26 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

26 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hücum Gazeteler 19.00'da Ali Sami Yen'de Galatasaray - Vestel Manisa maçının oynanacağını yazıyordu. "Maç ne olur?" diye sorsalar, "Bol gol olur" cevabı çok kolaydı.Volkan gibi!
Sırplar'dan dava FIBA Avrupa, 18 yaş altında iki genç Sırp oyuncunun Türkiye'ye transferiyle ilgili soruşturma başlattı. Sırbistan Karadağ Federasyonu, 1989 doğumlu Nikola Janjusevic ve 1990 ..
Filede Karabıyık dönemi Voleybol Federasyonu'nun olağanüstü kongresinde 147 oy alan Erol Ünal Karabıyık başkan seçildi. Üç dönem üst üste başkanlık yapan Hüsnü Can'a sadece 41 oy çıktıOrlando..
Alkışlar Emre'ye İngiltere'de Newcastle, Emre'nin mükemmel oynadığı maçta Everton'ı 2 - 0 yendi. Emre, 34 ve 43'te rakibin iki gollük pozisyonunu çizgiden çıkardı, 64'teki ilk golün de hazırl..
KKTC'yi toz bulutu kapladı Afrika üzerinden gelen hava akımlarının taşıdığı toz zerrecikleri KKTC'de hava kirliliğine neden oldu. Kirlilik Kıbrıs'ın genelini olumsuz etkiledi ve görüş mesafes..
Papadopulos üç şartla gidiyor Rum Yönetimi lideri Tasos Papadopulos' un, Paris'te salı günü görüşeceği BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın önüne, Kıbrıs sorununa ilişkin müzakerelerin yeniden ba..
AB'den yanlış adım Dışişleri Bakanı Gül, AB'nin KKTC'ye mali yardım ve ticaret tüzüklerini ayırma kararına tepki gösterdi: Doğru olan, bunların birlikte yürürlüğe sokulmasıdırNazi kampında 10..
Çocuklar hep kitap okusun diye İzmir'de Ekin Koleji eğitimcileri, öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için bir süre önce harekete geçti. Kitap okuma kampanyaları düzenlenmeye başl..
Maliyeden yuvaya 'eğlenceli' baskın İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı yetkilileri, "17'nci Vergi Haftası" etkinlikleri kapsamında, Maliye Kreş ve Etüd Merkezi'nde öğrenim gören çocuklarla birlik..
Halk dört gözle sandığı bekliyor CHP'li milletvekilleri Erdal Karademir (İzmir), Ufuk Özkan (Manisa), Mehmet Boztaş (Aydın) ve Hüseyin Bayındır (Kırşehir), İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ..
2200 yıllık mezarlık Çin'in İç Moğolistan eyaletinde, arkeologlarca 2200 yıllık bir çocuk mezarlığı bulundu. 20 kadar kabre rastlanan mezarlığın, M.Ö. 206 - M.S. 24 yılları arasında inşa edil..
Rumlar'a dadılık yapmayacak Ta Nea gazetesi, Yunanistan Dışişleri'nin "gemi krizinden" son anda haberdar olduğunu ve rahatsızlık duyduğunu yazdı. Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni'yle görüşen R..
İran resti: İsrail'e saldırırız İran Devrim Muhafızları danışmanı Dr. Hassan Abasi, "Eğer ABD, İran'a bir saldırıda bulunursa biz de intikam için İsrail'in Dimona nükleer santrali, Hayfa kent..
"80 bin Iraklı öldürüldü" Irak'ın Samarra kentinde Şiiler'in en kutsal mekanı Askeriye Türbesi'ne yapılan saldırının ardından ABD'nin Irak Büyükelçisi Zalmay Halilzad ile görüşen Irak İslam D..
İsim hakkı saklıdır İki Amerikalı kovboyun sıradışı ilişkisini konu eden Oscar adayı BrokeBack Mountain filminin kaçak kopyaları ülkemizde karaborsacıların tezgâhına düştü. Ancak farklı bir i..
Samba eşliğinde tabloları çaldılar Meşhur Rio Karnavalı bir soygunla başladı. Picasso'dan Salvador Dali'ye kadar pekçok ünlü ressamın paha biçilmez tablolarını çalan hırsızlar, kalabalığa kar..
