27 Şubat 2006 Pazartesi Günü Haberleri

27 Şubat 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türbana sicil affı Memurların, 23 Nisan 1999 ile 14 Şubat 2005 tarihleri arasında aldıkları disiplin cezaları, bütün sonuçları ile birlikte affedilecek. Af, türban takma, irticai faaliyet, ey..
Başka biri var söylentisi boşanma nedeni sayıldı Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, eşlerin "bir başkasıyla birlikte oldukları" söylentisine sebebiyet vermelerini de boşanma nedeni yaptı. Oyçokluğu i..
Rusya ve İran atomda anlaştı İran’ın geliştirdiği nükleer programın, nükleer silah yapımında kullanılmayacağının ilk umut verici sinyali Rusya ile İran arasında Tahran’da yapılan 4. tur görüş..
Trabzonspor’a fren:0-0 Bordo mavililer, Fortis Türkiye Kupası’ndan elenmenin şokunu üzerinden atamadan çıktığı maçta Sivasspor’la golsüz berabere kaldı. Karadeniz ekibi, bu karşılaşmada sakat..
Haddini bil Başkan Beşiktaş Kulübü Başkanı, dünkü İdari ve Mali Genel Kurul’da yaptığı konuşmada, "Beşiktaş taraftarını ben düzeltirim" diyen F.Bahçe Başkanı’na "Bu sözü söyleme cesaretini ne..
Kıskançlar daha çok hastalanıyor Roma La Sapienza Tıp Fakültesi Psikoloji ve Psikopatoloji Bölümü'nün yaptığı araştırmaya göre kıskanç insanlar, daha fazla hastalanıyor.
Heteroseksüelleri almayan gay barlara ceza geliyor İngiltere'de çıkacak yeni yasalara göre, heteroseksüel müşterileri içeri almayan gay barlara ceza verilecek. Yasanın eşcinselleri cinsiyet a..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10