinde sosyoloji..
Piyano Mine G. Kırıkkanat - Atalarımız, 'Adam olacak çocuk...' diye başlayan deyişle çocukların yeteneğini dışkı kalitesine bağlamakla kalmamış, ister istemez ataerkil geleneğimizdeki 'adam..
Bir garip ülkeye yolculuk Salih Neftçi - Dünyada garip şeyler olmaya başladı. Bernanke Amerika'nın Atlanta kentinden. New Yorklular'a sorarsanız Atlanta'dan gelen insanların biraz 'saf' old..
Villacı bakan parende attı! Necati Doğru - Galiba Japon güreşi biliyor. Sıkıştı, pes edecek diye beklerken havada çark gibi dönerek bir parende attı, yine iki ayağının üstüne düştü. Yukan ç..
Malvarlığı şeffaf olmalı Zülfü Livaneli - Yasa mal bildirimini alan resmi makamların, mahkemeler gerek görmedikçe, üçüncü kişilere açıklama yapmasını yasaklıyor. Ancak kişiler kendilerine a..
Soyadı konusunda akla gelmeyenler Ruhat Mengi - Kadınların evlendikten sonra istedikleri takdirde eşlerinin soyadı ile birlikte kızlık soyadını taşımaları hakkının ortadan kaldırılması bir ..
Saygısız rüzgârlar Güngör Mengi - Tüm gelecek bilimciler çoğulculuğu kabul etmeyen düzenlerin yıkılmaya mahkûm olacağını söylüyor.
Siyasetin dava günü CHP Genel Başkanlığı ve Genel Başkan Deniz Baykal, Yeni Şafak Gazetesi'nin 'Unakıtan Bombası' başlıklı haberinde gerçek dışı beyanlarda bulunulduğu ve kişilik haklarına s..
Önce hangi lider açıklayacak Erdoğan, Baykal'dan önce mal varlığını açıklamak için hamle yaptı. Ve 'kamuoyuna açıklanamayacağı' hükmünü kaldırmak için talimat verdi. Baykal ise, 'En kısa sür..
Açıklamasında hiçbir engel yok Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu: İsteyen mal varlığını açıklar, istemeyen açıklamaz. Bu kadar basittir. Açıklamasının önünde hiçbir engel yoktur
AKP'li Fatsa'dan Deniz Baykal'a dolaylı suçlama Meclis Genel Kurulu'nda, CHP'nin, 'siyasi etik ve malvarlığına' ilişkin kanun teklifinin, 'gündemin ön sıralarına alınması' talebi reddedildi
Başak Sigorta'ya en yüksek teklif Groupama'dan geldi ÖİB'in satışa çıkardığı Başak Sigorta ve Başak Emeklilik hisselerine en yüksek teklifi, Fransa'nın ikinci büyük sigorta şirketi Groupama ..
Uzan'ın avukatından devlete küstah mektup Libananco, Cumhurbaşkanı Sezer ve hükümet üyelerine 'Bizimle anlaşmazsanız sonuçlarına katlanırsınız' mesajı içeren iki mektup gönderdi
Kiptaş tan 300 YTL taksitle ev Konut atağı başlatan Kiptaş, 2009'a kadar 50 bin konut yapmayı planlıyor. Askeri alanlarda bile arsa arayan şirket, 70 bin dar gelirliyi 4 bin YTL peşinat ve a..
İşte Galatasaray'ın yaşadığı krizin resmi Ekonomiden sorumlu devlet eski bakanı Işın Çelebi, Galatasaray Kulübü'nün mali tablosunu tüm çıplaklığı ile ortaya koyan ayrıntılı bir rapor hazırla..
TÜPRAŞ'ta iptal şoku Danıştay, TÜPRAŞ'ın Koç-Shell ortaklığına devrini öngören ihale komisyonu kararında yürütmeyi durdurdu. Karar, Ankara ve iş dünyasında şok etkisi yarattı
Doktorlara zorunlu hizmet durduruldu Mecburi hizmet yasasının iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvurulması kararı veren Danıştay genelgenin yürürlüğünü durdurdu
Hakkari'de doktor durmuyor! Beyin cerrahı yine kaçtı Türkiye'nin en fakir illerinden Hakkari'nin doktor sıkıntısı çözülemiyor. Zorunlu hizmet uygulamasından önce atanan doktorlar daha kente ..
Parası olan hastane olmayana borç versin Kamudan 3.5 milyar YTL'lik alacakları silinince devlet hastaneleri krize girdi, bir kısmı icraya düştü. Sağlık Bakanlığı ard arda iki genelge yayınla..
Karikatür krizi Hz. Muhammed'i terörist gibi gösteren karikatürlerin Danimarka'ya destek için çok sayıda Avrupa gazetesinde yayınlanması İslam dünyasında öfkeyi zirveye taşıdı
Danimarka Türkiye'den yardım etmesini istedi VATAN'ın edindiği bilgilere göre Danimarka'nın Ankara Büyükelçisi Christian Hoppe, Dışişleri Bakanlığı'na giderek Başbakanı Anders Fogh Rasmussen..
Emniyet sözcüsü Çalışkan bakanın hışmına uğradı Emniyet Genel Müdürlüğü Sözcüsü İsmail Çalışkan, geçtiğimiz hafta 2005 yılında suç oranının arttığını açıklamıştı
'Silah alın' diyenler sonra sırt çevirdi 2 gün önce tahliye olan Salih Sarman 'PKK ve Hizbullah'a yönelik çalışmalarımın sonucunda komploya kurban gittim' dedi
'ABD istedi Öcalan teslim edildi' Şemdinli olayları için 'Hükümet kanseri vitaminle tedavi etmeye çalışıyor' diyen eski vali, Öcalan'ın teslim edilmesinin de aslında bu oyunun bir parçası ol..
Soyadı taslağı geri çekildi Adalet Bakanlığı, 26 Ocak'ta Başbakanlığa sevk ettiği ve kadınların kendi kızlık soyadları ile birlikte eşlerinin soyadlarını almalarına son vermeyi düzenleyen ta..
İşte 14 milyon $'lık komplonun belgesi Korkmaz Yiğit'in Mesut Yılmaz'ın kardeşi Turgut Yılmaz'ın hesabına 14 milyon dolar yatırıldığına ilişkin Yüce Divan'a gönderilen belgelerin sahte olduğ..
İstinaf mahkemelerine 'koç'luk yapacak Türkiye önümüzdeki bir yıl içerisinde kurulması planlanan istinaf mahkemeleri için harekete geçti
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9