Katolik İRA yandaşlarının 'mezhep' savaşı: 14 yaralı Kuzey İrlanda'nın İngiltere'den bağımsızlığı için 35 yıl silahlı mücadele veren İrlanda Cumhuriyet Ordusu'nun (İRA) silah bırakma kararını..
'İşimiz Erdoğan'ın ki kadar zor' Fransa Meclisi Başkan Yardımcısı Yves Bur, ülkesinde "ölüm sanayi" diye adlandırdığı sigaraya karşı savaş açtı. Hazırladığı kanun tasarısı bütün kamu binaları..
'Rum meclisinde Türkçe konuşma yapacağım' KKTC'li şair Neşe Yaşın, bir ilke imza attı. Rum kesimindeki genel seçimde adaylığını koyan Yaşın, "Rumlar'dan bana verilecek oylar adayı paylaşma ar..
Zirvede bir love story 20 yıllık eşine "geçimsizlik" nedeniyle boşanma davası açan Finlandiya Başbakanı Vanhannen, Kültür Bakanı Tanja Karpela ile aşk yaşadığı ortaya çıkınca köşeye sıkıştı. ..
Sayısal Loto 3 8 9 19 20 34. 1.2 milyon YTL devretti Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 1 milyon 232 bin 914 YTL 48 YKr önümüzdeki haftaya devretti. 5 bilenler 2 bin 3..
THY uçağına cep rötarı Ankara'dan İstanbul'a sefer yapan THY uçağı, açık kalan cep telefonu yüzünden tehlike atlattı. Esenboğa Havaalanı'ndan İstanbul'a gitmek üzere saat 20.00'de kalkışa haz..
Havalimanında taksici isyanı Atatürk Havalimanı'nda görev yapan taksilere binen yolcular, gidilecek yerin yakın olması halinde taksicilerin hakaretine maruz kalıyor. Bu davranışlarıyla tepki ..
Avrupa yakasında 30 saatlik su kesintisi Avrupa yakasındaki pek çok semtte önümüzdeki hafta çarşamba ve perşembe günleri toplam 30 saatlik su kesintisi uygulanacak. 28 Şubat salı günü sabah s..
Amerika'ya hortumcu dersi İran asıllı ABD'li banka hortumcusu eşiyle birlikte Doğubeyazıt'tan İran'a kaçmak üzereyken yakalandı. Gürbulak sınır kapısında 16 Kasım'da yakalanan Firooz Deljavan..
İşte Türkiye'nin geleceği Robert Amerikan Koleji ve Koç Lisesi'nden mezun olacak 37 öğrenci, Yale, Princeton, Harvard gibi önde gelen okullarda okuyacak. Öğrenciler eğitimlerinin ardından dön..
Arabasına zincirlenip yakılarak öldürüldü Taksi şoförü Necattin Yorul'un, daha önce bir vurulma olayında aleyhte şahitlik yaptığı için yakıldığı öne sürülüyor. İstanbul Eyüp'te 33 yaşındaki N..
Profesöre 'yasak ilişki' soruşturması Konya Selçuk Üniversitesi'nde öğretim üyesi olan profesörün, araştırma görevlisi ile ilişkisi olduğu iddia edildi. Üniversite rektörlüğü, iddiayla ilgili..
Aşk engel tanımadı Akdeniz Üniversitesi'nde öğrenim gören Finlandiyalı Laura Saarela, âşık olduğu Alanyalı O.Ş. için ülkesine gitmek için bindiği uçaktan son anda inmeye karar verdi. Genç kız..
Katiliyle 'chat' yaparken tanıştı Evinde bıçaklanan gazeteci Abdülbaki Koşar'ın internette tanıştığı ve daha sonra görüştüğü Serhat Süs tarafından öldürüldüğü iddia edildi. İstanbul Şişli Kur..
Amerika'da AK Parti semineri ABD'nin önde gelen üniversitelerinden Columbia Üniversitesi'nde, "Türkiye'de Din ve Siyaset: AK Parti'nin Vizyonu'' başlıklı bir seminer düzenlendi. Üniversitenin..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9